medicine.lv skaitļos

Lietotāji online86
Aktīvie uzņēmumi12211
Nozares raksti1448
Ekspertu atbildes21477
Inovācija Latvijas tirgū – progresīvs risinājums ikdienas slimību profilaksei : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Inovācija Latvijas tirgū – progresīvs risinājums ikdienas slimību profilaksei

Pandēmijas laikā radās nepieciešamība pēc jaunām idejām un tehnoloģijām, lai efektīvāk aizsargātu cilvēkus pret vīrusiem un baktērijām.

Ilgus gadus Prāna Ko® ir itāļu zīmola Papernet izplatītājs Latvijā, kas ir viens no pasaules līderiem higiēnas papīra ražošanā. Papernet izstrādājis jaunu produktu līniju Defend Tech®, kas palielina un paildzina dezinfekcijas efektivitāti (īpaši salīdzinājumā ar parastajiem produktiem), pateicoties to formulās esošajam antibakteriālajām piedevām. Defend Tech® papīrs ir bagātināts ar antibakteriālām papildvielām, un to iepakojumi ir ar antibakteriālo apstrādi. Dozatoru un turētāju korpusi ir apstrādāti ar sudraba joniem, kas kavē baktēriju augšanu un palīdz uzturēt visaugstāko higiēnas līmeni. 

Papernet pastāvīgā pētniecība un inovācijas ir radījušas Defend Tech® klāstu – labāko un ekskluzīvāko tehnoloģiju kolekciju, kas vēl vairāk uzlabo papīra izstrādājumu, dozatoru, antibakteriālo ziepju u.tml. higiēnas standartus.

Jauno produktu līnijas Defend Tech® prezentācija norisinājās 14. starptautiskā medicīnas izstādē “Medbaltica 2021” Prāna Ko stendā, kurā bija uzaicināts Papernet reģionālais pārdošanas vadītājs, kas sniedza plašu informāciju par inovatīviem produktiem.

 Papernet Defend Tech® produkcija ir piemērota ikvienam gan darbā, gan mājās, bet it īpaši sabiedriskām koplietošanas telpām ar paaugstinātam higiēnas prasībām: 

 • medicīnas un veselības aprūpes nozarē;
 • pārtikas un ēdināšanas telpām;
 • sabiedriskām telpām;
 • saloniem, viesnīcām utt.

Defend Tech® kolekcija ietver sevī:

 • antibakteriālo tualetes papīru individuālajā iesaiņojumā,
 • papīra salvetes “Fast & Clean” ar līmlenti uz iepakojuma,
 • antibakteriālus papīra palagus,
 • kosmētiskās salvetes,
 • papīra dvieļus,
 • antibakteriālus papīra dvieļu turētājus,
 • antibakteriālus tualetes papīra turētājus,
 • antibakteriālo šķidro ziepju dozatoru.

Sīkāka informācija par produktiem: https://saite.lv/cr8Dd


DEFEND TECH® PRODUKTI, KAS JAU PASPĒJUŠI IEGŪT LIELU PIRCĒJU PIEPRASĪJUMU

Antibakteriālās papīra salvetes “Fast & Clean”
Pateicoties līmlentei uz salvešu iepakojuma, tas viegli piestiprināms pie jebkuras plakanās pudeles ar smidzinātāju, lai gan salvetes, gan tīrīšanas līdzeklis vienmēr būtu pa rokai! Papīrs ir bagātināts ar antibakteriālām papildvielām.

https://saite.lv/pu5dP

Antibakteriāls tualetes papīrs
Katrs tualetes papīra rullis ir individuāli iesaiņots iepakojumā ar antibakteriālo apstrādi. Ideāls risinājums medicīnas un viesnīcu nozarēm. Vienreizējās lietošanas produktu iepakojums ir izstrādāts, lai nodrošinātu higiēnu arī pēc atvēršanas.

 


Antibakteriālie papīra palagi
Vienreizlietojamie papīra palagi radīti, lai garantētu visaugstāko higiēnas un drošības līmeni profesionālajās darbavietās. Papīrs ir bagātināts ar formulu, kas novērš mikrobu un baktēriju vairošanos.

 

Izejvielu kvalitāti sertificējušas starptautiski akreditētas trešās puses, kas nozīmē, ka Defend Tech® produkti ir videi draudzīgi. (FSC, Ecolabel)

Tagad arī Latvijā ir iespēja iegādāties jaunās Defend Tech® līnijas produktus – higiēnas papīra izstrādājumus un aprīkojumu, kas kavē baktēriju augšanu. 


Sīkāku informāciju par Defend Tech® produktiem un to iegādes iespējām meklējiet mājaslapā https://saite.lv/cr8Dd, www.prana-ko.lv. Tāpat uzdot interesējošos jautājumus iespējams, zvanot pa tālruni +371 67609700, +371 29222582 vai rakstot uz prana@prana-ko.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Haimorīts – deguna blakusdobuma iekaisums

Haimorīts – deguna blakusdobuma iekaisums

Mūsdienās visus akūtus deguna blakusdobuma iekaisumus apzīmē ar terminu "akūts rinosinusīts", ko tautā vairāk atpazīst kā haimorītu, taču "haimorīts" apzīmē tikai augšžokļa dobuma iekaisumu. Par haimorīta simptomiem un ārstēšanu stāsta LOR Klīnikas otolaringologs Kristaps Dambergs.

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Testa rezultāti: GLYCOMUNE IMMUNO imūnsistēmas stiprināšanai

Oktobrī/ novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Honestum" piedāvāja testēt GLYCOMUNE IMMUNO – uztura bagātinātāju imūnsistēmas stiprināšanai. 

Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Maska sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt masku sejas un kakla ādai Riox NEO CO2 Carbon Mask.

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".