medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12754
Nozares raksti1353
Ekspertu atbildes20942
Apvieno medicīnu un uzņēmējdarbību!  : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Apvieno medicīnu un uzņēmējdarbību! 

Ja darbojies medicīnas un/vai veselības aprūpes nozarē un ikdienā lieti noderētu zināšanas par uzņēmuma vai iestādes vadību, globālo mārketingu, personālvadību, finanšu investīciju vadību, kā arī padziļinātu ieskatu krīzes vadībā un ilgtspējīgā attīstībā un inovācijās, tad Biznesa augstskolas Turība profesionālā maģistra studiju programma "Uzņēmējdarbības vadība veselības un aprūpes iestāžu vadītājiem" ir domāta tieši tev! 

Studiju laikā tiks apgūtas prasmes novērtēt pārmaiņu procesu vadību, izmantojot prognozēšanas metodes, bet, izmantojot inovāciju vadības sistēmas, tiks apgūtas metodes, kā ilgtermiņā veiksmīgi veidot un vadīt pašam savu uzņēmumu. Studiju saturu nodrošini atzīti profesori un pieredzes bagāti uzņēmēji. 

Izvēloties profesionālā maģistra studiju programmu "Uzņēmējdarbības vadība veselības un aprūpes iestāžu vadītājiem", studiju ilgums ir 2 gadi. Absolvējot programmu, tiek iegūts profesionālā maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā. 

Autors: Turiba_photostocl_2017_79
Autors: Turiba_photostocl_2017_79

Šī programma sniedz studentiem iespēju kļūt par augstākā līmeņa vadītājiem vai sava biznesa īpašniekiem, kas pārzina jaunākos sasniegumus un tendences ne tikai biznesa vadībā, bet arī veselības aprūpes iestāžu vadībā. Papildus kvalifikācijai – uzņēmumu un iestāžu vadītājs – absolventi saņem arī Biznesa augstskolas Turība izglītības sertifikātu par programmas ietvaros apgūtiem kursiem veselības un aprūpes iestāžu vadībā.

Specializētajā maģistra studiju programmā veselības iestāžu vadītājiem ietverti tādi studiju kursi kā "Globālais mārketings", "Prognozēšana uzņēmējdarbībā", "Stratēģiskā un pārmaiņu vadība", "Cilvēkresursu vadība un attīstība", "Veselības aprūpes vadība", "Medicīnas tūrisms", "Farmācijas biznesa vadība", "Finanšu investīciju vadība", "Efektivitātes procesi organizācijā", "Starptautiskā komercdarbības vide", "Veselības aprūpes finansēšana", "Veselības aprūpes kvalitātes vadība", "Veselības aprūpes tiesiskais regulējums" u.c.

Topošie studenti var saņemt arī 15% atlaidi, uzsākot studijas ar uzņēmuma rekomendāciju. Viss, kas jāizdara – jāiesniedz rekomendācija studijām (Rīgā) no uzņēmuma, kas ir LTRK, LDDK, ALTA vai LVRA biedrs. Atlaide tiek piemērota 1. studiju gadam.

Papildu informācija:
Lāsma Bērziņa
Biznesa augstskola Turība
Tālr.: +371 26106955
lasma.berzina@turiba.lv
www.turiba.lv 

Autors: Turiba_ph
Autors: Turiba_ph

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

FITODROGA DERMOCOSMETIC. Kā palīdzēt jutīgai ādai

Iepazīstinām ar jaunu, Latvijā radītu, dermakosmētikas zīmolu FITODROGA DERMOCOSMETIC, kas piedāvā ādai īpaši saudzējošas un vienlaicīgi iedarbīgas sejas un ķermeņa kopšanas produktu līnijas.

Ozons un ozonēšana

Ozons un ozonēšana

Ozons ir ļoti spēcīgs oksidants, tam ir stipri izteikta antibaktericīda iedarbība, tādēļ to plaši var izmantot dažādās jomās gaisa, virsmu un ūdens attīrīšanā. SIA “Ozone Tech” piedāvā dažādu ražotāju ozonatorus. 

Video

Produktu testi

Testa rezultāti: "Silmachy Remedies" šampūnziepes – dabai draudzīgs šampūns matu, bārdas un ūsu kopšanai

Testa rezultāti:

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Silmachy Remedies" piedāvāja testēt šampūnziepes ar Indijas ērkšķogu (Amlas) ekstraktu matiem, bārdai un ūsām.

"Fitodroga Dermocosmetic" – divu soļu sejas ādas kopšanas programma jutīgai sejas ādai

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar FITODROGA piedāvā testēt attīrošo toniku "FITODROGA Dermocosmetic Cleansing face tonic anti age" un sejas krēmu "FITODROGA Dermocosmetic Face cream anti age".

Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Eliksīrs IMUNITĀTEI – ikdienas aktualitāte Nr. 1

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “GiLine for life” piedāvā testēt eliksīru imunitātei – uztura bagātinātāju ar augu ekstraktiem pieaugušajiem (250 ml).

Testa rezultāti: HealthAid® 100% tīra E vitamīna eļļa ķermenim – veselīgai, elastīgai un tvirtai ādai

Testa rezultāti: HealthAid® 100% tīra E vitamīna eļļa ķermenim – veselīgai, elastīgai un tvirtai ādai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt HealthAid® 100% tīru E vitamīna eļļu ķermenim (50 ml).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Valtera protēžu laboratorija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Valtera protēžu laboratorija: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

SIA „Valtera protēžu laboratorija” ir vienīgais acu protezēšanas uzņēmums Baltijas valstīs ar ilgstošu darbības pieredzi un augsti kvalificētiem speciālistiem, kas savas zināšanas un prasmes ir ieguvuši Vācijā, Krievijā, Lielbritānijā un ASV. 

Dr. Mauriņa Vēnu centrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dr. Mauriņa Vēnu centrs: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dr. Mauriņa Vēnu klīnika ir viena no Eiropā modernākajām lāzermedicīnas un vēnu ārstēšanas klīnikām. Katru gadu klīniku apmeklē tūkstošiem pacientu, kuriem veiksmīgi izārstētas vēnu varikozes, trofiskās čūlas un citas vēnu saslimšanas ar mūsdienīgām, drošām un pārbaudītām metodēm.