Man pirms mēneša tika izrauts augšējais gudrības zobs. Dakteris pat nevilcinājās, jo tas jau spiedās kaulā iekšā, ilgi mocījos ar galvassāpēm.
Pirmās dienas nedaudz sāpēja, bet visu atlikušo mēnesi viss bija labi. Tagad sāka sāpēt labā sejas puse, grūti noteikt precīzu sāpju punktu, bet liekas, ka sāp tā vieta, kur izrāva zobu - blakus, pie auss. Auss arī dažreiz aizkrīt ciet, bet pati auss nesāp. Galvas labā puse gan bieži sāp. Caurums, kur izrāva zobu, arī nesāp, un sastrutojumu nav, vismaz ārēji nevar redzēt.
Vai var būt tā, ka tikai pēc mēneša sākas komplikācijas vai arī kas cits būs pie vainas?
Paldies!
Labdien! Iesaku vispirms griezties pie ārstējošā zobārsta. Ja ar brūci un pārējiem zobiem problēmu nav, tad Jums jāgriežas pie ģimenes ārsta. Esiet vesela!...Labdien! Ja mēnesi viss ir bijis kārtībā, tad nevajadzētu būt novēlotām komplikācijām. Pēc Jūsu aprakstītajiem simptomiem ir grūti noteikt sāpju iemeslu, tas var būt dažādas izcelsmes, sākot ar blakus zobu un beidzot ar ausi vai pat migrēnu. Ieteiktu Jums griezties sākumā pie zobārsta, lai veiktu apskati un rentgenizmeklējumus šajā rajonā un pēc iespējas ātrāk atrastu sāpju cēloni. Ja sāpju cēlonis nav saistīts ar mutes dobumu,tad jāapmeklē otorinolaringologs. Ar cieņu,...
Man ir pagājuši 3 mēneši pēc dzemdes kakla konizācijas. Sakiet, lūdzu, vai es varētu jau mēģināt palikt stāvoklī, vai tas ir pārāk īss laiks pēc konizācijas?
Paldies!
Labdien! Neklātienē nevar atbildēt. Jūsu ginekologs pēc apskates izvērtēs situāciju un dos ieteikumus....
Man ir 20 gadi. Vakaros, līdz aizmiegu, ir grūti dziļi ieelpot. Sāp bieži mugurkauls un spranda. Tāpat vakara stundās ir grūti urinēt, liekas, ka vajag daudz, bet iznāk tikai pāris piles ar lielām grūtībām. Kad cenšos dziļi ieelpot, bet nesanāk, paliek slikta dūša. Menstruācijas ir divas līdz trīs reizes mēnesī (bet tas, manuprāt, ir tādēļ, ka pirms 2,5 mēnešiem dzemdēju). Kas man varētu būt par problēmu? Un kā ar to tikt galā? Problēma nomoka jau kādas divas trīs nedēļas.
Paldies!
Labdien! Ieteicama mugurkaula izmeklēšana. Pēc sūdzībām spriežot, Jums ir problēmas arī ar urīnizvadsistēmu. Tāpēc ir nepieciešams veikt urīnanalīzes un urīnizvadorgānu izmeklējumus, kā arī ir nepieciešama ginekologa izmeklēšana. Ar cieņu,...
8. novembrī bija neaizsargāts dzimumakts, pēc kura nākamajā dienā izdzēru avārijas kontracepcijas tableti. Mēnešreizes kavējās par 21 dienu. 1. janvārī atkal sanāca iedzert tableti. 31. janvārī beidzās mēnešreizes un 6 dienas pēc tam atkal sākās asiņošana, kas bija daudz ilgāka (4. dienā asiņošana bija kā 2. dienā, kaut parasti 4. dienā asiņošana jau ir minimāla). Vai tas varētu būt kontracepcijas tablešu dēļ, vai arī man būtu jāuztraucas par kaut ko citu?
Paldies!
