Ārlietu ministrijā viesojas labākie Nīderlandes jurisprudences studenti
15.aprīlī Ārlietu ministrijā viesojās 19 labākie jurisprudences studenti no Tilburgas Universitātes Nīderlandē. Ar studentiem tikās Ārlietu ministrijas preses sekretārs Ivars Lasis un Eiropas Savienības koordinācijas departamenta direktora vietniece Kristīne Medne.
Atsaucoties studentu lūgumam, viņi tika iepazīstināti ar Eiropas Savienības jautājumu koordināciju Latvijā. Studenti aktīvi iesaistījās diskusijās, sevišķu interesi izrādot par Latvijas prioritārajiem darbības virzieniem Eiropas Savienībā, kā arī galvenajiem ieguvumiem un izaicinājumi. Studenti diskutēja arī par Latvijai aktuāliem starptautisko attiecību jautājumiem. Papildus lekcijai studenti apskatīja arī ministrijas ēku Sabiedrisko attiecību nodaļas 3.sekretāres Elīnas Krēsliņas pavadībā.
Studentu grupa Rīgā viesojas no 11. līdz 18.aprīlim un šajā laikā viņiem paredzētas tikšanās Saeimā, Nīderlandes vēstniecībā, Eiropas Komisijas pārstāvniecībā Latvijā, Juridiskajā augstskolā, Okupācijas muzejā un citviet. Ik gadu Tilburgas Universitāte dod iespēju labākajiem jurisprudences studentiem viesoties kādā no Eiropas valstīm, lai iepazītu to tieslietu sistēmu un politisko situāciju, kā arī ar starptautisko un Eiropas tiesību funkcionēšanu tajā.