medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12826
Nozares raksti1591
Ekspertu atbildes21477
Dažādi augšējo elpceļu vīrusi: Ko darīt veselības uzlabošanai? : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Dažādi augšējo elpceļu vīrusi: Ko darīt veselības uzlabošanai?

Freepik.com/ prostooleh
Foto: Freepik.com/ prostooleh

Šosezon turpina strauji izplatīties dažādi augšējo elpceļu vīrusi – gan tie, ko saucam par parastu saaukstēšanos, gan tie, kas pievērš vairāk uzmanības un rada nopietnākas problēmas, piemēram, gripa vai mazuļiem bīstamais respiratori sincitiālais vīruss. Kā, sajūtot pirmos simptomus, zināt, vai ir vērts satraukties, un kādai slimības gaitai gatavoties – stāsta ģimenes ārste un dežūrārste “Veselības centru apvienībā” Kristīne Astra un „Mēness aptiekas” farmaceite Ieva Virza. 

Ģimenes ārste un dežūrārste stāsta: “Pašlaik slimo patiešām daudzi, un lielākoties netiek diagnosticēts, kāds tieši vīruss ir katram pacientam. Tomēr ir pavedieni, kas norāda uz to vai citu iespējamo vīrusa veidu. Piemēram, straujš slimības sākums ar augstu temperatūru var norādīt uz gripu. Pārējie simptomi ir līdzīgi daudziem elpceļu vīrusiem un tos nosacīti var likt “vienā maisā” un ārstēt kā parastu sezonālo elpceļu vīrusa infekciju.”

Nopietnu uzmanību slimības gaitai vajadzētu pievērst, ja ir gripa vai respiratori sincitiālais vīruss. Lūk, kā šo slimību norisi skaidro ārste!

Gripa

Foto: Freepik.com/ rawpixel.com

Visinfekciozākais citiem cilvēkiem gripas pacients ir dienu pirms simptomu parādīšanās un pirmajās trīs 'četrās slimības dienās. Mazi bērni un seniori, kā arī cilvēki ar novājinātu imūnsistēmu var būt infekciozi ilgāku laiku. 

Banner 280x280

Gripas riska grupas ir mazi bērni, grūtnieces, veci cilvēki, cilvēki ar hroniskam slimībām un tie, kuriem ir vielmaiņas traucējumi, liekais svars.

Kā saprast, vai ir tieši gripa?

Vairumā gadījumu tā netiek diagnosticēta ārsta kabinetā vai laboratorijā, jo slimības ārstēšana var noritēt mājās, mazinot gripas simptomus. Tiesa, ir iespēja veikt A un B gripas vīrusu eksprestestu, ko piedāvā, piemēram, “Centrāla laboratorija”. Ja ir apstiprināta gripas diagnoze, ārsts var rekomendēt recepšu medikamentu – pretvīrusa zāles, ko svarīgi uzsākt lietot pirmajās divās slimības dienās.

Gripai raksturīgie simptomi

 • Akūts sākums;
 • Drudzis, paaugstināta (virs 38°C) ķermeņa temperatūra;
 • Nespēks, galvassāpes, muskuļu sāpes;
 • Vismaz viens no respiratoriem simptomiem – aizlikts deguns, kakla sāpes, klepus, elpas trūkums.

Visas uzskaitītās pazīmes nav vienmēr un nav visiem gripas pacientiem.

Kā rīkoties?

“Paaugstināta ķermeņa temperatūra būtu jāsamazina, ja tā rada diskomfortu. Visbiežāk tas rodas, ja temperatūra pārsniedz 38°C.

Temperatūras pazemināšanai var lietot nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus, kas aptiekā ir pieejami bez receptes. Efektivitāti var novērtēt aptuveni 40 minūtes pēc to lietošanas. Jāņem vērā, ka nav nepieciešams pazemināt temperatūru līdz normālai, pietiek, ja tā krītas par vienu grādu,” saka ģimenes ārste.

Farmaceite vērš uzmanību: “Nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus, piemēram, paracetamolu, ibuprofēnu, acitilsalicilskābi, deksketaprofēnu, var lietot līdz trim dienām, taču bez ārsta konsultācijas par trim dienām ilgāk lietot nevajadzētu. Paracetamolu satur dažādas formas zāles – sīrupi, karstie dzērieni, svecītes, tādēļ ir jāuzmanās – nevajadzētu vienlaikus lietot vairākus paracetamolu saturošus līdzekļus.”

Svarīgi ir uzņemt pietiekamu kopējā šķidruma daudzumu.