Labdien! Jā, tas ir avārijas kontracepcijas rezultātā. Jums ir jāizvēlas droša kontracepcija, lai nekaitētu savam organismam. Avārijas kontracepcija ir domāta tikai ārkārtas gadījumiem....
Man tika diagnosticēta mirdzaritmija, izrakstīja etacizīnu, kas tiek lietoti pirmo reizi ārsta uzraudzībā. Taču vai var izārstēt mirdzaritmiju arī bez šī preparāta?
Paldies!
Labdien! Neklātienē uz uz šo jautājumu atbildēt nevar. Tikai precīzi zinot šī sindroma iemeslu un ūsu slimības diagnozi, drīkst noteikt ārstēšanas taktiku....
Man ir 16. grūtniecības nedēļa un gandrīz visu šo laiku man ir sāpes vēdera lejas daļā. Ginekologs trīs reizes skatījās USG - ar bērniņu viss ir kārtībā, kā arī visas analīzes labas, taču ir paaugstināts dzemdes tonuss, tāpēc jādzer vismaz 4 "Magne B6" tabletes dienā. Tomēr liekas, ka tas nepalīdz, jo visu laiku ir savilkts vēders, ik pa laikam sāp un no rītiem pirms urinēšanas vēders ir kā bumba. Vai tas nekaitē mazulim?
Paldies!
Labdien! Kā pati rakstāt, ar bērniņu viss ir kārtībā. Grūtniecība ir dabisks process, kurā mēdz būt dažādas izpausmes. Dzemdes tonusu veicina stress, tādēļ ticiet ārstam, izpildiet norādes un, galvenais, esiet mierīga un pozitīva. Neiesaku lasīt informāciju internetā, jo tas rada nepamatotu satraukumu, jo nespeciālists bieži lasīto izprot nepareizi....
Lietoju kontracepcijas tabletes "Lindynette 30" katru dienu plkst. 16:00. Arī vakar iedzēru šajā laikā, bet laikam bija notikusi saindēšanās ar ēdienu, kā rezultātā ap 02:00 naktī izvēmos. Vai šādā gadījumā aizsardzība pret grūtniecību ir apdraudēta? Kā man rīkoties?
Paldies!
Labdien! Vemšana tablešu lietošanas laikā līdzvērtīga tabletes aizmiršanai. Kā rīkoties attiecīgā cikla dienā, izlasiet instrukcijā. Rīcība atkarīga no tablešu veida....
Brilles ir izgatavotas darbam tuvumā, ar lēcām +0,75 un attālumu starp zīlītēm 60 mm. Vai izgatavotās brilles drīkst nēsāt arī ikdienā?
Paldies!
Labdien! Lai atbildētu uz Jūsu jautājumu, nepieciešams zināt arī pilno refrakciju (stiprumu gan tālumā, gan tuvumā), Jūsu vecumu, starpzīlīšu attālumu tālumā un tuvumā, darba attālumu, kādam tika paredzētas šīs brilles. Ja vienlīdz labi redzat kā tālumā, tā arī tuvumā un neizjūtat diskomfortu, tad variet šīs brilles lietot pastāvīgi....
Man ir 27 gadi. Trīs nedēļas atpakaļ saaukstējos, jo apkārt visiem bija gripa. 3 dienas bija neliela temperatūra. Pēc tam vairākas dienas bija dulla galva - izrakstīja "Mildronātu". Vienu vakaru sajaucu - iedzēru to vakara pusē un visu nakti nevarēju aizmigt, domāju par dzīvi utt. Pārtraucu to dzert, un trauksmainība pazuda. Nākamajās dienās pazuda ēstgriba, nav bijusi izsalkuma sajūta.
