Aprīlī bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai saziedoti vairāk nekā 7800 eiro

Aprīlī bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai saziedoti vairāk nekā 7800 eiro Rīga, 23.maijs, LETA. Bērnu rehabilitācijas centra "Poga" un mazumtirdzniecības tīkla "Maxima Latvija" organizētajā labdarības akcijā, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju sabiedrībā, aprīlī visā Latvijā saziedoti 7885 eiro.

Veselības ziņas

Veselības aprūpes finansēšanai varētu ieviest jaunu maksājumu; arodbiedrības uzstāj, lai to neuzliek tikai uz darba ņēmēju pleciem (1)

Veselības aprūpes finansēšanai varētu ieviest jaunu maksājumu; arodbiedrības uzstāj, lai to neuzliek tikai uz darba ņēmēju pleciem Rīga, 23.maijs, LETA. Pašlaik iesaistītās puses vēl nav vienojušās par to, kur ņemt papildus līdzekļus veselības aprūpei, tomēr iespējams, ka tiks ieviests jauns maksājums, šorīt LTV "Rīta panorāmā" stāstīja Saeimas Sabiedrības veselības apakškomisijas priekšsēdētājs Romualds Ražuks (V).

Veselības ziņas

Latvija un Kirgizstāna parakstīs līgumu par sadarbību veselības nozares un medicīnas zinātnes jomā

Latvija un Kirgizstāna parakstīs līgumu par sadarbību veselības nozares un medicīnas zinātnes jomā Rīga, 23.maijs, LETA. Šodien veselības ministre Anda Čakša parakstīs Latvijas un Kirgizstānas Veselības ministriju (VM) līgumu par sadarbību veselības nozares un medicīnas zinātnes jomā, aģentūru LETA informēja VM pārstāve Agnese Zarāne.

Veselības ziņas

Prezentēs bērnu ēšanas paradumu pētījuma rezultātus

Prezentēs bērnu ēšanas paradumu pētījuma rezultātus Rīga, 23.maijs, LETA. Šodien plkst.13 Rīgas 1.speciālajā internātpamatskolā, Ģertrūdes ielā 18, Rīgā, notiks mediju pasākums, kurā prezentēs bērnu ēšanas paradumu pētījuma rezultātus, informēja SIA "Rimi Latvia" pārstāvji.

Veselības ziņas

Saeimas apakškomisija skatīs likumprojektu par pakāpenisku atteikšanos no pagarinātā normālā darba laika mediķiem

Saeimas apakškomisija skatīs likumprojektu par pakāpenisku atteikšanos no pagarinātā normālā darba laika mediķiem Rīga, 23.maijs, LETA. Saeimas Sabiedrības veselības apakškomisija šodien plkst.13 skatīs likumprojektu par pakāpenisku atteikšanos no pagarinātā normālā darba laika mediķiem, ko izstrādājusi darba grupa.

Veselības ziņas

Prezentēs jaunākās medicīnas izglītības tehnoloģijas

Prezentēs jaunākās medicīnas izglītības tehnoloģijas Rīga, 23.maijs, LETA. Šodien plkst.14.30 Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) tiks prezentēta jaunuzņēmuma SIA "Anatomy Next" izstrādes procesā esošā medicīnas tehnoloģija, informē uzņēmuma pārstāvji.

Veselības ziņas

Rudenī LIZDA mēģinās pārliecināt RSU personālu par nepieciešamību iestāties arodbiedrībā

Rudenī LIZDA mēģinās pārliecināt RSU personālu par nepieciešamību iestāties arodbiedrībā Rīga, 22.maijs, LETA. Rudenī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) mēģinās pārliecināt Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) personālu par nepieciešamību iestāties arodbiedrībā.

Veselības ziņas

Bērnu slimnīcā no pagarinātā normālā darba laika atteiksies ap 100 māsu

Bērnu slimnīcā no pagarinātā normālā darba laika atteiksies ap 100 māsu Rīga, 22.maijs, LETA. Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā (BKUS) brīdinājuma akcijas veidā brīvprātīgi strādāt pagarināto normālo darba laiku jūlijā atteikties apmēram 100 māsas, kas ir sestā daļa no kopējā aprūpes darbinieku skaita slimnīcā, aģentūrai LETA norādīja BKUS pārstāve Vita Šteina.

Veselības ziņas

NVD: Nav pamata domāt, ka dienests nav atguvis naudu par apdrošinātu ārzemnieku ārstēšanos Latvijā

NVD: Nav pamata domāt, ka dienests nav atguvis naudu par apdrošinātu ārzemnieku ārstēšanos Latvijā Rīga, 22.maijs, LETA. Nav pamata secināt, ka Nacionālā veselības dienesta (NVD) nebūtu atguvis līdzekļus jeb veicis darbības, lai tos atgūtu par Latvijā sniegtajiem neatliekamās medicīniskās palīdzības pakalpojumiem Eiropas Savienības (ES), Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) dalībvalstīs un Šveicē apdrošinātajām personām, aģentūru LETA informēja NVD pārstāve Agnese Jasenoviča.

Veselības ziņas

Austrumu slimnīcā turpmāk pacienta personību varēs noskaidrot arī pēc pirkstu nospiedumiem

Austrumu slimnīcā turpmāk pacienta personību varēs noskaidrot arī pēc pirkstu nospiedumiem Rīga, 22.maijs, LETA. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) uzņemšanas nodaļā ieviesta biometrijas datu sistēma, kas turpmāk vajadzības gadījumā ļaus noskaidrot pacienta personību pēc pirkstu nospiedumiem, aģentūru LETA informēja slimnīcas pārstāve Aija Lietiņa.

Veselības ziņas

Vakar suns iekodis galvā mazam bērnam

Vakar suns iekodis galvā mazam bērnam Rīga, 22.maijs, LETA. Vakar kādu bērnu galvā sakodis suns, aģentūrai LETA pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas