medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12751
Nozares raksti1358
Ekspertu atbildes20995
FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Pirmssvētku laikā iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Pirmsākums
Visticamāk, ka retais kurš esam tik nozīmīgs Visuma kopumā, lai atstātu tajā būtisku nospiedumu, tāpēc tas nav pašmērķis sevis realizācijā, tomēr patiesa veiksme ir atrast sfēru, kura iedvesmo, attīsta un padara dzīves ceļojumu piepildītu. Ir jābūt konsekventai vērtību sistēmai, lai uz tās pamata veidotu struktūru, kas spēj pārliecināt pašu, ka ir vērts šo ceļu uzsākt. 

Un tā soli pa solim 2020. gada rudenī radīts jauns zīmols FITODROGA DERMOCOSMETIC. Piedaloties konkursā un prezentējot jaunā zīmola vērtības, FITODROGA pievienojās Jelgavas Biznesa inkubatora profesionāļiem, lai realizētu gadiem lolotu ideju par ādai īpaši saudzējošas, bet vienlaicīgi iedarbīgas kosmētikas radīšanu. Zīmola vērtības balstās uz profesionālām zināšanām, augstu kvalitāti, drošību un efektivitāti. Zīmola attīstības veicinātāji ir Jelgavas Biznesa inkubators, Eiropas izejvielu ražotāji, starptautiska akreditēta testēšanas laboratorija, finanšu instruments ALTUM.

FITODROGA DERMOCOSMETIC dibinātāji


Inese Vilka, maģistrs pārtikas higiēnā, ar 20 gadu pieredzi kosmētikas produktu izstrādē/ražošanā, kvalitātes vadībā, sava zīmola produktu formulās apvienojusi ādai visvērtīgākās un nepieciešamākās vielas, priekšroku dodot dabiskas izcelsmes izejvielām. Visos izstrādes un ražošanas posmos gādā par produktu drošumu.


Rūta Bozoviča, maģistrs vides dizainā, ar 8 gadu pieredzi kosmētikas sfēras mārketinga materiālu gatavošanā, grafiskā dizaina un vizuālās identitātes izveidē. Ar pārliecību par sava zīmola patiesajām vērtībām, nenogurstoši veicina zīmola atpazīstamību.


FITODROGA ražotne. Profesionāli.


FITODROGA laboratorija. Kvalitāte un drošība.

FITODROGA DERMOCOSMETIC koncepts – labākais, ko sniedz augu spēks un zinātne
FITODROGA savām formulām pārdomāti ir atlasījusi vistīrākos dabīgos materiālus, iekļaujot produktos inovatīvus, patentētus augu aktīvo vielu kompleksus ar pierādītu efektivitāti, lai rezultātā piedāvātu ādai īpaši saudzējošus, bet vienlaicīgi iedarbīgus sejas un ķermeņa kopšanas produktus. Katrs FITODROGA kosmētikas produkts satur no trīs līdz piecām ļoti iedarbīgām sastāvdaļām, kas spēj strādāt ar vairākām problēmām vienlaikus. Vienlaicīgi FITODROGA produkti neliks jums veikt izvēli starp dabīgiem vai augstas iedarbības produktiem, jo ir balstīti uz dabīgas izcelsmes izejvielām (+96%) un nesatur minerāleļļu, silikonus, lanolīnu, alkoholu, formaldehīdu, parabēnus. Visi produkti ir dermatoloģiski testēti starptautiskā akreditētā laboratorijā, lai apgalvojums “piemērots jutīgai ādai“ būtu izvērtēts ne tikai formulu izstrādes procesā, izvēloties izejvielas, bet arī testēts atbilstoši metodikai, garantējot drošumu produktu lietotājiem. Lai produkti būtu īpaši patīkami lietošanā, tiem pievienota gaistoša, ļoti viegla smarža bez alergēniem, ražota Francijā. 

Līnija ir balstīta uz aktuālo tendenci “clean beauty”, primāri nodrošinot ādas pamatvajadzības. Produkti veidoti kā ikdienas balsta programma ādas vitalitātes un labsajūtas saglabāšanai. Produkti ir viens otru papildinoši, sniedzot noturīgu ilgtermiņa rezultātu.

FITODROGA DERMOCOSMETIC iesaka
FITODROGA zīmola radītāji vēlas uzsvērt, ka rūpēm par ādas labsajūtu un skaistumu jābūt kompleksām. Viens no stūrakmeņiem rūpēs par ādas skaistumu ilgtermiņā, primāri ir preventīva, pareiza ikdienas ādas kopšana mājas apstākļos. Tai jābūt ikdienas rutīnas sastāvdaļai, kā pamatu izvērtējot esošo ādas stāvokli, nevis vecumu. Specifisku ādas problēmu gadījumā šo ikdienas ādas kopšanas programmu papildina ar dermatologa vai kosmetologa izvērtētu risinājumu mērķa vielu kursa vai aparātu tehnoloģiju (radiofrekvences, lāzeru, gaismas terapijas u.c.) veidā. 

FITODROGA DERMOCOSMETIC sejas kopšanas produktu līnija


Maigas tekstūras SEJAS KRĒMI ar sastāvā esošo olīvu skvalānu un šī sviestu imitē ādas aizsargbarjeras struktūru, viegli klājas, ātri iesūcas ādā. Satur aktīvu mitrinošu viela, kas spēj iekļūt dziļi dermā, nodrošinot ilgtermiņa (24 +h) mitrināšanu. Ideāla bāze dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai. 