Esmu pierakstījies uz fibrogastroskopiju, lai noņemtu domas, ka ar vēderu kaut kas nav kārtībā. Bet šaubos - vai vēdera problēmas man var radīt garastāvokļa maiņas? Pa nakti pamostos 1-2 reizes, bet uzreiz aizmiegu. No rīta un pa dienu, kad ir saulains un tiek veiktas fiziskas aktivitātes, jūtos labi, bet, nākot vakaram, mainās arī noskaņojums -100 domas šaudās pa galvu un arī nevaru koncentrēties uz vienkāršiem darbiņiem. Kopumā jūtos pilnīgi savādāk nekā pirms slimošanas sākuma, kad varēju pirms un pēc darba mierīgi izbaudīt dienu, darot fiziskas aktivitātes vai vienkārši slaistoties pa gultu.
Vai varētu būt, ka man ir kaut kāda veida depresija? Vai tās divas nedēļas slimošanas un gulēšana mājās ir samazinājusi man serotanīna daudzumu, un tā trakā nakts pēc "Mildronāta" ir veicinājusi kādu pēkšņu uzliesmojumu? Jo pirms tam par tādām lietām vispār nedomāju.
Paldies!
Labdien, Kaspar! Jūsu aprakstītās sūdzības simptomi un notikumi ir tik ļoti dažādi, ka neko precīzi pateikt nevaram. Pēc slimošanas ļoti bieži ir pazemināta ēstgriba un nogurums, bet tas nenozīmē, ka ir kaut kādas problēmas ar gremošanas traktu. Ja Jūs vēlaties mūsu ieteikumus un padomu, tad varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu šūnu līmenī, balstītu uz biorezonansi mūsu medicīnas iestādē, lai varētu izprast Jūsu dažādās sūdzības. Sīkāku informāciju var uzzināt, zvanot uz tālruni 27088877,...
Man ir tāds neliels jautājums, par kuru esmu nedaudz nobažījies. Man jau, varētu teikt, pusotru mēnesi sāp mugura jostas daļā (strādāju fiziski smagu darbu). Pie neirologa aizgāju, tiklīdz sāpes kļuva tik lielas, ka grūti bija pat darba apavus novilkt. Neirologs sākumā izrakstīja "Amplipulsu", kas man nepalīdzēja, tad izrakstīja man sistēmas, uz kurām ir tagad jāiet, bet lieta tāda, ka pēc sistēmas sāpes kļūst vēl lielākas - nevaru ne nostāvēt, ne pagulēt, arī sēdēt ir nepatīkami. Papildus pie mugurkaula ir uzmeties mazs, zils bumbulis.
Biju aizbraucis uz Gaiļezeru, tur man saka, ka tas viss esot normāli un ka tā tam jabūt. Vai tiešām cilvēkam ar sāpēm ir jāmokās, naktīs neguļot, un pa dienu arī jācieš no nevarīguma? Ko vēl es varētu darīt?
Paldies!
Labdien! Viens jautājums - kāds ir vecums, bet problēmas pamatā ir izmaiņas mugurkaulāja skriemeļos un starpskriemeļu diskos. Jūs jau uzsākāt ārstēšanu, reizēm ar to pietiek. Pietiekoši efektīva terapija, ko varu ieteikt, ir osteorefleksoterapija. Skatiet vairāk www osteoterapija.mozello.lv...Labdien! Viens jautājums, kāds ir vecums, bet problēmas pamatā ir izmaiņas mugurkaulāja skriemeļos un starpskriemeļu diskos. Jūs jau uzsākāt ārstēšanu, reizēm ar to pietiek. Pietiekoši efektīva terapija, ko varu ieteikt, ir osteorefleksoterapija. Vairāk skatiet http://osteoterapija.mozello.lv/...Labdien! Saprātīgāk būtu vērsties pie ģimenes ārsta un veikt izmeklējumus. Ja no "sistēmām" sāpes pastiprinās - vajadzētu konsultēties ar ģimenes ārstu vai ārstu, kurš šos medikamentus izrakstīja (ticamāk - medikamentus atcels vai nomainīs). Šādas sāpes noteikti ir ārstējamas, bet ārstēšanai ir jābūt sistemātiskai. Būs jāieplāno arī fizikālās un rehabilitācijas ārsta un/ vai fizioterapeita konsultācijas....