Pieaugušajiem tie ir vismaz divi litri diennaktī, bērnam vecumā no gada līdz trim gadiem – viens līdz 1,2 litri, četrus līdz sešus gadus vecam bērnam – pusotrs litrs diennaktī un septiņus līdz 10 gadus vecam bērnam – pusotrs līdz 1,75 litri diennaktī,” skaidro ārste un piebilst, ka tad, ja simptomiem pievienojas klepus, ir svarīgi telpās nodrošināt vēsu un mitru gaisu. Var lietot bezrecepšu klepus sīrupu. Farmaceite norāda: “Izvēloties pretklepus līdzekli elpceļu vīrusa infekcijas gadījumā, ir svarīgi zināt, kāda veida klepus ir konkrētajā slimības fāzē – sauss vai produktīvs. Sausa klepus gadījumā iesaka sīrupu kas satur islandes ķērpi, priežu pumpurus, alteju, anīsu, ļoti sausa, kairinoša klepus gadījumā – sīrupus, kas satur kodeīnu. Produktīva klepus gadījumā – sīrupus, kas satur ceļteku, efeju, karbocisteīnu, ambroksolu, bromheksīnu.”

Kad jāizsauc neatliekamā palīdzība?

Pieaugušam pacientam pēc neatliekamās medicīniskās palīdzības jāvēršas tad, ja:

 • piecas dienas ir konstants drudzis, ķermeņa temperatūra ir virs 38°C un to neizdodas pazemināt ar bezrecepšu zālēm,
 • rodas apātija, miegainība,
 • skābekļa saturācija (mērot ar oksimetru) krītas zem 93.

Bērnam jāsauc neatliekamā palīdzība uzreiz, ja:

 • ķermeņa temperatūra ir augstāka par 38°C grādiem, zīdainim, kurš jaunāks par trīs mēnešiem,
 • ķermeņa temperatūra ir augstāka par 38°C grādiem un izteikta miegainība – grūti pamodināt,
 • ķermeņa temperatūra ir augstāka par 38°C grādiem un vērojamas dehidratācijas pazīmes – sausas gļotādas, ievilkts avotiņš, bērns maz urinē,
 • krampji,
 • grūtības elpot – iesaistās elpošanas palīgmuskulatūra, ievelkas ribstarpas,
 • zilgana ādas nokrāsa.

Zīdaini noteikti vajadzētu censties biežāk likt pie krūts.

Gripas profilakse

“Labākā gripas profilakse, protams, ir vakcinācija. To parasti veic rudenī, tieši pirms gripas uzliesmojuma, taču var vakcinēties arī tagad. Imunitāte veidojas 10 dienu laikā pēc potes saņemšanas. Jāņem vērā, ka noteiktas iedzīvotāju grupas var saņemt pilna apjoma valsts apmaksātu gripas vakcīnu. Tādas, ir piemēram, grūtnieces (jebkurā grūtniecības nedēļā), bērni no sešu līdz 23 mēnešu vecumam, seniori pēc 65 gadiem, kā arī hronisku slimību pacienti, veselības aprūpes darbinieki. Precizēt, vai šī priekšrocība attiecas arī uz jums, var, meklējot informāciju Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) mājaslapā vai jautājot savam ģimenes ārstam,” norāda ārste un atgādina, ka joprojām ir aktuālas arī tādas profilakses metodes kā telpu vēdināšana, roku higiēna, palikšana mājās, ja parādās kādas saslimšanas pazīmes, un sejas maskas lietošana sabiedriskajā transportā un vietās, kur pulcējas cilvēki.

Farmaceite papildina, ka organisma spēja pretoties vīrusa infekcijām ir atkarīga arī no ikdienas uztura, ar ko tiek uzņemtas visu organisma sistēmu funkcionēšanai nepieciešamās vielas. “Ja uzturs nav pilnvērtīgs, papildus ieteicams uzņemt minerālvielas un vitamīnus. Profilaksei vajadzētu lietot kompleksos vitamīnus – vitamīnu, augu ekstraktu uztura bagātinātājus. Saslimšanas sākuma stadijā ieteicami vitamīni, minerālvielas un augu ekstrakti, kam ir ātrāka un efektīvāka imunitāti veicinoša darbība, piemēram, D3 vitamīns, A, B6, B9 vitamīni, cinks un selēns, melnais plūškoks, liepziedi, ehināceja.”

Respiratori sincitiālais vīruss  jeb RSV

Foto: Freepik.com/ stockking

Respiratori sincitiālais vīruss šoziem ir aktīvs. Pieaugušam cilvēkam tas parasti neizpaužas citādi, kā jebkurš sezonālais elpceļu vīruss, taču īpaši uzmanīgiem jābūt zīdaiņu vecākiem – bērniem līdz sešu mēnešu vecumam RSV var radīt nepieciešamību ārstēties stacionārā.