ANTI AGE formula satur bioloģiski aktīvo Alpu auga Artemisia umbelliformis ziedu ekstraktu ar izteiktām antioksidanta īpašībām, aizkavējot ādas novecošanās procesus. 

OXYGEN formula satur bioloģiski aktīvu sastāvdaļu, kas veicina skābekļa apmaiņu ādas šūnās, sniedzot tai vitalitāti un svaigumu.

FITODROGA attīrošais toniks ir ideāls līdzeklis, kas, viegli putojot, veic ādas notīrīšanu, tās tonizēšanu, dekoratīvās kosmētikas noņemšanu, ādas vides pH stabilizēšanu. Normalizē ādas jutību, ko izraisa cieta ūdens sausinošā ietekme. Satur aktīvu mitrinošu viela, kas nodrošina ilgtermiņa (24 +h) mitrināšanu. 

FITODROGA iesaka. Apvienojot ikdienas sejas kopšanas rituālā aktīvu mitrinātāju saturoša attīroša tonika un sejas krēma lietošanu, tiek panākts vēlamais efekts preventīvai ādas mitrināšanai, tās vitalitātes saglabāšanai ilgtermiņā.

FITODROGA DERMOCOSMETIC ķermeņa kopšanas produktu līnija


FITODROGA HAND CREAM DAY
FITODROGA HAND CREAM NIGHT
FITODROGA BODY CREAM DEEP MOISTURE
Zīdainas tekstūras krēmi, kuru augstvērtīgais sastāvs ar šī sviestu, olīvu skvalānu, vasku kompleksu, argana eļļu sniedz tūlītēju efektu, gluži kā otra āda, aizsargājot, mitrinot, nomierinot, atjaunojot ādas komfortu. Viegli klājas, ātri iesūcas ādā, nerada lipīguma sajūtu. 

Mainīgais ziemeļvalstu klimats ir īsts izaicinājums jutīgai ādai. FITODROGA krēmi ir ideāls risinājums vēsajam laikam un apkures sezonai, jo pilnvērtīgi atjauno ādas aizsargbarjeru, darbojoties gluži kā otra āda, padarot to stabilāku pret skarbajiem ārējās vides kairinājumiem. 

Produktus var iegādāties FITODROGA interneta veikalā www.fitodroga.com, www.220.lv vai
Jelgavā:
Sajūtu Studija "Aspazija", Raiņa iela 16
Veikals "Daba" Jelgava, Raiņa iela 17

Dobelē:
Veikals “Stella”, Tirgus laukums 2a

Tukumā:
Veikals "Daba" Tukums , Elizabetes iela 14

Ventspilī:
Veikals "Daba" Ventspils, Annas iela 2

Liepājā:
Veikals "Daba" Liepāja, Peldu iela 9

Klientu atbalsta dienests, bezmaksas konsultācijas, individuāla produktu izvēle: info@fitodroga.com

Seko mums:
https://www.facebook.com/fitodrogacosmetics/
https://www.instagram.com/fitodroga/

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – vieta, kur atgūt spēkus

Rehabilitācijas centrā “Līgatne” tiek piedāvātas gan maksas, gan valsts apmaksātas rehabilitācijas programmas. Ir gaidīti ne tikai tie pacienti, kuri vēlas iziet rehabilitācijas procesu pēc saslimšanām, bet arī tie, kuri vēlas atpūsties un atgūt enerģiju, izbaudot SPA procedūras labsajūtai un organisma atveseļošanai. 

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Video

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Viss, kas jāzina par vīrišķo veselību: Stāsta ārsti (VIDEO)

Novembra beigās tiešsaistē aizritēja Latvijas Urologu asociācijas organizētais forums vīriešu veselības atbalstam “Vīrieti, dzīvo!”. Foruma ietvaros vairāk nekā 20 Latvijas vadošie veselības nozares speciālisti runāja par prostatas vēža profilaksi, pirmajām pazīmēm, diagnostiku un ārstēšanu, psiholoģisko atbalstu onkoloģisko slimību pacientiem un ģimenēm, kā arī paliatīvo aprūpi.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Fitodroga Dermocosmetic" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai

Testa rezultāti:

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar FITODROGA piedāvāja testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic cleansing face tonic anti age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic face cream anti age".

Testa rezultāti: "Bee Bite" bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei

Testa rezultāti:

Decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Bee Bite" piedāvāja testēt bišu maizes pastilas veselībai un imunitātei.

Eliksīrs SIEVIETEI

Eliksīrs SIEVIETEI

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvā testēt eliksīru „Sievietei” – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem (250 ml).

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Testa rezultāti: Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvāja testēt eliksīru imunitātei – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem pieaugušajiem (250 ml).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Fielmann" optikas salons: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

"Fielmann" rūpējas par saviem klientiem ne tikai tad, kad vini pasūta brilles, bet turpina to darīt arī vēlāk. "Fielmann" nodrošina Bezmaksas servisu 3 gadus pēc briļļu pasūtīšanas. Brilles ir ikdienas nepieciešamība, tāpēc tām jābūt labā stāvoklī ik dienu, neatkarīgi no tā, cik sen jūs tās lietojat.

"Epsorin" ātrai imūnsistēmas stiprināšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Iepazīstieties ar 100% dabīgu līdzekli ātrai imūnsistēmas stiprināšanai – "Epsorin". "Epsorin" ir Latvijā ražots produkts, kura mērķis ir veicināt cilvēku veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanos, nodrošinot pieeju unikālai, kvalitatīvai un efektīvai, dabīgas izcelsmes produkcijai.