Man jau trešo dienu vēdera augšējā pusē liekas, ka spiež, un apakšējā daļā, pa vidu un labajā pusē iesāpas, kad saspiežu vēderu. Ikdienā tas ļoti netraucē, bet tomēŗ nomāc un gribas, lai pāriet.
Arī čurāt prasās biežāk nekā agrāk, pat naktīs, kas ir ļoti rets gadījums man. Par ko varētu liecināt šie simptomi, un pie kā vērsties?
Paldies!
Labdien! Visas Jūsu minētās sūdzības ir saistītas ar urīnceļu iekaisumu. Ja vēlaties mūsu palīdzību un ieteikumus, tad varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu šūnu līmenī, lai precīzāk varētu noskaidrot Jūsu minēto sūdzību iemeslus. Sīkāku informāciju var uzzināt, zvanot uz tālruni 27088877, vai www.vs888.lv. Ar cieņu,...
Mēs ar partneri nolēmām izmantot lubrikantu. Nākamajā dienā partnerim uz dzimumorgāna uzmetās sarkani izsitumi. Vēl pēc dienas - arī man. Tagad tie ir kļuvuši ļoti sāpīgi, kā arī man ir sāpes urinējot.
Mēs jau esam seksuālās attiecībās vairāk nekā gadu, iepriekš nekādu problēmu nav bijis. Kā arī pirms nedēļas esmu bijusi pie ginekoloģes un nekādu problēmu nebija. Pašlaik esam ceļojumā. Vai tā ir alerģija? Vai varētu ieteikt kaut ko, kas kaut mazliet palīdzētu?
Paldies!
Labdien! Neredzot situāciju, ir grūti izdarīt secinājumus. Tik strauja un sāpīga varētu būt herpes infekcija. Varbūt kādam no partneriem bija ''aukstumpumpa''? Iegādājieties pretherpes krēmu un lietojiet ārīgi. Šos medikamentus pārdod bez receptēm....
Man ir 29 gadi (sieviete), esmu 164 cm gara un sveru 54 kg. Jau aptuveni 15 gadus mokos ar veģetatīvo distoniju un trauksmi. Dzeru "Cipralex" un "Flunaxol". Ir lielas muguras problēmas, vāja muskulatūra, spondiloze utt.
Pēdējā laikā nomoka arī dīvaina sajūta sirdī. Arī agrāk jau ar to esmu saskārusies, bet retāk, savukārt pēdējā laikā katru dienu un citreiz gandrīz visas dienas garumā.
Sajūta ir tāda, it kā sirds sāktu darboties citā ritmā, nevis kā parasti tai būtu jāpukst. Grūti aprakstīt - it kā sitieni kopā viens aiz otra ietu. Un tad uznāk vēl tāda sajūta krūtīs, it kā kaut kas būtu aizspiests - tā, ka aizsitas ciet elpa un gribas izklepoties. Guļot tā gandrīz nekad nav, vienīgi, uz sirds puses guļot. Esmu arī pamanījusi, ka tajā laikā ir sāpes mugurā visas dienas garumā.
Jāpiebilst, ka esmu bijusi uz holtera monitoringu un tikko izieta arī ehokardioskopija - rezultātos viss ir normāli.
Ar ko varētu būt saistītas manas izjūtas?
Paldies!
Labdien! Izejot no Jūsu apraksta, sāpes sirds rajonā varētu būs saistītas ar starpribu nervu iekaisumu, ar mugurkaula problēmām un, protams, veģetatīvo distoniju, kas var izsaukt visas minētās sūdzības. Ar cieņu,...
