medicine.lv skaitļos

Lietotāji online178
Aktīvie uzņēmumi12552
Nozares raksti1407
Ekspertu atbildes21477
FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Pirmssvētku laikā iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Pirmsākums
Visticamāk, ka retais kurš esam tik nozīmīgs Visuma kopumā, lai atstātu tajā būtisku nospiedumu, tāpēc tas nav pašmērķis sevis realizācijā, tomēr patiesa veiksme ir atrast sfēru, kura iedvesmo, attīsta un padara dzīves ceļojumu piepildītu. Ir jābūt konsekventai vērtību sistēmai, lai uz tās pamata veidotu struktūru, kas spēj pārliecināt pašu, ka ir vērts šo ceļu uzsākt. 

Un tā soli pa solim 2020. gada rudenī radīts jauns zīmols FITODROGA DERMOCOSMETIC. Piedaloties konkursā un prezentējot jaunā zīmola vērtības, FITODROGA pievienojās Jelgavas Biznesa inkubatora profesionāļiem, lai realizētu gadiem lolotu ideju par ādai īpaši saudzējošas, bet vienlaicīgi iedarbīgas kosmētikas radīšanu. Zīmola vērtības balstās uz profesionālām zināšanām, augstu kvalitāti, drošību un efektivitāti. Zīmola attīstības veicinātāji ir Jelgavas Biznesa inkubators, Eiropas izejvielu ražotāji, starptautiska akreditēta testēšanas laboratorija, finanšu instruments ALTUM.

FITODROGA DERMOCOSMETIC dibinātāji


Inese Vilka, maģistrs pārtikas higiēnā, ar 20 gadu pieredzi kosmētikas produktu izstrādē/ražošanā, kvalitātes vadībā, sava zīmola produktu formulās apvienojusi ādai visvērtīgākās un nepieciešamākās vielas, priekšroku dodot dabiskas izcelsmes izejvielām. Visos izstrādes un ražošanas posmos gādā par produktu drošumu.


Rūta Bozoviča, maģistrs vides dizainā, ar 8 gadu pieredzi kosmētikas sfēras mārketinga materiālu gatavošanā, grafiskā dizaina un vizuālās identitātes izveidē. Ar pārliecību par sava zīmola patiesajām vērtībām, nenogurstoši veicina zīmola atpazīstamību.


FITODROGA ražotne. Profesionāli.


FITODROGA laboratorija. Kvalitāte un drošība.

FITODROGA DERMOCOSMETIC koncepts – labākais, ko sniedz augu spēks un zinātne
FITODROGA savām formulām pārdomāti ir atlasījusi vistīrākos dabīgos materiālus, iekļaujot produktos inovatīvus, patentētus augu aktīvo vielu kompleksus ar pierādītu efektivitāti, lai rezultātā piedāvātu ādai īpaši saudzējošus, bet vienlaicīgi iedarbīgus sejas un ķermeņa kopšanas produktus. Katrs FITODROGA kosmētikas produkts satur no trīs līdz piecām ļoti iedarbīgām sastāvdaļām, kas spēj strādāt ar vairākām problēmām vienlaikus. Vienlaicīgi FITODROGA produkti neliks jums veikt izvēli starp dabīgiem vai augstas iedarbības produktiem, jo ir balstīti uz dabīgas izcelsmes izejvielām (+96%) un nesatur minerāleļļu, silikonus, lanolīnu, alkoholu, formaldehīdu, parabēnus. Visi produkti ir dermatoloģiski testēti starptautiskā akreditētā laboratorijā, lai apgalvojums “piemērots jutīgai ādai“ būtu izvērtēts ne tikai formulu izstrādes procesā, izvēloties izejvielas, bet arī testēts atbilstoši metodikai, garantējot drošumu produktu lietotājiem. Lai produkti būtu īpaši patīkami lietošanā, tiem pievienota gaistoša, ļoti viegla smarža bez alergēniem, ražota Francijā. 

Līnija ir balstīta uz aktuālo tendenci “clean beauty”, primāri nodrošinot ādas pamatvajadzības. Produkti veidoti kā ikdienas balsta programma ādas vitalitātes un labsajūtas saglabāšanai. Produkti ir viens otru papildinoši, sniedzot noturīgu ilgtermiņa rezultātu.

FITODROGA DERMOCOSMETIC iesaka
FITODROGA zīmola radītāji vēlas uzsvērt, ka rūpēm par ādas labsajūtu un skaistumu jābūt kompleksām. Viens no stūrakmeņiem rūpēs par ādas skaistumu ilgtermiņā, primāri ir preventīva, pareiza ikdienas ādas kopšana mājas apstākļos. Tai jābūt ikdienas rutīnas sastāvdaļai, kā pamatu izvērtējot esošo ādas stāvokli, nevis vecumu. Specifisku ādas problēmu gadījumā šo ikdienas ādas kopšanas programmu papildina ar dermatologa vai kosmetologa izvērtētu risinājumu mērķa vielu kursa vai aparātu tehnoloģiju (radiofrekvences, lāzeru, gaismas terapijas u.c.) veidā. 

FITODROGA DERMOCOSMETIC sejas kopšanas produktu līnija


Maigas tekstūras SEJAS KRĒMI ar sastāvā esošo olīvu skvalānu un šī sviestu imitē ādas aizsargbarjeras struktūru, viegli klājas, ātri iesūcas ādā. Satur aktīvu mitrinošu viela, kas spēj iekļūt dziļi dermā, nodrošinot ilgtermiņa (24 +h) mitrināšanu. Ideāla bāze dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai. 