RSV izpausmes

Slimība sākas kā parasta saaukstēšanās – ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, aizlikts deguns. Otrajā trešajā slimošanas dienā parādās klepus.

“Vīruss ir bīstams bronhiolīta – sīkāko bronhu iekaisuma – attīstības dēļ. Bronhiolas kļūst tūskainas, viegli nosprostojas, traucējot elpošanu. Augstāks risks smagai slimības gaitai ir bērniem līdz divu gadu vecumam. Par smagu RSV gaitu un vīrusa izraisītu bronhiolītu liecina:

 • paātrināta elpošana,
 • ribstarpu muskuļu ievilkšanās elpojot,
 • ieelpojot paplašinās nāsis,
 • elpošanas grūtības,
 • zilgana āda, jo organismā trūkst skābekļa,
 • stiprs klepus bez apstājas,
 • drudzi ir grūti mazināt ar medikamentiem – nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi nepalīdz,
 • bērns ir letarģisks, apātisks, nereaģē uz modināšanu.

Šie ir “sarkanā karoga” simptomi. Ja tādi ir, tad kavēties nedrīkst – noteikti jāsauc neatliekamā medicīniskā palīdzība!” teic ārste.

Universāli ieteikumi elpceļu vīrusa infekciju gadījumā

 • Ja ir kāda vīrusa infekcijas pazīme, palieciet mājās;
 • Lieto pietiekamā daudzumā šķidrumu, jo tas šķīdina sekrētus;
 • Deguna tīrīšanai var veikt siltās tvaika inhalācijas un, ja nepieciešams, iepūst degunā kādu bezrecepšu preparātu – dekongestantu. Jāpatur prātā, ka šos medikamentus nevajadzētu lietot ilgāk par septiņām dienām;
 • Hipertoniskais sālsūdens noderēs biezam deguna sekrētam, kas ir jāšķīdina, lai veicinātu tā izvadīšanu. Taču, ja ir sauss, aizlikts deguns, sālsūdens tikai vēl vairāk to var sausināt;
 • Pie pirmajām kakla sāpēm to nevajadzētu skalot ar sālsūdeni – šī metode lai paliek strutaina iekaisuma, piemēram, angīnas gadījumam. Labāk lietot kādu aerosolu uz eļļas bāzes, kas satur smiltsērkšķu, asinszāles, tējas koka, kliņģerītes, meža malvas eļļas, eļļa pārklās, nomierinās, atjaunos un aizsargās kakla gļotādu;
 • Jāizvairās lietot karstus un aukstus ēdienus un dzērienus;
 • Bērnam pazemināt temperatūru var palīdzēt aukstas kompreses uz pierītes. Ieteicams izvairīties no autiņbiksīšu izmantošanas (tās var veicināt augstas ķermeņa temperatūras uzturēšanu);
 • Ārstējot bērnu mājas apstākļos, rūpīgi jāseko līdzi zāļu instrukcijām, kur parasti ir norādīta zāļu deva, atbilstoši bērna ķermeņa svaram. Nepietiekama deva nesniegs terapeitisko efektu, savukārt neatbilstoši liela – var kaitēt veselībai;
 • Mitrini telpās gaisu, ja tas ir pārlieku sauss. Ar mazu bērnu kādu brīdi var uzturēties vannas istabā, kur, vannā ieliets karsts ūdens radīs pirts efektu, ieelpots siltais tvaiks būs kā inhalācija, kas var palīdzēt gan attīrīties deguntiņam, gan izklepoties;
 • Lielākiem bērniem un pieaugušajiem atkrēpošanas veicināšanai noder elpošanas vingrinājumi, piemēram, stabulītes, balona pūšana;
 • Ja sauss klepus ir pieaugušam cilvēkam, var veikt inhalācijas, lai sildītu bronhus un veicinātu atklepošanu;
 • Neproduktīva, sausa, lēkmjveida klepus gadījumā nevajadzētu lietot atkrēpojošus līdzekļus, jo tie var vēl vairāk saasināt klepus lēkmes. Labāk noderēs klepu mīkstinoši līdzekļi;
 • Jāņem vēra, ka pēc akūtas vīrusa infekcijas, neliels klepus var saglabāties vēl divas nedēļas.