Vēršos ar problēmu, kura mani nomoka jau pusgada garumā. Katru mēnesi saskaros ar urīnceļu infekcijas problēmu. Sāpes urinējot, dedzinoša sajūta. Uz manu organismu vairs neiedarbojas ne dzērveņu kapsulas, ne citi dabas līdzekļi. Esmu lietojusi vairākus antibiotiku veidus, kuri mani ir tikai īslaicīgi apārstējuši, un šī problēma atkārtojas. Ievēroju visus higiēnas pasākumus, pēc dzimumakta veicu atbilstošos soļus (urinēšana, noskalošanās), bet šī problēma mani nepamet. Pēdējo reizi cīnījos ar šo problēmu pirms mēneša. Antibiotiku veidi, kuri var mani uz kādu laiku glābt, samazinās. Šobrīd jau esmu sevī iedzinusi bailes doties uz labierīcībām, un ir bailes nodarboties ar dzimumdzīvi. Gribas tikt no šīs problēmas, ja ne pavisam prom, tad uz ilgāku laiku, bet vairs nespēju saprast - kā!
Labdien! Visdrīzāk, ilgstoša urīnceļu infekcijas ārstēšana ir novedusi pie mikrobu rezistences. Ja Jūs gribat mūsu ieteikumus un viedokli, tad varam piedāvāt veikt vispārēju organisma izmeklēšanu šūnu līmenī mūsu medicīnas iestādē, kuras laikā tiek pārbaudīts katrs orgāns un sistēma, tai skaitā arī visa uroģenitālā sistēma, un noskaidroti iekaisuma procesi organismā un patogēnā mikroflora (sēnes, vīrusi, baktērijas, parazīti utt.). Sīkāku informāciju var uzzināt, zvanot uz tālruni 27088877, vai...
Man ginekoloģe izrakstīja homeopātiskās zāles, lai ārstētu krūts cistas. Vēlējos noskaidrot, vai ir kādi ierobežojumi, kamēr tiek lietotas zāles? Internetā lasīju, ka nevar lietot alkoholu, piparmētru tēju, kafiju un pat šokolādi. Vai tā ir taisnība? Pati aizmirsu pajautāt ārstei par ierobežojumiem.
Labdien! Patiesībā - cik ārstu/farmaceitu, tik viedokļu. Kafija, piparmētru un mentolu saturoši produkti var samazināt homeopātisko zāļu efektu. Taču, ja kafija tiek lietota regulāri, tad lielāks "ļaunums" šādam cilvēkam būs to nedzert nemaz. Tāpēc mans ieteikums ir šāds - labāk ievērot 1-2 h pauzi starp homeopātisko zāļu un kafijas lietošanu. Ar tumšo šokolādi būs tāpat....
Pēdējos mēnešos esmu pamanījusi, ka bieži notirpst viena roka, biežāk - nakts laikā, gadās no tā arī pamosties. Visbiežāk guļu uz labā sāna, taču tirpšana, nejutīgums un sajūta, itkā durtu daudz un sīkas adatiņas, ir novērotas vairāk kreisai rokai, kaut gan arī labajai rokai šādas sajūtas ir bijušas ne reizi vien. Tāda pati problēma mēdz būt ar kājām - mēdz notirpt līdz pat celim, un tajos brīžos ir gandrīz neiespējami uz notirpušās kājas uzkāpt, jo sajūtas ir ļoti nepatīkamas. Nesen bija pat tā, ka, pieceļoties no gultas, vienlaikus un pēkšņi notirpa gan roka, gan kāja! Vai tās varētu būt problēmas ar asinsriti un būtu nepieciešama vizīte pie ārsta? Pie kāda speciālista īsti jāvēršas šādos gadījumos?
