medicine.lv skaitļos

Lietotāji online214
Aktīvie uzņēmumi12196
Nozares raksti1446
Ekspertu atbildes21477
Izglītība, kas ļaus piepildīt sapņus un nākotnē glābt cilvēku dzīvības : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Izglītība, kas ļaus piepildīt sapņus un nākotnē glābt cilvēku dzīvības

"Mani uzreiz uzrunāja koledžas sniegtās iespējas, atmosfēra un mācību process, kur mācībspēks lielu uzsvaru liek tieši uz praktiskajām nodarbībām un iemaņām," tā par Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžu saka studiju programmas "Ārstniecība" absolvents Alvis Osmanis.

Autors: rmedkol_students
Autors: rmedkol_students


Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (LU RMK) ir valsts akreditēta profesionālās augstākās izglītības iestāde, kuras misija ir ne tikai nodrošināt kvalitatīvas izglītības un profesionālās kvalifikācijas ieguvi, bet arī nodrošināt cilvēkresursu attīstību visā veselības aprūpes nozarē. Koledžas studiju programmas ir Māszinības, Ārstniecība, Masāža un hidroterapija, kas sagatavo profesionālajai kvalifikācijai atbilstošu speciālistu – Māsu, Ārsta palīgu, Ambulatorās aprūpes ārsta palīgu, Neatliekamās medicīnas ārsta palīgu un Masieri. Pašlaik tiek licencēta studiju programma Optometrija, pēc kuras absolvēšanas iespējams iegūt kvalifikāciju Optometrista asistents. Šo studiju programmu plānots īstenot 2020. gada septembrī.

Lai nodrošinātu kvalitatīvas izglītības ieguvi, koledža katru gadu uzlabo materiāli tehnisko bāzi un labiekārto mācību kabinetus, kurus aprīko ar jaunākajām tehnoloģijām un iekārtām, medicīnas manekeniem un mulāžām, tādējādi nodrošinot studentiem praktisko iemaņu apguvi darba videi pietuvinātos apstākļos. Kopš 2018. gada tiek īstenots STEM projekts (Science, Technology, Engineering and Mathematics – zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātnes, matemātika), kura ietvaros koledža ir izveidojusi simulāciju laboratoriju klīnisko un praktisko prasmju apguvei, šim mērķim iegādājoties aprīkojumu neatliekamās medicīnas un intensīvās terapijas, bērna un sievietes veselības aprūpes, ķirurģijas un traumatoloģijas, kā arī internās medicīnas un pacientu aprūpes dažādo situāciju simulācijai.  

LU RMK studiju programmu īstenošanā tiek piesaistīti tikai nozares profesionāļi. Plašais sadarbības partneru loks ar veselības aprūpes nozares iestādēm un uzņēmumiem ļauj ikvienam studentam nodrošināt prakses vietu visā Latvijā. Studiju laikā iespējams gūt pieredzi starptautiskos projektos, dodoties apmaiņas programmās uz kādām no partnervalstīm.

Autors: rmedkol_2
Autors: rmedkol_2


Lasi vairāk par LU Rīgas Medicīnas koledžu – www.rmkoledza.lu.lv

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Kas jāzina par fluorīdu zobu pastas sastāvā

Kas jāzina par fluorīdu zobu pastas sastāvā

Zobu pasta ir svarīga labas mutes dobuma higiēnas sastāvdaļa. Plaši pieejamajā klāstā var būt grūti noteikt, kura no izvēlēm būs pareizā. Noskaidrosim, kādi ir plusi un mīnusi fluorīdu saturošai zobu pastai un zobu pastai bez fluorīda!

Aktuālie piedāvājumi

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Slikts miegs un neizgulēšanās rada nogurumu, pazemina produktivitāti un paaugstina slimību risku, kā arī paātrina ādas novecošanās procesus. Noskaidrosim, kas ir melatonīns un kā tas var palīdzēt atrisināt miega problēmas! 

5 veidi, kā alveja var tev palīdzēt

5 veidi, kā alveja var tev palīdzēt

Pateicoties plašajai iedarbībai uz organisma veselību, labsajūtu un skaistumu, alveja tiek dēvēta par dabas aptieku vienā augā. Izvēlies pārbaudītu kvalitāti ar drošu sirdi – www.alveja.lv! 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Vegan Fox" kafijas skrubis ķermenim

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvāja testēt "Vegan Fox" kafijas skrubi ķermenim.

"Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksi gremošanas sistēmai

Novembrī, decembrī un janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvā izmēģināt "Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksu gremošanas sistēmai.

Testa rezultāti: Fermentēts probiotiskais dzēriens ZOE

Testa rezultāti: Fermentēts probiotiskais dzēriens ZOE

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Veselības veikals" piedāvāja testēt fermentētu probiotisko dzērienu ZOE – ar smiltsērkšķiem vai ar medu.

Testa rezultāti: "Green Wing Paleo Skincare" – eļļa sejai, kas ideāli piemērota lietošanai rudenī

Testa rezultāti:

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar "Green Wing Paleo Skincare" piedāvāja izmēģināt 100% dabīgu paleo kosmētiku – eļļu sejai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".