medicine.lv skaitļos

Lietotāji online125
Aktīvie uzņēmumi12792
Nozares raksti12402
Ekspertu atbildes21477
Latviešu jaunieši no ārvalstīm arī šogad varēs strādāt Latvijā : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Latviešu jaunieši no ārvalstīm arī šogad varēs strādāt Latvijā

Ņemot vērā latviešu jauniešu no ārvalstīm interesi par Latviju un nodarbinātības iespējām mūsu valstī, arī šogad viņi varēs strādāt Latvijā.

Paredzams, ka latviešu jaunieši no ārvalstīm, mūsu valstī varēs strādāt no šī gada 1.jūnijam līdz 31.augustam. Jauniešiem, savstarpēji vienojoties ar darba devēju, pieļaujams elastīgs nodarbinātības ilgums – no 1 līdz 2 mēnešiem.

Jauniešiem vasaras nodarbinātības pasākumam būs iespēja pieteikties, aizpildot pieteikuma anketas savas mītnes zemes latviešu diasporas nevalstiskajās organizācijās. Par anketu izplatīšanu ir atbildīgs Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts (ĪUMSILS).

Savukārt Nodarbinātības valsts aģentūras speciālisti atlasīs ārvalstīs dzīvojošo latviešu izcelsmes jauniešu interesēm atbilstošus darba devējus, bet Izglītības un zinātnes ministrija nodrošinās jauniešu izmitināšanu profesionālās izglītības iestāžu dienesta viesnīcās.

Banner 280x280

Plānots, ka no darba brīvajā laikā šovasar jaunieši varēs piedalīties atsevišķos ĪUMSILA organizētā "Tautiešu mēneša" pasākumos, kā arī apmeklēt XXIV Vispārējos latviešu Dziesmu un XIV Deju svētkus. Tāpat jaunieši varēs tikties ar Latvijas politiķiem.

Atgādinām, ka 2007.gadā tika īstenots pilotprojekts "Vēlies izaicinājumu? Piesakies vasaras nodarbinātības pilotprojektam Latvijā!", kurā piedalījās jaunieši no ASV, Kanādas, Krievijas un Zviedrijas.

Jaunieši izvēlējās strādāt gan valsts sektorā, gan privātajā sektorā, piemēram, ķīmijas, arhitektūras, sabiedrisko attiecību un tūrisma nozarē.

Tāpat plānots, ka 2009.gadā no 20.jūnija līdz 20. augustam 20 ārvalstīs dzīvojošiem latviešu jauniešiem vecumā no 18 līdz 24 gadiem Labklājības ministrija nodrošinās darba vietas Latvijā atbilstoši viņu interesēm. Jauniešiem tiks nodrošinātas ne vien darba vietas, bet arī iespējas  piedalīties dažādos kultūras pasākumos. Tāpat tiks nodrošināta dalībnieku bezmaksas izmitināšana pasākuma norises laikā.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "heise marketing" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Hidratācija kā ikdienas veselības pamats

Hidratācija kā ikdienas veselības pamats

Miegs, uzturs, fiziskās aktivitātes, stresa līmenis un atjaunošanās tiešā veidā ietekmē pašsajūtu un dzīves kvalitāti. Tomēr starp šiem faktoriem ir viens pamatelements, ko daudzi joprojām mēdz novērtēt par zemu – pietiekama organisma hidratācija. 

Jauna sezona – jauna kopšana: kas ādai nepieciešams pavasarī

Jauna sezona – jauna kopšana: kas ādai nepieciešams pavasarī

Pavasarī īpaši labi darbojas sistēmiska pieeja: āda saņem pietiekami daudz mitruma no iekšpuses, savukārt ārēji tiek atbalstīta ar līdzekļiem, kas palīdz šo mitrumu saglabāt un atjaunot ādas aizsargbarjeru. Uzzināsim vairāk par Hydro Boost maskām, kas paredzētas intensīvai ādas mitrināšanai un atjaunošanai!