Piebildīšu, ka darbs ir sēdošs un fizisko aktivitāšu rudens/ziemas laikā parasti ir maz, atpūta, var teikt, ir pasīva (saprotu, ka tas nav pareizi), kas lielā mērā saistīts ar hronisku nogurumu, enerģijas trūkumu ik gadu šajā periodā. Vai arvien biežākai tirpšanai pie vainas var būt tikai pasīvs dzīvesveids vai arī ir vēl kādi faktori, kas būtu jāizvērtē?
Paldies!
Labdien! Jūsu vecumā roku un kāju tirpšanas ticamākais iemesls varētu būt mazkustīgā dzīves veida radītais muskuļu disbalanss. Bet pilnībā nevar izslēgt arī nervu sistēmas vai endokrinoloģiskas saslimšanas, tāpēc vajadzētu konsultēties ar ģimenes ārstu par izmeklējumu veikšanu. Jebkurā gadījumā - cilvēkam ir nepieciešama regulāra fiziska aktivitāte (8-10 000 soļu dienā), jāizdzer ~ 2 l ūdens dienā, nav jāsmēķē, nav jābūt liekajam svaram (ķermeņa masas indeksam jābūt mazākam par 25), jāizguļas...Labdien! Mazkustīgiem un gados jauniem cilvēkiem tā ir galvenā problēma, kas saistīta ar osteohondrozes procesa sākšanos mugurkaulāja skriemeļos. Aktivizējiet savu dzīvi - uzsāciet ārstniecisku vingrošanu, apmeklējiet masāžas. Iesaku arī lietot speciālu kakla apkakli, ja ir ilgstošs sēdošais darbs....
Esmu 37 gadus jauna sieviete, gribu saprast, kas mani nomoka visu šo laiku. Pirms mēneša man sagrāba sirdi un nevarēju pagriezties ne pa labi, ne pa kreisi, jo bija ļoti lielas sāpes sirds rajonā. Aizbraucām pie ğimenes ārsta un izmērīja man asinsspiedienu, bija 170/110, izrakstīja man "Perindoprilu", paklausījās sirdi, bet uz kardiogrammu nenosūtīja. Uzrakstīja nosūtījumu uz rentgenu plaušām, skriemelim un krūškurvim. Arī asinsanalīzes uztaisīju. Pēc visiem nozīmējumiem aizgāju atpakaļ pie ğimenes ārstes, un viņa tik pateica, ka analīzēs parādās pa augstu holesterīns, vajag tievēt un veikt ārstniecisko vingrošanu. Vai tomēr rentgenā visu var redzēt?
Izrakstīja man vēl "Adaptol", izmērīja spiedienu 160/95 un vēl "Perendoprill", pieļauju ka biju ļoti uztraukusies, jo nepatīkami iet pie ārsta un uzzināt ko sliktu. Tagad saprotu, ka spiediena zāles jālieto visu mūžu (?)
Bet man tagad ļoti sāp muguras lejas daļā un ik pa laikam ieduras pie lāpstiņām. Vēl man ir jāņem ārā "spirāle" pie ginekologa, jo ir pagājuši 5 gadi. Vai tas varētu būt iemesls muguras sāpēm? Saklausos no visiem visādus simptomus un diagnozes, ka esmu jau sevi tā uzvilkusi un naktīs nevaru pagulēt. Darbs man ir stāvošs, jo esmu friziere.
Jau iepriekš paldies par atbildēm!
Labdien! Nevajag no visiem visu ko klausīties un sevi uzvilkt. Pēc apraksta spriežot, visdrīzāk Jums ir problēmas ar mugurkaula skriemeļiem un tāpēc ir ieteicama vizīte pie neirologa. Ir gadījumi, kad spirāle ir devusi nepatīkamas izjūtas uz muguras lejas daļu. Ar cieņu,...
