medicine.lv skaitļos

Lietotāji online221
Aktīvie uzņēmumi12195
Nozares raksti1447
Ekspertu atbildes21477
Atklās pirmo sensoro sporta zāli Latvijā bērniem ar uzvedības problēmām : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Atklās pirmo sensoro sporta zāli Latvijā bērniem ar uzvedības problēmām

Investējot vairāk nekā 200 000 eiro, Latvijas Bērnu atbalsta fonds (LBAF) izveidojis Sensoro Džimu bērniem ar uzvedības problēmām – pirmo šāda veida pakalpojumu Latvijā, kur, iedarbojoties uz dažādām maņām, palīdz bērniem justies mierīgākiem, koncentrētākiem, mazināt dusmu lēkmes un stresu. Bērnu uzvedības problēmas ir viens no mūsdienu ģimeņu izaicinājumiem – katrs piektais vecāks novērojis saviem bērniem biežas dusmu lēkmes,  savukārt 52% aptaujāto vecāku norāda, ka viņu bērna klasē vai bērnudārza grupiņā ir bērni, kuri traucē citiem mācīties, liecina SKDS aptauja*.

Līdz ar unikālo sensoro sporta zāli LBAF multifunkcionālais centrs “Domino” šogad ieguvis arī klusuma/sajūtu telpu, fizioterapijas kabinetu un speciālistu kabinetus, kas lielākoties paveikts, pateicoties tieši dažādu uzņēmumu un atbalstītāju ziedojumiem. LBAF multifunkcionālais centrs savu darbību sāka pērn rudenī un turpina arvien attīstīt savu piedāvājumu bērniem ar saskarsmes un iekļaušanās grūtībām un viņu ģimenēm.

Sensorā Džima atklāšana notiks 16. septembrī plkst. 10.00 LBAF multifunkcionālajā centrā “Domino” (Cementa ielā 12, Rīgā).

Programmā:

  • No 10.00 līdz 10.20 Sensorā Džima apskate medijiem:
  • iespēja pirmajiem ielūkoties jaunizveidotajā Sensorajā Džimā un uzzināt aptaujas par bērniem ar uzvedības problēmām secinājumiem, neformālas sarunas pie uzkodām.
  • No 11.00 līdz 12.00 Sensorā Džima atklāšana:
  • LBAF jaunradītās himnas pirmatskaņojums Kaspara Markševica, Normunda Zuša, Viktora Ellera un Bērnu estrādes studijas izpildījumā (vārdu autors – Guntars Račs, mūzika – Normunds Zušs);
  • svinīgās uzrunas un simboliska lentītes pārgriešana;
  • sadarbības partneriem ieskats jaunizveidotajā Sensorajā Džimā, neformālas sarunas pie uzkodām.

Piedalās:

  • LBAF valdes loceklis Kaspars Markševics,
  • Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētājs Viesturs Kleinbergs,
  • LBAF stratēģiskais atbalstītājs – AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Jānis Buks,
  • LBAF ilgtermiņa atbalstītājs –  SIA “Inter Cars” valdes priekšsēdētājs Kaspars Viļumsons.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Slikts miegs un neizgulēšanās rada nogurumu, pazemina produktivitāti un paaugstina slimību risku, kā arī paātrina ādas novecošanās procesus. Noskaidrosim, kas ir melatonīns un kā tas var palīdzēt atrisināt miega problēmas! 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Testa rezultāti: "Vegan Fox" kafijas skrubis ķermenim

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvāja testēt "Vegan Fox" kafijas skrubi ķermenim.

"Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksi gremošanas sistēmai

Novembrī, decembrī un janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvā izmēģināt "Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksu gremošanas sistēmai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".