medicine.lv skaitļos

Lietotāji online255
Aktīvie uzņēmumi12506
Nozares raksti4515
Ekspertu atbildes20493
Bailes un dzīve baiļu ēnā : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Bailes un dzīve baiļu ēnā

dfgfh

Cik labi dzīvojām, miers ilgu laiku virs zemes, ceļojām bez robežām, naudu tērējām bez robežām un pāri robežām uz neesošas naudas būvējām mājas, aizņēmumus uzskatot par normu, un pieņēmām visu mums doto bez pateicības, jo "man pienākas…" Līdz pēkšņi sākās ierobežojumi, ko cilvēki nosauca vārdā "Covid-19". Sākās panika, bailes, stress, ko darīt... Šā laika baiļu enerģija ir radīta ar mērķi pakļaut cilvēka brīvo gribu, padarīt statisku, viegli ietekmējamu un kontrolējamu. Nav skaidrības, kādam plānam tas viss ir vajadzīgs, jo katrs stāsta ko savu.

Cilvēka  ķermenis dzīvo tādā kā olas formas biolaukā, kuram ir biolauka maliņa, kas aizsargā mūsu ķermeņus no ārējās ietekmes. Bailes sastindzina katru šūnu, apstādina domāšanu, padara cilvēku statisku. Ilgstoši atrodoties tādā stāvoklī, pazeminās imunitāte un jebkura veida vīrusiem ir viegla piekļuve katrai ķermeņa šūnai.


Šobrīd notiek enerģētiskais karš, kurš kuru uzvarēs, ir milzu agresija gaisā, kas baro mūs ar bailēm, ierobežojumiem, viltus pareģojumiem par pasaules bojā eju. Enerģētiskā cīņa notiek pasaulē, Latvijā, darba vietās (kurš kuru apēdis, tas notiek pazemojot), izrādot savu pārākumu, piespiežot, apmelojot utt.

Sastindzinot biolauku, pazūd sazemējums ar zemi, cilvēkā rodas panika, un viņš pastiprināti izdara kļūdas, darba vietās, kur vecā sistēma nav sabrukusi, uz cilvēku tiek izdarīts milzīgs spiediens, cilvēks pakļauts tādam stresam, ka bieži enerģētika neiztur – sabrūk. Sākas līdzīgi simptomi kā veģetatīvajai distonijai, viļņi, trīce. Cilvēkiem šajā enerģētiskajā kara laikā iesaku strādāt ar enerģiju.

Jāsaglabā sava enerģija
Lai to izdarītu, ir jāapgūst pamata enerģētika ķermenī, galvenie punkti, jāpaņem zemes un kosmosa enerģija, jāsazemējas katru dienu ar zemes centru, citādi spiedošās enerģijas piespiedis mūs pie zemes.
• Elpot. Izelpot tumšo enerģiju 4x garāku nekā ieelpu. Tātad – 1 ieelpa-4 x garāka izelpa, izelpojam stresu, tādā veidā elpot tik ilgi, cik prasa ķermenis. Ja nav attīstīta maņa to sajust, tad iesākumā 10 minūtes.
• Jāmācās atpazīt bailes, kas ir tā stindzinošā enerģija vai tās ir eksistenciālās bailes, kas mīt ķermenī 1 līmeņa bailes (to mācu seansa laikā atpazīt, iemācīties saprast, ar ko netiek galā, un arī mācu noturēt enerģiju biolaukā.

Meditācijai katru dienu atrast laiku vismaz uz 20 minūtēm, attīrīt prātu, apstādināt domas, meditēt ar sirds čakru, vairot mīlestības enerģiju, sevī un apkārt sev.

Ilgstošs stress pāraug slimībā
•  I čakras līmenī – bailes par materiālo, to zaudējumu, aizveroties kanālam, šāds cilvēks nīkuļo, jūt sarūgtinājumu un apātiju, viņu nekas neinteresē, parādās dažādas saslimšanas. Aizveroties galvenajam enerģijas kanālam, var pēkšņi aiziet no šīs pasaules.
• II čakras līmenī – bailes par seksualitāti, radošumu, radītspēju, parādās seksuālās aktivitātes samazināšanās, ideju pazušana, reizēm neauglība, vispārēju muskuļu tonusa vītums, dažādas fiziskas saslimšanas (sāpes ceļos, gurnos, potītēs, cistīti, saslimšanas, kas saistītas ar dzimumorgāniem), var parādīties dzimumnespēja, dzimumkaites, naudas plūsmas apstāšanās, ideju trūkums, nespēja realizēt idejas.
• III čakras līmeni – bailes no ļaunā, nievājošā, skaudības, varaskāra cilvēka vai situācijas, emocijas – iekšējo orgānu saslimšanas, aknas, kuņģa, divpadsmit pirkstu zarnas, liesas, aizkuņģa dziedzera slimības. Bailes no enerģētiski spēcīgākiem cilvēkiem (vampīriem), veidojas saslēgums no tā, no kura baidās. Slimības progresē ar nelabuma pazīmēm, diskomforta sajūtu, biežu dedzināšanu, žņaugšanu.
• IV čakras līmenī – bailes zaudēt mīļoto cilvēku, veidojas hroniskas sirdskaites, plaušu krūšu dziedzeru slimības. Var beigties ar infarktu, astmu vai piepeša aiziešana no dzīves.
• V čakras līmenī – bailes no saskarsmes ar citiem cilvēkiem, līmeņiem, veidojas vairogdziedzera saslimšanas, rīkles un balss saišu saslimšanas, var beigties ar balsenes tūsku, kas var izraisīt aiziešanu no dzīves.
• VI čakras līmenī – bailes no atbildības, šobrīd visvairāk saslimšanu ir tieši VI čakras līmenī, cilvēki nevar uzņemties atbildību par sevi, savu rīcību, apgrūtināta realitātes sajūta, dzīvo ilūzijās, parādās simptomi, mistiskas galvassāpes, meningīts, encefalīts, var beigties ar insultu un pat aiziešanu no dzīves.
• VII čakras līmenī – šeit dzīvo stress, bailes no sevis, neuzticēšanās sev, savām sajūtām. Var izveidoties psihiskas saslimšanas, neirozes, var pāraugt kā  personības dalīšanās, (šizofrēnija) psihozes, psihiskas saslimšanas.