Mani jau kādu laiku nomoka problēma, ka naktīs ir ļoti grūti aizmigt. Ļoti bieži sāk tirpt ķermenis (rokas, kājas), rodas smaguma sajūta, itkā iemiegu un tad vienā brīdī attopos, ka vispār nevaru pakustēties. Pēc kāda laika tas pāriet, bet ļoti bieži, atverot acis, tās automātiski aizveras un notiek tas pats. Ļoti bieži ir trauksmes sajūta, sirds pārsitieni un apgrūtināta elpošana pie vismazākās piepūles. Kā arī bieži pārņem karstuma sajūta (it īpaši ēdot).
Kas tas varētu būt un kā to ārstēt?
Paldies!
Labdien! Tā kā nezinām Jūsu vecumu un iepriekšējo slimību anamnēzi, tad grūti kaut ko komentēt. Iespējams, ka tas ir saistīts ar mugurkaula osteohondrozi vai veģetatīvās nervu sistēmas problēmām, kā arī nav izslēgtas vairogdziedzera un klimaksa problēmas. Ieteicama vizīte pie neirologa. Varam piedāvāt arī veikt vispārēju organisma izmeklēšanu šūnu līmenī mūsu medicīnas centrā. Sīkāku informāciju var uzzināt, zvanot uz tālruni 27088877, vai www.vs888.lv Ar cieņu,...Labdien! Lai saprastu, kas notiek ar Jūsu ķermeni nakts laikā, ir nepieciešams veikt diagnostiku. Diagnostikas metodi var piemeklēt tikai miega speciālists, tā varētu būt poligrāfija vai polisomnogrāfija....
Sakiet, lūdzu, ko darīt, ja D vitamīna lietošana zīdainim ir pārdozēta - nevis vienu dienu, bet vairākus mēnešus lietota lielāka deva nekā nepieciešams? Vai jāpārtrauc lietot? Vai arī turpināt lietot nepieciešamo devu?
Paldies!
Labdien! D vitamīna deva ir katram bērnam diezgan individuāla.
Lai noteiktu, ir vai nav pārdozēšana, vajadzētu noteikt D vitamīna līmeni asinīs....
Vai "Duphaston" var izraisīt reiboņus un ģībšanu? Ir jānodzer 3 mēnešu kurss, un jau no pirmajām tabletēm parādījās slikta dūša un caureja. Ar dakteri izrunājām, ka ir obligāti jānodzer tas kurss, taču tagad pievienojās arī ģībšana un pirmsģībšanas stāvoklis, ko nevar kontrolēt. Izieta neirologa apskate, viss kārtībā.
Paldies!
Labdien! "Duphaston" lietošanas instrukcijā ir minēts, ka var izraisīt reiboni, sliktu dūšu. Bet nav minēts par caureju un ģībšanu.
Iesaku vēlreiz konsultēties ar ārstu, lai izsvērtu lietošanas lietderību, ņemot vērā daudzās blakusparādības....Labdien! Ikviens medikaments var dot individuālu reakciju. Ja uzskatāt, ka tiešām slikta dūša un caureja ir no hormonālajām tabletēm, nevis vīrusu salimšanas, kas patlaban ir izplatīta, pārtrauciet lietošanu un dodieties pie ārsta, lai mainītu ārstēšanas taktiku....
Manam septiņgadniekam nākas ļoti bieži labot piena zobus, jo rodas caurumi, un krīt ārā plombes. Kāpēc - nesaprotu. Mainījām vairākkārt zobārstniecības iestādes, bet viss viens. Pārsvarā zobi tiek laboti ar anestēziju, un ir bijis, ka mēnesī tās var sanākt 5 labošanas reizes. Vai bieža anestēzija kaut kā negatīvi var ietekmēt bērna veselību?
Paldies!
Labdien! Ja Jūs domājat vietējo anestēziju, tad negatīva iespaida uz veselību nevajadzētu būt....
Ar vīru esam nolēmuši, ka ir laiks mazulim. Kādas veselības pārbaudes, analīzes būtu jāveic pirms tam? Kādi vēl varētu būt "sagatavošanās darbi"?
Paldies!
