medicine.lv skaitļos

Lietotāji online223
Aktīvie uzņēmumi12759
Nozares raksti1354
Ekspertu atbildes20962
Inovācija Latvijas tirgū – progresīvs risinājums ikdienas slimību profilaksei : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Inovācija Latvijas tirgū – progresīvs risinājums ikdienas slimību profilaksei

Pandēmijas laikā radās nepieciešamība pēc jaunām idejām un tehnoloģijām, lai efektīvāk aizsargātu cilvēkus pret vīrusiem un baktērijām.

Ilgus gadus Prāna Ko® ir itāļu zīmola Papernet izplatītājs Latvijā, kas ir viens no pasaules līderiem higiēnas papīra ražošanā. Papernet izstrādājis jaunu produktu līniju Defend Tech®, kas palielina un paildzina dezinfekcijas efektivitāti (īpaši salīdzinājumā ar parastajiem produktiem), pateicoties to formulās esošajam antibakteriālajām piedevām. Defend Tech® papīrs ir bagātināts ar antibakteriālām papildvielām, un to iepakojumi ir ar antibakteriālo apstrādi. Dozatoru un turētāju korpusi ir apstrādāti ar sudraba joniem, kas kavē baktēriju augšanu un palīdz uzturēt visaugstāko higiēnas līmeni. 

Papernet pastāvīgā pētniecība un inovācijas ir radījušas Defend Tech® klāstu – labāko un ekskluzīvāko tehnoloģiju kolekciju, kas vēl vairāk uzlabo papīra izstrādājumu, dozatoru, antibakteriālo ziepju u.tml. higiēnas standartus.

Jauno produktu līnijas Defend Tech® prezentācija norisinājās 14. starptautiskā medicīnas izstādē “Medbaltica 2021” Prāna Ko stendā, kurā bija uzaicināts Papernet reģionālais pārdošanas vadītājs, kas sniedza plašu informāciju par inovatīviem produktiem.

 Papernet Defend Tech® produkcija ir piemērota ikvienam gan darbā, gan mājās, bet it īpaši sabiedriskām koplietošanas telpām ar paaugstinātam higiēnas prasībām: 

 • medicīnas un veselības aprūpes nozarē;
 • pārtikas un ēdināšanas telpām;
 • sabiedriskām telpām;
 • saloniem, viesnīcām utt.

Defend Tech® kolekcija ietver sevī:

 • antibakteriālo tualetes papīru individuālajā iesaiņojumā,
 • papīra salvetes “Fast & Clean” ar līmlenti uz iepakojuma,
 • antibakteriālus papīra palagus,
 • kosmētiskās salvetes,
 • papīra dvieļus,
 • antibakteriālus papīra dvieļu turētājus,
 • antibakteriālus tualetes papīra turētājus,
 • antibakteriālo šķidro ziepju dozatoru.

Sīkāka informācija par produktiem: https://saite.lv/cr8Dd


DEFEND TECH® PRODUKTI, KAS JAU PASPĒJUŠI IEGŪT LIELU PIRCĒJU PIEPRASĪJUMU

Antibakteriālās papīra salvetes “Fast & Clean”
Pateicoties līmlentei uz salvešu iepakojuma, tas viegli piestiprināms pie jebkuras plakanās pudeles ar smidzinātāju, lai gan salvetes, gan tīrīšanas līdzeklis vienmēr būtu pa rokai! Papīrs ir bagātināts ar antibakteriālām papildvielām.

https://saite.lv/pu5dP

Antibakteriāls tualetes papīrs
Katrs tualetes papīra rullis ir individuāli iesaiņots iepakojumā ar antibakteriālo apstrādi. Ideāls risinājums medicīnas un viesnīcu nozarēm. Vienreizējās lietošanas produktu iepakojums ir izstrādāts, lai nodrošinātu higiēnu arī pēc atvēršanas.

 


Antibakteriālie papīra palagi
Vienreizlietojamie papīra palagi radīti, lai garantētu visaugstāko higiēnas un drošības līmeni profesionālajās darbavietās. Papīrs ir bagātināts ar formulu, kas novērš mikrobu un baktēriju vairošanos.

 

Izejvielu kvalitāti sertificējušas starptautiski akreditētas trešās puses, kas nozīmē, ka Defend Tech® produkti ir videi draudzīgi. (FSC, Ecolabel)

Tagad arī Latvijā ir iespēja iegādāties jaunās Defend Tech® līnijas produktus – higiēnas papīra izstrādājumus un aprīkojumu, kas kavē baktēriju augšanu. 


Sīkāku informāciju par Defend Tech® produktiem un to iegādes iespējām meklējiet mājaslapā https://saite.lv/cr8Dd, www.prana-ko.lv. Tāpat uzdot interesējošos jautājumus iespējams, zvanot pa tālruni +371 67609700, +371 29222582 vai rakstot uz prana@prana-ko.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Ozons un ozonēšana

Ozons un ozonēšana

Ozons ir ļoti spēcīgs oksidants, tam ir stipri izteikta antibaktericīda iedarbība, tādēļ to plaši var izmantot dažādās jomās gaisa, virsmu un ūdens attīrīšanā. SIA “Ozone Tech” piedāvā dažādu ražotāju ozonatorus. 

Video

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Novembra beigās tiešsaistē aizritēja Latvijas Urologu asociācijas organizētais forums vīriešu veselības atbalstam “Vīrieti, dzīvo!”. Foruma ietvaros vairāk nekā 20 Latvijas vadošie veselības nozares speciālisti runāja par prostatas vēža profilaksi, pirmajām pazīmēm, diagnostiku un ārstēšanu, psiholoģisko atbalstu onkoloģisko slimību pacientiem un ģimenēm, kā arī paliatīvo aprūpi.

Produktu testi

Testa rezultāti: Prettūskas gels kājām, rokām, ķermenim „Drainage Gel Body”

Testa rezultāti: Prettūskas gels kājām, rokām, ķermenim „Drainage Gel Body”

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA „7 Day” piedāvāja testēt prettūskas gelu kājām, rokām un ķermenim (200 ml) – „Drainage Gel Body”.

"Bee Bite" bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Bee Bite" piedāvā testēt bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei.

Testa rezultāti: "Silmachy Remedies" šampūnziepes – dabai draudzīgs šampūns matu, bārdas un ūsu kopšanai

Testa rezultāti:

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Silmachy Remedies" piedāvāja testēt šampūnziepes ar Indijas ērkšķogu (Amlas) ekstraktu matiem, bārdai un ūsām.

"Fitodroga Dermocosmetic" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar FITODROGA piedāvā testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic Cleansing face tonic anti age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic Face cream anti age".

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Lāzermedicīnas klīnikas" proktoloģijas nodaļa: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

TV raidījuma "Izstāsti Latvijai" komanda viesojās "Lāzermedicīnas klīnikā", lai aprunātos par delikātu tēmu - proktoloģija. Kas ir proktologs un kad pacientam ir jānāk uz vizīti?! Uz sarunu aicināts "Lāzermedicīnas klīnikas" proktoloģijas nodaļas vadītājs docents Aigars Martinsons.

"Fielmann" optika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

"Fielmann": laba redze - nevis greznība, bet nepieciešamība. Izvēloties ietvarus no bezmaksas ietvaru kolekcijas, maksāsiet tikai par lēcām un ietaupīto naudu varēsiet ieguldīt augstas kvalitātes briļļu lēcās. Pasūtot brilles, redzes pārbaude bez maksas.