Koraļļu ūdens – mīti un realitāte

Koraļļu ūdens – mīti un realitāte

Ūdens trūkums  visu slimību cēlonis
Ārsti visā pasaulē ceļ trauksmi: cilvēce ir aizmirsusi, ka jādzer ūdens! Bet patiesībā tieši ūdens ierindojas otrajā vietā nozīmīguma ziņā cilvēku dzīvībai svarīgo funkciju un veselības uzturēšanā. 

Lai katra mūsu organisma šūna varētu kvalitatīvi veikt savas funkcijas, tai ir nepieciešams ūdens. Vielmaiņa, siltuma līdzsvara uzturēšana, toksīnu un atkritumproduktu izvadīšana, asins šķidrināšana – visu nodrošina ūdens. lai cik paradoksāli arī izklausītos, problēmu rada tas, ka daudzi cilvēki neapzinās ūdens nozīmi organismā. Daudzi jauc elementārus jēdzienus – šķidrumu un ūdeni. Ārsti iesaka cilvēkam dienā izlietot līdz 2,5 litriem šķidruma. Tomēr jāsaprot, ka šķidrums un ūdens ir dažādi jēdzieni. Vai zāļu tēja šķidrinās asinis? Turklāt ūdens kvalitāte, kuru dzeram un kas iekļūst katrā mūsu organisma šūnā, ir svarīgāka pat par pārtikas produktu kvalitāti. 

Pasaules Veselības organizācijas dati liecina, ka 80 procentus visu slimību izraisa nekvalitatīvs dzeramais ūdens. Par nogurumu, depresijas, bronhiālās astmas, paaugstināta asinsspiediena, zarnu slimību, cukura diabēta, osteoporozes, aptaukošanās un pat par onkoloģisku saslimšanu cēloni var kļūt organisma atūdeņošanās. Un sliktas kvalitātes dzeramais ūdens.

Ko darīt? Kāds ūdens ir veselīgs?
Ūdenim jābūt tīram, svaigam un jāspēj "pabarot" šūnas, respektīvi, jāsatur līdz 20 % no visām minerālvielām un mikroelementiem, kas veido cilvēku. Turklāt šie mikroelementi nedrīkst būt ķīmiski sintezēti. Mēs jau tā pārāk daudz ķīmijas ieelpojam un patērējam ar pārtiku un medikamentiem. Ko lai dara – civilizācijas augļi! Taču, sekojot zināšanās balstītai loģikai, pat ar tiem var cīnīties. 

Pirmkārt, ūdenim jābūt sārmainam, jo sārmains ūdens piesātina asinis ar dzīvinošo skābekli. Vēlams, lai ūdens būtu strukturēts, tad tas viegli iekļūtu šūnā – pretējā gadījumā ūdens uzkrāšanās organismā izraisīs tūsku. 

Otrkārt, labāks problēmas risinājums nav arī pudelēs nopērkamais ūdens. Pudelē iepildītais ūdens noteikti satur konservantus. Uzglabāšanas laiks ūdenim plastmasas pudelēs ir 18 mēneši, stikla – divdesmit četri. Turklāt neaizmirsīsim, ka ūdens šķīdina plastmasas pudeles sienas. Kā jums patīk šāds konservantu un plastmasas kokteilis? 

Treškārt, ūdens slēgtā pudelē ir nedaudz skābs vai neitrāls. Bet veselīgs ir sārmains ūdens, respektīvi, ļoti svarīgs ir pH rādītājs. Un tas nedrīkst būt zemāks par cilvēka asiņu pH līmeni, jo pazemināta sārmainība ir arī viens no galvenajiem faktoriem, kas izraisa saslimšanas ar nopietnām slimībām. 

Atrisināt visas problēmas ar ūdeni un nostiprināt veselību var palīdzēt Japānas koraļļi Sango, kuri Latvijas aptiekās ir produktā "CORAL WATER". 

Kas ir Sango koraļļi? Ar ko tie atšķiras no citiem 2500 sugu koraļļiem pasaules okeānos? 
Sango koraļļi aug tikai jūrā ap Okinavas salu Japānā. Atradnes izmantošana tiek stingri kontrolēta no valsts puses, jo Sango koraļļi ir Japānas nacionālā bagātība. 

