Darbā ar HIV un tuberkulozes slimniekiem rosina vairāk iesaistīt NVO un pilnveidot dienestu sadarbību

Darbā ar HIV un tuberkulozes slimniekiem rosina vairāk iesaistīt NVO un pilnveidot dienestu sadarbību Rīga, 23.marts, LETA. Darbā ar HIV un tuberkulozes slimniekiem būtu vairāk jāiesaista nevalstiskās organizācijas (NVO), kā arī jāpilnveido dažādu ar šiem pacientiem strādājošo dienestu sadarbība, šodien diskusijā par tendencēm saslimstībā ar tuberkulozi un HIV Latvijā atzina tās dalībnieki.

Veselības ziņas

Rīgā autobuss aizķer un savaino sievieti

Rīgā autobuss aizķer un savaino sievieti Rīga, 23.marts, LETA. Aizvadītajā diennaktī kādu 53 gadus vecu sievieti Rīgā aizķēris autobuss, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas

Kurzemē suns iekož meitenei vēderā

Kurzemē suns iekož meitenei vēderā Rīga, 23.marts, LETA. Aizvadītajā diennaktī Kurzemes reģionā suns sakodis meiteni vēdera rajonā, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas

Zemgalē vīrietis paklūp un uzgrūžas ieslēgtam motorzāģim

Zemgalē vīrietis paklūp un uzgrūžas ieslēgtam motorzāģim Rīga, 23.marts, LETA. Aizvadītajā diennaktī Zemgales reģionā kāds 68 gadus vecs vīrietis paklupis un uzgrūdies ieslēgta motorzāģa ķēdei, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas

Ieraujot plaukstu mehānismā, vīrietis gūst nopietnas pirkstu traumas

Ieraujot plaukstu mehānismā, vīrietis gūst nopietnas pirkstu traumas Rīga, 23.marts, LETA. Aizvadītajā diennaktī Kurzemes reģionā kāds 27 gadus vecs vīrietis mehānismā ierāvis plaukstu, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas

Iedzīvotājus aicina ziedot specializēto krēslu iegādei jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai

Iedzīvotājus aicina ziedot specializēto krēslu iegādei jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai Rīga, 23.marts, LETA. Bērnu slimnīcas fonds un veikalu ķēde "Rimi" aicina ziedot specializēto krēslu iegādei jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai, informē SIA "Rimi Latvia" pārstāve Inga Bite.

Veselības ziņas

Rīgas slimnīcās mediķu atteikšanās no pagarinātā normālā darba laika pagaidām nav masveida tendence

Rīgas slimnīcās mediķu atteikšanās no pagarinātā normālā darba laika pagaidām nav masveida tendence Rīga, 22.marts, LETA. Rīgas slimnīcās atteikšanās parakstīt vienošanos par pagarināto normālo darba laiku pagaidām nav masveida tendence, liecina aģentūras LETA aptaujāto slimnīcu sniegtā informācija.

Veselības ziņas

Slimnīcu biedrība: VM slimnīcas kartējuma iecere ir pareiza, tomēr par to vēl pāragri spriest

Slimnīcu biedrība: VM slimnīcas kartējuma iecere ir pareiza, tomēr par to vēl pāragri spriest Rīga, 22.marts, LETA. Veselības ministrijas (VM) slimnīcu kartējuma redzējuma doma ir pareiza, tomēr patlaban tas ir tikai plāns, tāpēc to apspriest vēl ir par agru, šodien pēc tikšanās ar veselības ministri Andu Čakšu teica Latvijas Slimnīcu biedrības valdes priekšsēdētājs Jevgēņijs Kalējs.

Veselības ziņas

Čakša pieaugumu mediķu algām redz nodokļu politikas ietvarā

Čakša pieaugumu mediķu algām redz nodokļu politikas ietvarā Rīga, 22.marts, LETA. Finansējumu mediķu atalgojuma palielināšanai jārod pamatbudžetā, un risinājums tam varētu būt nodokļu politikas ietvarā, šodien pēc tikšanās ar Latvijas Slimnīcu biedrības pārstāvjiem teica veselības ministre Anda Čakša.

Veselības ziņas

Aprīlī viena neatliekamās palīdzības posteņa finansējums palielināsies par 33 000 eiro

Aprīlī viena neatliekamās palīdzības posteņa finansējums palielināsies par 33 000 eiro Rīga, 22.marts, LETA. No 1.aprīļa par 33 000 eiro palielinās vienas neatliekamās palīdzības posteņa, kurā ietilpst ārsts un māsa, finansējums, šodien pēc tikšanās ar veselības ministri Andu Čakšu teica Latvijas Slimnīcu biedrības valdes priekšsēdētājs Jevgēņijs Kalējs.

Veselības ziņas

Čakša atbalsta sociālo iemaksu novirzīšanu veselības aprūpei, nesaistot pakalpojumu sniegšanu ar nodokļu nomaksu

Čakša atbalsta sociālo iemaksu novirzīšanu veselības aprūpei, nesaistot pakalpojumu sniegšanu ar nodokļu nomaksu Rīga, 22.marts, LETA. Veselības ministre Anda Čakša atbalsta daļas sociālo iemaksu novirzīšanu veselības aprūpei, vienlaikus nodrošinot visiem pacientiem vienotu pakalpojumu grozu.

Veselības ziņas