Bailes var izpausties arī kombinācijās ar dažādu čakru enerģijām. Īpaši spēcīgi strādā baiļu maģija šajā laikā. Ekonomiskais haoss, nenoteiktība, neaizsargātība, dažādi pareģojumi, kari, kas sākas citās zemēs, sēj neapzinātas bailes un izraisa slimības. Mūsu uzdevums būtu nepakļauties vispārējām bailēm, pasargāt sevi no tā. Mēs baidoties neko nevaram mainīt, bet nebaidoties varam pasargāt savu ķermeni no saslimšanas.

Neiesaku sērfot pa kanāliem cilvēkiem, kuri nav apmācīti un pašmācības ceļā uzsāk garīgo ceļu – tas bieži noved pie psihozēm un rezultāts nav tāds, kā tika gaidīts.

Seansa laikā atveru kanālus, sakārtoju enerģētiku, attīru, atjaunoju biolauku, noņemu blokus, parazītsaites, saslēgumus, kā arī, kam ir interese par savas enerģijas sakārtošanu, sniedzu konsultāciju un pamācu, kā pašam sakārtot enerģiju. Protams, pamācu, kam interesē, ja nav intereses, neuzspiežu neko.

Patiesā cieņā – Dziedniece Sallija


Mob. tālr. 29199247
www.sallijasblogs.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Atjaunojiet veselību pēc iespējas dabiskākā veidā

Atjaunojiet veselību pēc iespējas dabiskākā veidā

HEALICA ir veselības un ārstniecības centrs, kura galvenais uzdevums – atjaunot jūsu veselību pēc iespējas dabiskākā veidā, palīdzot organismam rast vajadzīgos resursus.

Bailes un dzīve baiļu ēnā

Bailes un dzīve baiļu ēnā

Cilvēks baidoties neko nevar mainīt, bet nebaidoties var pasargāt savu ķermeni no saslimšanas. Dziedniece Sallija sniedz konsultācijas un pamāca, kā cilvēkam pašam sakārtot enerģiju.

Video

VM: Kā palīdzēt sev mazināt nomāktību, trauksmi vai paniku? (VIDEO)

VM: Kā palīdzēt sev mazināt nomāktību, trauksmi vai paniku? (VIDEO)

Ik gadu 10. oktobrī tiek atzīmēta Pasaules psihiskās veselības diena, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dažādām ar psihisko veselību saistībām tēmām. Nomāktība, trauksme un panikas lēkmes ir vieni no biežāk piedzīvotajiem psihiskās veselības sarežģījumiem, kas var būtiski pasliktināt dzīves kvalitāti un savstarpējās attiecības, kā arī negatīvi ietekmēt spēju strādāt un mācīties.

Produktu testi

"Sinurin" – atvieglo elpošanu, mitrina un aizsargā deguna gļotādu

"Sinurin" – atvieglo elpošanu, mitrina un
aizsargā deguna gļotādu

Oktobrī un novembrī medicine.lv sadarbībā ar SIA "Lotos Pharma" piedāvā testēt dabīgus ēterisko eļļu pilienus elpošanas atvieglošanai, deguna gļotādas mitrināšanai un aizsardzībai. 

Testa rezultāti: HealthAid Livercare® – organisma attīrīšanai un detoksikācijai

Testa rezultāti: HealthAid Livercare® – organisma attīrīšanai un detoksikācijai

Septembrī medicine.lv sadarbībā ar "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt uztura bagātinatāju organisma attīrīšanai un detoksikācijai HealthAid Livercare®.

PLANTAGO BALSAM elpceļu veselībai un imūnsistēmai  

PLANTAGO BALSAM elpceļu veselībai un imūnsistēmai  

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar zīmolu Dr. Pakalns SELECT piedāvā testēt produktu elpceļu veselībai un imūnsistēmai.

Uzņēmējs runā

Zobu tehniskā laboratorija DENTALAB

dental

DENTALAB laboratorijā strādā augsti kvalificēti darbinieki, kas spēj tikt galā ar jebkuras sarežģītības un nozīmes uzdevumiem – ātri, droši un kvalitatīvi.