Kur slēpjas to unikalitāte? 
Sango koraļļi attīra ūdeni no kaitīgajiem piemaisījumiem, tostarp hlora un smagajiem metāliem. Tie padara ūdeni sārmainu, tas ir, dabiski paaugstina tā pH līmeni. Un tas nozīmē, ka asinis saņem papildu skābekli. Zināms, ka visas slimības attīstās skābā vidē, tādēļ ķermeņa pasārmināšana dabiskiem līdzekļiem ir ļoti svarīgs faktors veselības saglabāšanai. "CORAL WATER" dabiskā veidā padara organismu sārmaināku, proti, ar sārmaino metālu jona formu – kalciju un magniju (informācija uz etiķetes) –, tas ir ļoti svarīgs faktors. 

Sango koraļļi strukturē ūdeni, un tas viegli uzsūcas šūnās un neizraisa tūsku. Sango koraļļi jonu formā izdala ūdenī 74 minerālvielas un mikroelementus. Šie mikroelementi ir dabiski, nevis ķīmiski radīti. 

Koraļļu ūdens palīdz atjaunot imunitāti, lai organisms pats varētu tikt galā ar slimībām. 


Jautājiet aptiekās! 
Produkts "CORAL WATER" tiek ražots Japānas uzņēmumā "Marine Bio, Co.LTD" Ražotājs norādīts uz produkta etiķetes. Prečuzīme "CORAL WATER" visā pasaulē pieder vienīgi uzņēmumam "Marine Bio, Co.LTD". Japānā šo ūdeni sauc par "jūras pienu". Jūs varat pagatavot tādu pašu ūdeni, pat izmantojot ūdensvada ūdeni, jo tekošs ūdens ir veselīgāks. Divos litros krāna ūdens ievietojiet maisiņu ar Sango koraļļiem, un pēc stundas varat dzert tīru, veselīgu, gardu minerālūdeni. No viena iepakojuma "CORAL WATER" sanāk 12 litri koraļļu ūdens.

Uzmanīgi izlasiet uz iepakojuma produkta nosaukumu. Esiet uzmanīgi, lai uz etiķetes būtu norādīts ražotājs. Netērējiet velti naudu un nenodariet pāri savai veselībai, izmantojot viltojumus. 

"CORAL WATER" lietošana dod lieliskus rezultātus profilaksē un ārstēšanā, ja ir:
• samazināta imunitāte,
• zarnu trakta slimības,
• alerģijas,
• balsta un kustību aparāta slimības,
• sirds un asinsvadu sistēmas slimības,
• cukura diabēts,
• onkoloģiska saslimšana,
• aknu ciroze,
• nieru slimības.

Ražotājs ir patentējis produktu Japānā, ASV un ES.

Vairāk informācijas www.sango.lv un pa tālruni 26884588. 

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu! 
 

Коралловая вода: мифы и реальность

ЗАЧЕМ НАМ НУЖЕН КИСЛОРОД
Всем нам, живущим в больших городах, хорошо знакомо чувство усталости, снижения работоспособности, вдруг наступающей немотивированной слабости.

При этом мы испытываем не только физический, но и психологический дискомфорт. Выбросы промышленных предприятий и автомобильного транспорта, накапливаясь в атмосфере, затрудняют усвоение кислорода организмом. Нехватка кислорода для дыхания приводит к возникновению различных заболеваний и ускорению процессов старения организма.

Кислород необходим для жизнедеятельности любой клетки, вызывая окислительно-восстановительные процессы и поддерживая органы и ткани в нормальном состоянии. С возрастом эти процессы замедляются, кожа становится менее эластичной, появляются морщины, скопления жира, т.е. все признаки старения. Дополнительный кислород является клеточным катализатором и при постоянном употреблении кислородной воды, стимулирует процессы жизнедеятельности клеток, ведет к сжиганию жиров и, соответственно, к похуданию.

Дыхание  жизнь
Из многих неблагоприятных факторов, воздействующих на человека, главным является нехватка кислорода для дыхания. Каждой клетке нашего организма необходим кислород. Кислород переносит красные кровяные клетки – эритроциты. Для того, чтобы свободно передвигаться по капиллярному руслу, кровь должна быть достаточно жидкой, а эритроциты находятся в свободном "несклеенном" состоянии. Процесс повышенного "слипания" эритроцитов зависит от многих причин, в том числе и от кислотно-щелочного равновесия крови (рН крови 7,43 – слабая щелочь). Употребление коралловой воды оказывает положительное воздействие на кровь, оптимизирует кислотно-щелочной баланс и препятствует "слипанию" эритроцитов.
Людям, страдающим диабетом, онкологическими заболеваниями, такая вода просто необходима.

