Izglītība, kas ļaus piepildīt sapņus un nākotnē glābt cilvēku dzīvības

rmedkol_1

"Mani uzreiz uzrunāja koledžas sniegtās iespējas, atmosfēra un mācību process, kur mācībspēks lielu uzsvaru liek tieši uz praktiskajām nodarbībām un iemaņām," tā par Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžu saka studiju programmas "Ārstniecība" absolvents Alvis Osmanis.Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (LU RMK) ir valsts akreditēta profesionālās augstākās izglītības iestāde, kuras misija ir ne tikai nodrošināt kvalitatīvas izglītības un profesionālās kvalifikācijas ieguvi, bet arī nodrošināt cilvēkresursu attīstību visā veselības aprūpes nozarē. Koledžas studiju programmas ir Māszinības, Ārstniecība, Masāža un hidroterapija, kas sagatavo profesionālajai kvalifikācijai atbilstošu speciālistu – Māsu, Ārsta palīgu, Ambulatorās aprūpes ārsta palīgu, Neatliekamās medicīnas ārsta palīgu un Masieri. Pašlaik tiek licencēta studiju programma Optometrija, pēc kuras absolvēšanas iespējams iegūt kvalifikāciju Optometrista asistents. Šo studiju programmu plānots īstenot 2020. gada septembrī.

Lai nodrošinātu kvalitatīvas izglītības ieguvi, koledža katru gadu uzlabo materiāli tehnisko bāzi un labiekārto mācību kabinetus, kurus aprīko ar jaunākajām tehnoloģijām un iekārtām, medicīnas manekeniem un mulāžām, tādējādi nodrošinot studentiem praktisko iemaņu apguvi darba videi pietuvinātos apstākļos. Kopš 2018. gada tiek īstenots STEM projekts (Science, Technology, Engineering and Mathematics – zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātnes, matemātika), kura ietvaros koledža ir izveidojusi simulāciju laboratoriju klīnisko un praktisko prasmju apguvei, šim mērķim iegādājoties aprīkojumu neatliekamās medicīnas un intensīvās terapijas, bērna un sievietes veselības aprūpes, ķirurģijas un traumatoloģijas, kā arī internās medicīnas un pacientu aprūpes dažādo situāciju simulācijai.  

LU RMK studiju programmu īstenošanā tiek piesaistīti tikai nozares profesionāļi. Plašais sadarbības partneru loks ar veselības aprūpes nozares iestādēm un uzņēmumiem ļauj ikvienam studentam nodrošināt prakses vietu visā Latvijā. Studiju laikā iespējams gūt pieredzi starptautiskos projektos, dodoties apmaiņas programmās uz kādām no partnervalstīm.Lasi vairāk par LU Rīgas Medicīnas koledžu – www.rmkoledza.lu.lv

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Sens ķīniešu sakāmvārds vēsta, ka smaids cilvēkam sākas no pēdām. Tā ir patiesība! Pieskaroties pēdām, notiek iedarbība uz refleksu zonām, kas ir saistītas ar noteiktiem iekšējiem orgāniem, dziedzeriem un audiem, un, lutinot un masējot pēdas, mēs varam ietekmēt arī mūsu garīgo veselību. 

Sejas aizsargvairogi, bezkontakta dezinfekcijas stends – latvieši pandēmijas laikā ražo modernus aizsarglīdzekļus

Sejas aizsargvairogi, bezkontakta dezinfekcijas stends – latvieši pandēmijas laikā ražo modernus aizsarglīdzekļus

Disinfeq komanda piedāvā modernus augstas kvalitātes sejas vairogus, drošības barjeras un jau drīzumā prezentēs īpašu jaunumu – bezkontakta dezinfekcijas stendu.  

Video

Produktu testi

VENOLUX – uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

VENOLUX <b>– </b>uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar SIA SILVANOLS piedāvā testēt VENOLUX kapsulas un VENOLUX gelu - kāju vieglumam un labai vēnu veselībai ilgtermiņā.

Testa rezultāti: HealthAid® Evening Primrose Oil – naktssveces eļļa sievietes veselībai un skaistumam

Testa rezultāti: HealthAid® Evening Primrose Oil – naktssveces eļļa sievietes veselībai un skaistumam

 Aprīlī medicine.lv sadarbībā ar "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju – naktssveces eļļu HealthAid® Evening Primrose Oil 1300 mg.

Soluro® DUO ar D-mannozi – dubulttrieciena produkts urīnceļiem

Soluro® DUO ar D-mannozi – dubulttrieciena produkts urīnceļiem

Maijā medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu "Solepharm Pharmaceuticals" piedāvā testēt uztura bagātinātāju – Soluro® DUO ar D-mannozi urīnceļu veselībai.

Uzņēmējs runā

Kā dažādi matraču veidi ietekmē bērna miegu

gultas_un_matra_i___erti.lv

Katram no mums periodiski ir jāizdara izvēle – kur pirkt matraci un kāds mums katram ir nepieciešams. Īpaši svarīga matrača izvēle ir bērniem, jo bērnu matracis ir vieta, kur mazi bērni pavada līdz 16 stundām dienā, kamēr vecāki bērni – līdz desmit stundām dienā.