medicine.lv skaitļos

Lietotāji online34
Aktīvie uzņēmumi12209
Nozares raksti1422
Ekspertu atbildes21477
Bērnu slimnīcas fonds (BSF) sniegs atbalstu arī Ukrainas bērniem, kas ieradušies Latvijā bēgļu gaitās : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Bērnu slimnīcas fonds (BSF) sniegs atbalstu arī Ukrainas bērniem, kas ieradušies Latvijā bēgļu gaitās

1. BSF palīdzēs koordinēt veselības aprūpi bērniem:

  • • Nodrošinās informāciju par veselības aprūpes pakalpojumiem Rīgā, reģionos;
  • • Organizēs transportu un atbalstīs ceļa izdevumus, lai var nokļūt līdz veselības aprūpes iestādei;
  • • Finansiāli atbalstīs valsts neapmaksātu pakalpojumu nodrošināšanu.

2. Vecāku mājā (www.vecakumaja.lv) Ukrainas pilsoņi varēs uzturēties bez maksas un saņemt profesionālu emocionālu un garīgu atbalstu.

3. Bērnu un pusaudžu resursu centrs (www.pusaudzucentrs.lv) bērniem un viņu ģimenēm nodrošina bezmaksas psiholoģisko palīdzību attālināti un klātienē septiņās filiālēs dažādās Latvijas pilsētās.

“Redzam, ka vismaz 50% cilvēku, kuri šobrīd dodas bēgļu gaitās, ir bērni. Šobrīd vēl ir grūti saprast, kādas būs vajadzības, bet mēs atbalstīsim gan bērnus, gan viņu ģimenes kā vien varēsim! Jau no vakardienas ir pieejams psiholoģisks atbalsts angļu un krievu valodās Bērnu un pusaudžu resursu centrā. Šobrīd meklējam iespējas nodrošināt tulku ukraiņu valodā, kā arī, iespējams, papildināsim savas speciālistu rindas ar kolēģiem no Ukrainas, pieņemot viņus darbā. Bērnu slimnīcas fondā mums ir uzkrāta liela pieredze par dažādiem Latvijā pieejamiem valsts apmaksātiem un neapmaksātiem pakalpojumiem, tāpēc esam gatavi palīdzēt ar informāciju un pakalpojumu koordinēšanu, kā arī sniegt finansiālu atbalstu, ja būs nepieciešami valsts neapmaksāti medikamenti vai kāda cita palīdzība,” vēsta Bērnu slimnīcas fonda un Bērnu un pusaudžu resursu centra valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa.

Informācija par Bērnu slimnīcas fonda un Bērnu un pusaudžu resursu centra palīdzības iespējām ir nosūtīta visām organizācijām, kuras sniedz atbalstu Ukrainas bēgļiem, kā arī visām Latvijas pašvaldībām. Lai saņemtu informāciju par pieejamo atbalstu, BSF lūdz sazināties ar:

  • informācija latviešu valodā: Anna Vilciņa, tel: +37122068358, e-pasts: anna@bsf.lv
  • informācija krievu valodā: Oksana Matvijenko, tel: +37129932445, e-pasts: oksana@bsf.lv
  • Bērnu un pusaudžu resursu centrs: +37125737363, e-pasts: info@pusaudzucentrs.lv
  • ārpusģimenes aprūpei, kuri ir uzņēmuši Ukrainas kara bāreņus: Karīna Pētersone, tel. +37122335099, e-pasts karina@bsf.lv

Iesnieguma veidlapa, lai pieteiktos atbalstam Ukrainas pilsoņu bērniem: ŠEIT

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Savlaicīga veselības kontroles vērtība visā ģimenē

Savlaicīga veselības kontroles vērtība visā ģimenē

Par godu e-veikala EVOLU.LV atklāšanai izsludinām unikālu 30% atlaidi visam veikala sortimentam*. Atlaide tiks aktivizēta, pasūtījuma noformēšanas laikā ievadot promo kodu. Ienāciet šeit: www.evolu.lv, izvēlieties preces, ievadiet promo kodu un saņemiet atlaidi!

3 vienkārši soļi ikdienas sejas kopšanā

3 vienkārši soļi ikdienas sejas kopšanā

Lai sniegtu ādai nepieciešamās rūpes, tu vari pieturēties pie 3 soļu principa – attīrīt, atjaunot un mitrināt. Šie vienkāršie ikdienas ieradumi ļaus tavai āda starot, un skatīties uz sevi spogulī varēsi ar smaidu sejā.

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: LIVEO pilieni – pierādītu pienskābo un bifidobaktēriju komplekss vēderam

Testa rezultāti: LIVEO pilieni – pierādītu pienskābo un bifidobaktēriju komplekss vēderam

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA SAGITUS piedāvāja testēt LIVEO® pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu pilienos.

"ApiMI" sejas krēmu komplekts vīriešiem un sievietēm

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvā izmēģināt dermataloģiski testētus Sejas krēmus gan puišiem, gan meitenēm.

"Green Wing Paleo Skincare" – eļļa sejai, kas ideāli piemērota lietošanai rudenī

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Green Wing Paleo Skincare" piedāvā izmēģināt 100% dabīgu paleo kosmētiku – eļļu sejai. 

MARUSHA atjaunojošs serums sejai un acu ādai pret grumbām ar koenzīmu Q10

MARUSHA atjaunojošs serums sejai un acu ādai pret grumbām ar koenzīmu Q10

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt atjaunojošu pretgrumbu serumu sejai un acu ādai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Daktera Mauriņa Vēnu klīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Daktera Mauriņa Vēnu klīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Septembris Dr. Mauriņa Vēnu klīnikā – Senioru mēnesis! Tiek nodrošināta 20% atlaide flebologa konsultācijai, izmeklējumam un vēnu lāzeroperācijām. Veselas kājas – ātri un bez sāpēm!

D vitamīna nedēļas deva, eksperta viedoklis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

D vitamīna nedēļas deva, eksperta viedoklis: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Mūsu organisma funkciju normālai norisei D vitamīna nepieciešamība ir jau zinātniski pierādīta. Latvijā aptiekās D vitamīns pieejams gan kā uztura bagātinātājs, gan kā recepšu zāles.