Labdien! Jebkurā situācijā ir jātceras, ka grūtniecība ir normāla fizioloģiska parādība sievietes dzīvē, nevis slimība. Ir jārūpējas par savu veselību katru dienu. Ja esat izlēmuši radīt bērniņu, abiem ir jāatmet kaitīgie paradumi un jāēd veselīgi, vispusīgi. Sievietei ir jāizmeklējas pie ginekologa, vīrietim obligāti pie urologa vai dermatovenerologa, lai izslēgtu infekcijas. Ja sieviete lieto medikamentus, ar ārstējošo ārstu jāpārrunā saslimšanas un ārstēšanas ietekme uz grūtniecību. Ja kopā ar...
Menstruācijas šomēnes sākās par 7 dienām vēlāk nekā parasti. Vienurīt pamodos pēc 4.00 no tā, ka man likās, ka es "pludoju". Aizskrēju uz tualeti un bija šoks - es "pludoju", bet asiņu vietā bija daudz caurspīdīga ūdens - pilna pakete. Nomainīju, un vēl ik pēc laika tas atkārtojās. Man bail, jo nekas tāds līdz 31 gada vecumam man nekad nav bijis. Par ko var liecināt šādi simptomi, un ko man darīt?
Paldies!
Labdien! Jūsu jautājums nesatur pietiekamu informāciju, lai varētu izdarīt secinājumus, tāpēc iesaku doties pie ginekologa....
Man bērniņam ir nepilni 4 gadi. Bieži novēroju, ka pie saslimšanas bērns sāk mani sliktāk dzirdēt. Un reizēm nedzird pat telefona zvanu turpat blakus.
Bijām pie LORa. Bija austiņās tūska. Lika pūst "Breso". Pārbaude liecināja, ka viss kārtībā. Pec dažiem mēnešiem bērns atkal saslima un atkal tie paši simptomi, tikai diagonoze - šķidrums ausīs. Pūtu degunā "Nasonex" 2 reizes dienā. Pēc mēneša lietošanas uzlabojumu nav. Izrakstīja lietot pūšamo vēl vienu mēnesi, un, ja nelīdzēs, būs vajadzīga operācija. Bet.... vai ir varbūt kādi citi varianti, kā varu palīdzēt bērniņam? Varbūt kādas citas zāles? Noderēs jebkādi ieteikumi. Lūdzu, iesakiet, kā rīkoties? Baidos par to operāciju. Vai tiešām tas ir vienīgais variants?
Paldies!
Labdien! Domāju, ka šajā gadījumā Jums būtu jātic ORL speciālistiem!...
Esmu 27 gadus veca sieviete, kurai pēc žults lēkmes slimnīcā atklāja žultsakmeņus un žults iekaisumu. Otrajā dienā parādīja sliktas aknu analīzes un dzelti. Savukārt trešajā dienā datortomogrāfijā neuzrādījās, ka žultsvados būtu žultsakmens, un ārsts domāja, ka vaina ir aknās. Biju pie aknu āsta, kas teica, ka vaina esot tomēr žultī.
Pagājis mēnesis, ēdu pēc ārsta norādījumiem, bet katru dienu jūtu labo sānu, bez sāpēm. Man ir plānota operācija janvāra beigās, bet tagad sāku just arī kreiso sānu un kreiso paribi. Analīzes man tagad ir normā, arī aizkuņģa dziedzera rādītāji tāpat. Vai varētu būt, ka aizkuņģis varēja ciest pie tās lēkmes, ar kuru nonācu slimnīcā, un ir izveidojies aizkuņģa dziedzera iekaisums?
Paldies!
Labdien! Ja ir žultspūšļa iekaisums un akmeņi, tad šīm problēmām vienmēr pievienojas aizkuņģa dziedzera iekaisums, jo žultspūslim un aizkuņģa dziedzerim ir kopējs izvads uz 12-pirkstu zarnu. Ar cieņu,...