Cietie ķermeņa sviesti: kāpēc šī ir nākamā līmeņa pašaprūpe tavai ādai?

Cietie ķermeņa sviesti: kāpēc šī ir nākamā līmeņa pašaprūpe tavai ādai?

Pareizi lietoti dabīgie ķermeņa sviesti ne tikai mitrina, bet arī palīdz ādai atjaunoties dziļākā līmenī. Uzzini, ko tavai ādai patiesībā dod tīras, dabīgas sastāvdaļas!

Video

Raidieraksts ''Inovācijas veselībā'': veselības tehnoloģijas un to pieejamība

Raidieraksts ''Inovācijas veselībā'': veselības tehnoloģijas un to pieejamība

Kā notiek veselības tehnoloģiju izvērtēšana? Kādas Eiropas labās prakses veselības jomā būtu vērtīgi ieviest Latvijā? Un vai Latvija aktīvi pārņem dažādas inovācijas, tai skaitā veselības tehnoloģiju jomā? Uz šiem un citiem jautājumiem raidieraksta "Inovācijas veselībā" sērijā atbildēja Zāļu valsts aģentūras direktorei Indra Dreika.

Produktu testi

Testa rezultāti: kad ķermenis prasa vairāk nekā ignorēšanu

Testa rezultāti: kad ķermenis prasa vairāk nekā ignorēšanu

Medicine.lv sadarbībā ar Acorus Balance piedāvāja testēt šķiedrvielu kompleksu – izvēloties sev piemērotāko virzienu, vai tas būtu līdzsvars ar Slim Detox vai mērķtiecīgāks atbalsts ar Colon Detox.

Ēģiptes rukolas eļļa (Eruca sativa)

Ēģiptes rukolas eļļa (Eruca sativa)

Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ZAptieka" jūnijā piedāvā testēt auksti spiestu Ēģiptes rukolas eļļu, kas ir bioloģiski aktīva augu eļļa ar augstu taukskābju, antioksidantu, sēru saturošu savienojumu un fitouzturvielu koncentrāciju. 

FITY pulveri – koncentrēts dabas spēks tavai labsajūtai

FITY pulveri – koncentrēts dabas spēks tavai labsajūtai

Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Perfecto" maijā un jūnijā piedāvā testēt FITY dabas pulverus pēc izvēles – Mežrozīšu, Upeņu vai Pieneņu pulveri.

NATEO D + Omega-3 – efektīva kombinācija

NATEO D + Omega-3 – efektīva kombinācija

Medicine.lv portāls sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu “Sagitus” aicina pieteikties NATEO D+ Omega-3 produkta testam. NATEO D+ Omega-3 produkta sastāvā ir dabisks D vitamīns (4000 SV) un īpaši augstas koncentrācijas zivju eļļa ar neaizstājamajām Omega-3 taukskābēm (300 mg) EPA un DHA vienā kapsulā. 

Izstāsti Latvijai veselības receptes

CyberKnife Sigulda – pacienta pieredze: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

CyberKnife Sigulda – pacienta pieredze: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dažkārt viss sākas gandrīz nemanāmi – ar sajūtu, ka viena auss dzird mazliet sliktāk nekā agrāk. Bez sāpēm. Bez dramatiskām pazīmēm. Tieši tā savu stāstu sāk mūziķis un mūzikas skolotājs Mārtiņš Bergmanis, kurš pirmo reizi publiski dalās pieredzē par diagnozi, kas mainīja viņa dzīvi – dzirdes nerva audzējs.

CyberKnife tehnoloģija – pacienta pieredze: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

CyberKnife tehnoloģija – pacienta pieredze: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Mūziķis Mārtiņš Bergmanis pirmo reizi atklāti dalās savā pieredzē pēc diagnozes – dzirdes nerva audzējs jeb vestibulārā švannoma (dzirdes nerva neirinoma).