Atgādinājumi

 • Vīrusu infekcijas neārstē ar antibiotikām! Tikai tad, ja kā komplikācija pievienojas bakteriāla infekcija, var būt nepieciešama antibiotiku terapija, taču to var nozīmēt vienīgi ārsts;
 • Plaušu rentgenu veic tikai īpašos gadījumos, un par to lemj ārsts;
 • Ja elpceļu vīrusa infekcija attīstās “kā parasti” un nav vērojama neviena no minētajām satraucošajām pazīmēm, neatliekamajai palīdzībai zvanīt nevajadzētu. Vispirms jākonsultējas ar ģimenes ārstu, jāzvana uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni vai jākonsultējas ar dežurējošo ārstu poliklīnikā;
 • Saslimstot ar elpceļu vīrusu, nav jādodas pie ģimenes ārsta – darba nespējas lapu uz trim dienām iespējams atvērt attālināti, pa tālruni konsultējoties ar savu ģimenes ārstu vai dežūrārstu poliklīnikā;
 • Konsultāciju par piemērotu terapiju simptomu mazināšanai var saņemt arī brīvdienās un svētku dienās visu diennakti, kā arī darbdienās no 17.00 līdz 8.00, zvanot uz ģimenes ārsta konsultatīvo tālruni 66016001;
 • Ja saslimis bērns, padomu, kā rīkoties, var saņemt, gan, sazinoties ar ģimenes ārstu viņa darba laikā, gan zvanot uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pediatra konsultatīvo tālruni 26112887, kas ir pieejams brīvdienās un svētku dienās no 10.00 līdz 17.00 un katru dienu (darba dienās, brīvdienās, svētku dienās) no 20.00 līdz 8.00.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Elpceļu / plaušu saslimšanas":

Uzņēmumi nozarē "Elpceļu / plaušu saslimšanas"

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

Nedēļas tēma

Āda kā spogulis. 7 izplatītas ādas problēmas un to cēloņi

Āda kā spogulis. 7 izplatītas ādas problēmas un to cēloņi

Āda atspoguļo daudzu organismā notiekošo procesu izpausmes, īpaši pavasarī, jo ziemas sezonā ne vienmēr izdodas pilnvērtīgi parūpēties par sevi un savu ķermeni. Sekas pamazām sakrājas un parāda savu īsto "seju". Uzzināsim par anti-age medicīnas ārsta-kosmetologa-nutriciologa rekomendācijām 7 populārāko ādas problēmu novēršanai!

Aktuālie piedāvājumi

Mūsdienīga pieeja – rehabilitāciju arvien biežāk izvēlas profilaksei

Mūsdienīga pieeja – rehabilitāciju arvien biežāk izvēlas profilaksei

Jo savlaicīgāk pievēršas profilaksei un rūpēm par savu veselību preventīvos nolūkos, jo ilgāk cilvēks dzīvo bez sūdzībām par pašsajūtu un nopietnām diagnozēm. Veselīgi ēst, dzīvot aktīvu dzīvesveidu, regulāri veikt skrīninga izmeklējumus – šo profilaktisko pasākumu kopumu arvien biežāk cilvēki izvēlas papildināt ar rehabilitācijas kursu pašsajūtas uzlabošanas nolūkos, ko piedāvā kūrorta rehabilitācijas centrs "Jaunķemeri".

Mieru, tikai mieru!

Mieru, tikai mieru!

Mūsdienu pasaulē, kur dzīves ritms kļūst intensīvāks, stresa, trauksmes un miega trūkuma problēmas kļūst arvien izplatītākas. Pēc emocionālām pārslodzēm svarīgi pievērst uzmanību organisma iekšējo resursu atjaunošanai. Noskaidrosim, kas var palīdzēt tikt galā ar stresa sekām un sekmēt nervu sistēmas atgriešanos līdzsvarā!

Kas ir dezinfekcija?

Kas ir dezinfekcija?

Dezinfekcija ir pasākumu komplekss, kas vērsts uz infekcijas izraisītāju iznīcināšanu. Pilnīga infekciozo mikroorganismu izraisītāju iznīcināšana notiek sterilizācijas brīdī. Mūsdienās ir ļoti liela dezinfekcijas līdzekļu izvēle. Noskaidrosim, kādi profesionālo dezinfekcijas līdzekļu veidi pastāv un ar ko tie atšķiras viens no otra!

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: HealthAid Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram

Testa rezultāti: HealthAid Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram

Janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HEalthAid Baltics" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju Digeston® PLUS gremošanas komfortam un zarnu darbības līdzsvaram. 

“Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai

“Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvā testēt augu ekstraktu uztura bagātinātāju “Evening Formula” nervu sistēmas nomierināšanai.

