medicine.lv skaitļos

Lietotāji online211
Aktīvie uzņēmumi12196
Nozares raksti1446
Ekspertu atbildes21477
Atklāj informatīvo kampaņu “Covid-19 sertifikāts – drošākai ikdienai!” : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Atklāj informatīvo kampaņu “Covid-19 sertifikāts – drošākai ikdienai!”

Pieaugot vakcinēto iedzīvotāju aptverei un interesei par digitālo Covid-19 sertifikātu, no 1. novembra tiek uzsākta informatīvā kampaņa plašākai sabiedrības informēšanai “Covid-19 sertifikāts – drošākai ikdienai!”, ziņo Nacionālais veselības dienests (NVD). Tās mērķis ir informēt un skaidrot iedzīvotājiem digitālā Covid-19 sertifikāta saņemšanas un izmantošanas iespējas, tajā skaitā iedzīvotājiem, kuri nelieto internetu vai nevar pieslēgties tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv sava sertifikāta izveidei, kā arī veicināt vietnes atpazīstamību.

Par informatīvās kampaņas atklāšanu 1. novembra preses konferencē informēja NVD direktors Āris Kasparāns, NVD Informācijas tehnoloģiju koordinators Edgars Goba un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) Valsts pārvaldes pakalpojumu politikas īstenošanas koordinācijas nodaļas vadītāja Maija Anspoka.

“Palielinoties vakcinācijas aptverei, pieaug arī iedzīvotāju interese par Covid-19 sertifikāta saņemšanu un izmantošanu savās ikdienās gaitās. Daļa iedzīvotāju to jau ir saņēmuši, savukārt tie, kuri šobrīd ir uzsākuši vakcināciju vai plāno vakcinēties, drīzumā arī varēs to saņemt,” preses konferenci atklājot, sacīja NVD direktors Āris Kasparāns.

Atbilstoši apkopotajai informācijai, šī gada oktobrī vietnes www.covid19sertifikats.lv vidējais apmeklējumu skaits dienā ir gandrīz dubultojies, sasniedzot vairāk nekā 82 tūkstošus apmeklējumu. Salīdzinājumā – vasaras mēnešos tas bija vidēji ap 47 tūkstošiem dienā. Ar interesējošiem jautājumiem par sertifikāta saņemšanu un izmantošanu iedzīvotāji arīdzan aktīvi vēršas NVD Kientu apkalpošanas centrā. Oktobrī, kad epidemioloģiskā situācija valstī sāka strauji pasliktināties, kopumā saņemti vairāk nekā pieci tūkstoši zvanu, savukārt e-pasta saziņā saņemti ap 4700 jautājumu.

Savukārt tie iedzīvotāji, kuri nelieto internetu vai nevar pieslēgties vietnē sava sertifikāta izveidei, var doties uz lielo pilsētu, kā arī valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centriem. Līdz šim pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros kopumā izdrukāti un izsniegti nepilni 90 tūkstoši Covid-19 sertifikātu (iedzīvotājam uzrādot savu pasi vai personas apliecību). “Gadījumos, ja cilvēkam nav iespējas izveidot sertifikātu pašam, talkā nāks klientu apkalpošanas centri. Iedzīvotājiem ir pieejami 122 valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri, 5 Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centri un 87 pašvaldību klientu apkalpošanas struktūrvienībās – kopumā 214 vietas, kur iedzīvotājiem palīdzēs iegūt savu Covid-19 sertifikātu papīra izdrukas formā un lejuplādēt to tālrunī,” skaidroja VARAM pārstāve Maija Anspoka.

Kampaņas “Digitālais Covid-19 sertifikāts – drošākai ikdienai!” ietvaros tiks īstenotas vairākas informatīvās aktivitātes televīzijā, radio, internetā, sabiedriskā transporta pieturvietās un citos vides punktos Rīgā un reģionos, kā arī skaidrojošu vizuāļu un video rullīša izplatīšana sociālajos tīklos un citos kanālos. Kampaņas video rullītis ir pieejams NVD YouTube kanālā.

Atbildes uz iedzīvotāju biežāk uzdotajiem jautājumiem ir apkopotas un publicētas vietnes www.covid19sertifikats.lv sadaļā “Jautājumi un atbildes”. Iedzīvotāji, kuri nelieto internetu, interesējošos jautājumus var uzdot, zvanot uz tālruni 8989.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Kas jāzina par fluorīdu zobu pastas sastāvā

Kas jāzina par fluorīdu zobu pastas sastāvā

Zobu pasta ir svarīga labas mutes dobuma higiēnas sastāvdaļa. Plaši pieejamajā klāstā var būt grūti noteikt, kura no izvēlēm būs pareizā. Noskaidrosim, kādi ir plusi un mīnusi fluorīdu saturošai zobu pastai un zobu pastai bez fluorīda!

Aktuālie piedāvājumi

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Slikts miegs un neizgulēšanās rada nogurumu, pazemina produktivitāti un paaugstina slimību risku, kā arī paātrina ādas novecošanās procesus. Noskaidrosim, kas ir melatonīns un kā tas var palīdzēt atrisināt miega problēmas! 

5 veidi, kā alveja var tev palīdzēt

5 veidi, kā alveja var tev palīdzēt

Pateicoties plašajai iedarbībai uz organisma veselību, labsajūtu un skaistumu, alveja tiek dēvēta par dabas aptieku vienā augā. Izvēlies pārbaudītu kvalitāti ar drošu sirdi – www.alveja.lv! 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Vegan Fox" kafijas skrubis ķermenim

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvāja testēt "Vegan Fox" kafijas skrubi ķermenim.

"Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksi gremošanas sistēmai

Novembrī, decembrī un janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvā izmēģināt "Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksu gremošanas sistēmai.

Testa rezultāti: Fermentēts probiotiskais dzēriens ZOE

Testa rezultāti: Fermentēts probiotiskais dzēriens ZOE

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Veselības veikals" piedāvāja testēt fermentētu probiotisko dzērienu ZOE – ar smiltsērkšķiem vai ar medu.

Testa rezultāti: "Green Wing Paleo Skincare" – eļļa sejai, kas ideāli piemērota lietošanai rudenī

Testa rezultāti:

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar "Green Wing Paleo Skincare" piedāvāja izmēģināt 100% dabīgu paleo kosmētiku – eļļu sejai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".