medicine.lv skaitļos

Lietotāji online208
Aktīvie uzņēmumi12195
Nozares raksti1447
Ekspertu atbildes21477
30. septembrī notiks sporta forums SPORTSCOMM’22: Motivācija un atbalsts izaugsmes sportā : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

30. septembrī notiks sporta forums SPORTSCOMM’22: Motivācija un atbalsts izaugsmes sportā

Tradicionāli Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, notiks sporta forums "SportsComm ’22", kurā sporta organizāciju līderi pulcēsies, lai diskutētu par aktuālo nozarē. Šī gada uzmanības centrā – motivācija un atbalsts kā vieni no būtiskākajiem izaugsmi veicinošiem faktoriem sportā. Forumu organizē Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) un to varēs skatīties tiešsaistē 30. septembrī pulksten 9.20 LSFP Facebook kontā.

Lai tas būtu profesionālais sports vai sportošana ikdienā savai fiziskajai un mentālajai labsajūtai, ļoti bieži tieši motivācija un atbalsts ir viena no svarīgām panākumu atslēgām. 

#BeActive jeb būt aktīvam mūža garumā ir Eiropas Sporta nedēļas galvenais aicinājums, primāri uzsverot sportošanas ieguvumus ikviena cilvēka veselībai un labsajūtai. Taču pieredze liecina – pateikt ir vieglāk nekā izdarīt. Sabiedrības vispārējais fiziskās aktivitātes līmenis joprojām ir nepietiekošs, izmaiņas mūsu paradumos ir lēnas un nelielas. Tāpēc būtiski runāt par iemesliem un meklēt veidus, kā sportošanai piešķirt lielāku nozīmi katra cilvēka un sabiedrības kopumā ikdienā. Fiziski aktīva sabiedrība ir arī veselāka vairākās nozīmēs.   

Sporta forumā diskutēs gan par motivāciju un atbalstu augstu sasniegumu sportā, gan – par “piecelšanu no dīvāna”, gan par to, kā motivēt būt fiziski aktīviem jauniešus skolā, gan – kā ar pareizu atbalstu sasniegt vairāk komandā. Tiks runāts arī par pašdisciplīnu kā izaugsmes stūrakmeni, par sporta nozīmi slimību profilaksē, par iedzīvotāju dzīvildzi, to, kā motivēt un atbalstīt ikvienu no mums – darba vietā, skolā, sporta komandā, ģimenē – darīt to gudri un mūsdienīgi.

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Lai pacients viegli atrod ārstu: SEO medicīnas pakalpojumu vietnēm

Jebkuram veselības aprūpes uzņēmumam vai ārstu praksei vieglāk komunicēt ar saviem pacientiem, izveidojot tīmekļa vietni. Pastāstīsim, kādai tai jābūt, lai pēc iespējas ātrāk jūs atrastu ne vien klienti, kuri jau zina par jums, bet arī tie, kuri meklētājprogrammās ieraksta noteiktus atslēgvārdus.

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Slikts miegs un neizgulēšanās rada nogurumu, pazemina produktivitāti un paaugstina slimību risku, kā arī paātrina ādas novecošanās procesus. Noskaidrosim, kas ir melatonīns un kā tas var palīdzēt atrisināt miega problēmas! 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST – izsmidzināms līdzeklis ādas atjaunošanai un intensīvai mitrināšanai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Baltic Beauty Prof" piedāvā testēt ādu atjaunojošu izsmidzināmo līdzekli CELLTERMI PEPTOSOME REPAIR ESSENCE MIST.

"BestBerry Skincare" ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai

Novembrī un decembrī Medicine.lv sadarbībā ar "BestBerry" piedāvā testēt "BestBerry Skincare" kosmētiku ādas labsajūtai, skaistumam un veselībai.

Testa rezultāti: "Vegan Fox" kafijas skrubis ķermenim

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvāja testēt "Vegan Fox" kafijas skrubi ķermenim.

"Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksi gremošanas sistēmai

Novembrī, decembrī un janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvā izmēģināt "Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksu gremošanas sistēmai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".