ANTI AGE formula satur bioloģiski aktīvo Alpu auga Artemisia umbelliformis ziedu ekstraktu ar izteiktām antioksidanta īpašībām, aizkavējot ādas novecošanās procesus. 

OXYGEN formula satur bioloģiski aktīvu sastāvdaļu, kas veicina skābekļa apmaiņu ādas šūnās, sniedzot tai vitalitāti un svaigumu.

FITODROGA attīrošais toniks ir ideāls līdzeklis, kas, viegli putojot, veic ādas notīrīšanu, tās tonizēšanu, dekoratīvās kosmētikas noņemšanu, ādas vides pH stabilizēšanu. Normalizē ādas jutību, ko izraisa cieta ūdens sausinošā ietekme. Satur aktīvu mitrinošu viela, kas nodrošina ilgtermiņa (24 +h) mitrināšanu. 

FITODROGA iesaka. Apvienojot ikdienas sejas kopšanas rituālā aktīvu mitrinātāju saturoša attīroša tonika un sejas krēma lietošanu, tiek panākts vēlamais efekts preventīvai ādas mitrināšanai, tās vitalitātes saglabāšanai ilgtermiņā.

FITODROGA DERMOCOSMETIC ķermeņa kopšanas produktu līnija


FITODROGA HAND CREAM DAY
FITODROGA HAND CREAM NIGHT
FITODROGA BODY CREAM DEEP MOISTURE
Zīdainas tekstūras krēmi, kuru augstvērtīgais sastāvs ar šī sviestu, olīvu skvalānu, vasku kompleksu, argana eļļu sniedz tūlītēju efektu, gluži kā otra āda, aizsargājot, mitrinot, nomierinot, atjaunojot ādas komfortu. Viegli klājas, ātri iesūcas ādā, nerada lipīguma sajūtu. 

Mainīgais ziemeļvalstu klimats ir īsts izaicinājums jutīgai ādai. FITODROGA krēmi ir ideāls risinājums vēsajam laikam un apkures sezonai, jo pilnvērtīgi atjauno ādas aizsargbarjeru, darbojoties gluži kā otra āda, padarot to stabilāku pret skarbajiem ārējās vides kairinājumiem. 

Produktus var iegādāties FITODROGA interneta veikalā www.fitodroga.com, www.220.lv vai
Jelgavā:
Sajūtu Studija "Aspazija", Raiņa iela 16
Veikals "Daba" Jelgava, Raiņa iela 17

Dobelē:
Veikals “Stella”, Tirgus laukums 2a

Tukumā:
Veikals "Daba" Tukums , Elizabetes iela 14

Ventspilī:
Veikals "Daba" Ventspils, Annas iela 2

Liepājā:
Veikals "Daba" Liepāja, Peldu iela 9

Klientu atbalsta dienests, bezmaksas konsultācijas, individuāla produktu izvēle: info@fitodroga.com

Seko mums:
https://www.facebook.com/fitodrogacosmetics/
https://www.instagram.com/fitodroga/

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Rūpējies par ĀDU, lai tā var parūpēties par tevi!

Rūpējies par ĀDU, lai tā var parūpēties par tevi!

Sausa āda izraisa ne tikai diskomfortu, bet tai ir arī samazinātas aizsargspējas, veidojas mikroplaisas, un līdz ar to palielinās ādas infekciju risks. Lai no tā izvairītos, var lietot ķermeņa losjonu, kas mitrinās ādu, padarīs to maigu un tvirtu. 

Aktuālie piedāvājumi

Tavs uzņēmums – 6 dažādās platformās JEB kā nokļūt tur, kur ir tavi klienti?

Tavs uzņēmums – 6 dažādās platformās JEB kā nokļūt tur, kur ir tavi klienti?

Vai tavs uzņēmums nesen sācis darboties, un tu prāto, kā ātri un efektīvi par to informēt savus potenciālos klientus? Varbūt tavam uzņēmumam jau kādu laiku ir sava mājaslapa vai profils sociālajos tīklos, taču tu meklē veidu, kā padarīt uzņēmumu vēl atrodamāku?

Pret spastiskām sāpēm vēderā

Pret spastiskām sāpēm vēderā

Kādēļ drotaverīns jau daudzus gadus ir iedarbīga alternatīva līdzekļiem pret spastiskām sāpēm vēderā? 

Video

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija (VM) kopā ar ekspertiem izstrādājusi mācību filmu pusaudžiem, kas skolotājiem palīdzēs darbā ar ņirgāšanās problemātikas risināšanu. Filmā ar praktiskām situāciju izspēlēm un eksperta komentāriem ir skaidrota ņirgāšanās būtība, pazīmes, sekas, kā arī piedāvāti rīcības principi gadījumos, kad pusaudži saskaras ar ņirgāšanās situācijām. 

Produktu testi

"ApiMi" Ķermeņa losjons ar propolisu un sarkanā āboliņa ekstraktu

Augustā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvā izmēģināt Ķermeņa losjonu ar propolisu un sarkanā āboliņa ekstraktu.

Testa rezultāti: APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

Testa rezultāti: APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvāja izmēģināt Pēdu krēmu ar medu un ceļmallapas ekstraktu.

Testa rezultāti: MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

Testa rezultāti: MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvāja testēt skūšanās ziepes ar pantenolu, kakao sviestu un E vitamīnu sausai ādai.

Testa rezultāti: MARUSHA cietais šampūns un kondicionieris matu veselības stiprināšanai

Testa rezultāti: MARUSHA cietais šampūns un kondicionieris matu veselības stiprināšanai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvāja testēt matus spēcinošo cieto šampūnu tumšiem vai gaišiem matiem un kondicionieri.

Izstāsti Latvijai veselības receptes