Francijas ražotāja Biocyte Prebiotiskā sejas maska

Francijas ražotāja Biocyte Prebiotiskā sejas maska

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt Prebiotisko sejas masku.

RUUTe sejas krēms un serums ar peptīdiem – kad daba un zinātne satiekas vienkopus

RUUTe sejas krēms un serums ar peptīdiem – kad daba un zinātne satiekas vienkopus

Februārī Medicine.lv sadarbībā ar Ineses Vasiļevskas veidoto zīmolu RUUTe® piedāvā testēt dienas krēmu un koncentrētu serumu ar peptīdiem.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Fizioterapija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Fizioterapija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika - integrēta pieeja sievietes veselībai. Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.

Dinsbergas klīnika, Dr. Inese Martišune: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Inese Martišune: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika - integrēta pieeja sievietes veselībai. Klīnikā pieejams plašs speciālistu, diagnostikas un procedūru spektrs, lai sieviete visos sievietes dzīves periodos varētu saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Medicine.lv, Latvijas veselības portāls

Kontakti

 1. +371 67770711
 2. +371 67770727
 3. serviss@latvijastalrunis.lv
 4. https://medicine.lv/
 5. +371 67770557
 6. redakcija@medicine.lv

Darba laiks

 • P.800-1700
 • O.800-1700
 • T.800-1700
 • C.800-1700
 • P.800-1600
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003050681
 2. 27.12.1991
 3. 17.10.2003
 4. Rīga, Blaumaņa iela 38/40, LV-1011
 5. 2022

Apraksts

Vērtīgi padomi par veselību, uzturu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu, farmāciju, veselīgu dzīvesveidu kā iedzīvotājiem, tā profesionāļiem. Portālā ir iespēja uzdot sev interesējošo jautājumu ārstiem-speciālistiem, piedalīties foruma diskusijās, kā arī atrast vajadzīgo preci vai pakalpojumu - pieejama informācija par vairāk nekā 12 000 nozares uzņēmumu. Ja tev ir medicīnas jomas uzņēmums vai esi nozares profesionālis - tava mērķauditorija ir portālā medicine.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!

 
Vairāk

Atslēgvārdi

Medicīna, farmācija, rehabilitācija, veselība.

Medicīna, farmācija, rehabilitācija, veselība, ambulatorā palīdzība, ambulance, stacionārs, acu ārsts, ārstu komisijas, ārstu privātprakses, privātprakses, doktorāti, speciālisti, poliklīnika, poliklīnikas, veselības centri, dermatoloģija, diagnostika, elpceļu, plaušu slimības, endokrinoloģija, diabēts, fitoterapija, fleboloģija, vēnu saslimšana, gastroenteroloģija, gremošanas sistēma, ginekoloģija, dzemdības, kardioloģija, sirds un asinsvadu slimības, laboratorija, medicīnas iekārtas, instrumenti, piederumi, palīglīdzekļi, medicīnas literatūra, narkoloģija, atkarību ārstēšana, neiroloģija, nervu sistēmas saslimšanas, onkoloģija, ļaundabīgie audzēji, osteopātija, osteoporoze, otorinolaringoloģija, otolaringologs, LORS, pediatrija, bērnu veselība, plastiskā ķirurģija, rekonstruktīvā ķirurģija, podoloģija, pēdu aprūpe, vakcinācija, psiholoģija, psihoterapija, psihiatrija, reimatoloģija, kaulu, locītavu un saistaudu slimības, seksopatoloģija, seksuālā veselība, slimnīca, slimnīcas, stacionārs, traumatoloģija, ortopēdija, ķirurģija, triholoģija, matu veselība, uroloģija, veneroloģija, ādas veselība, zobārstniecība, mutes veselība, farmācija, homeopātija, medikamentu ražošana, aptiekas, rehabilitācija, fizioterapija, pirts, sauna, skaistumkopšanas salons, SPA, Biokosmētika, frizētavas, sanitārie dienesti, sociālā aprūpe, solārijs, veselības apdrošināšana, veselīgs uzturs, produktu testi, produktu atsauksmes, ziņas, medicīna enciklopēdija, digitālie pakalpojumi, reklāmraksti, baneri, biznesa profils, SEO, medicīnas ziņas, veselības padomi.


Vairāk

Saistītie resursi

Foto 7

medicine.lv aktuālie piedāvājumi
medicine.lv jautājumi un atbildes
medicine.lv meklēšana uzņēmumos
medicine.lv populārā medicīnas enciklopēdija pme
medicine.lv raksti
medicine.lv vizuālā reputācijas kampaņa
medicine.lv ziņas

Mājas lapa internetā