Помочь решить все проблемы и укрепить здоровье человека поможет японский коралл Санго, который появился в аптеках Латвии, в продукте CORAL WATER.

В чем его уникальность?
Кораллы Санго чистят воду от всех вредных примесей, включая хлор и тяжелые металлы. Они делают воду щелочной, т.е. естественным образом повышают рН воды. А это означает, что кровь мгновенно получает дополнительный кислород. Известно, что все заболевания развиваются в кислой среде, поэтому ощелачивание организма естественным путем – очень важный фактор.

Коралл Санго структурирует воду, т.е. такая вода легко усваивается клеткой и не вызывает отеков.

Коралл Санго выделяет в воду 74 минерала и микроэлемента в ионной форме. И эти микроэлементы – органического, а не химического происхождения. Употребление коралловой воды помогает восстановить иммунитет, чтобы организм мог сам справляться с заболеваниями. Коралловая вода оказывает благотворное воздействие на нервную и иммунную систему детей школьного возраста. Приводит к снижению гиперактивности и, соответственно, к лучшему усвоению учебного материала.

Пейте коралловую воду и будьте здоровы!
Продукт CORAL WATER выпускается японской фирмой "MARINE BIO, CO.LTD". Производитель указан на этикетке продукта. Торговая марка CORAL WATER принадлежит по всему миру только фирме "MARINE BIO, CO.LTD".

В Японии эту воду называют "молоком моря". А вы можете приготовить такую же воду, даже используя свою из-под крана, так как проточная вода полезнее. В два литра водопроводной воды поместите пакетик с кораллом Sango – и через час можете пить чистую, полезную, вкусную минеральную воду. Из одной упаковки CORAL WATER вы получите 12 литров коралловой воды.

Внимательно читайте на упаковке название продукта. Внимательно смотрите, чтобы на этикетке был указан производитель. Не выбрасывайте деньги на ветер и не наносите вреда своему здоровью, используя подделки.

Бренд CORAL WATER в переводе на любой язык означает: коралловая вода! Остерегайтесь подделок.

Вода с повышенным содержанием кислорода – CORAL WATER:
• повышает жизненную активность;
• помогает восстановиться после тяжелых
• умственных и физических нагрузок;
• нормализует давление;
• снимает похмельный синдром;
• выводит токсичные вещества из организма;
• положительно влияет на гиперактивных детей;
• благотворно влияет на нервную систему.

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ на сайте www.sango.lv и по телефону 26884588.

Биологически активная добавка не заменяет полноценного и сбалансированного питания.

Foto: Sango.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Inovatīvi un iedarbīgi produkti procedūrās 

Inovatīvi un iedarbīgi produkti procedūrās 

Bonitta Cosmetics piedāvā 2 jaunus produktus – CALMSENSE, kas piemērots jutīgai, kuperozai, apsārtušai vai trauslai ādai, un RE-WHITE AGE CONTROL ar koriģējošu un kopjošu iedarbību.

Aktuālie piedāvājumi

Video

Produktu testi

Dabīga eļļa matu kopšanai no zīmola "Dr. Tereško tējas"

Dabīga eļļa matu kopšanai no zīmola "Dr. Tereško tējas"

Decembrī medicine.lv sadarbībā ar "Pļavas aptieku" un zīmolu "Dr. Tereško tējas" piedāvā testēt dabīgu eļļu matu kopšanai.

CARDIOchol N30 normāla holesterīna līmeņa uzturēšanai un sirds veselībai

CARDIOchol N30 normāla holesterīna līmeņa uzturēšanai un sirds veselībai

Augustā medicine.lv sadarbībā ar vitamini.lv piedāvāja testēt CARDIOchol N30 normāla holesterīna līmeņa uzturēšanai un sirds veselībai.

Testa rezultāti: "Sonett" neitrālās līnijas Universālais virsmu tīrīšanas līdzeklis

Testa rezultāti: "Sonett" neitrālās līnijas Universālais virsmu tīrīšanas līdzeklis

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar "Weleda" piedāvāja testēt universālo virsmu tīrīšanas līdzekli "Sonett".

Uzņēmējs runā

Inovatīvi un iedarbīgi produkti procedūrās 

Calmsense

Bonitta Cosmetics piedāvā 2 jaunus produktus – CALMSENSE, kas piemērots jutīgai, kuperozai, apsārtušai vai trauslai ādai, un RE-WHITE AGE CONTROL ar koriģējošu un kopjošu iedarbību.