Aptauja: 72% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā regulāri brokasto

Aptauja: 72% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā regulāri brokasto Rīga, 16.febr., LETA. Latvijā 72% iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā regulāri brokasto, liecina pētījumu kompānijas "Kantar TNS" veiktā aptauja.

Veselības ziņas

Dzemdību nama speciālisti nepiekritīs mazākam algu pieaugumam; protestētāji gatavi darbu pamest

Dzemdību nama speciālisti nepiekritīs mazākam algu pieaugumam; protestētāji gatavi darbu pamest Rīga, 16.febr., LETA. Rīgas Dzemdību nama ginekologi, dzemdību speciālisti un vecmātes neplāno piekāpties un samazināt savas prasības. Saņemot mazāku algu pieaugumu nekā prasīts, viņi ir gatavi aiziet no darba. To šodien pēc tikšanās ar veselības ministri Andu Čakšu un Rīgas domes pārstāvjiem žurnālistiem pastāstīja speciālisti.

Veselības ziņas

Faktisko izmaksu segšanai Dzemdību namam no valsts par vienām dzemdībām būtu nepieciešami papildu 100 eiro

Faktisko izmaksu segšanai Dzemdību namam no valsts par vienām dzemdībām būtu nepieciešami papildu 100 eiro Rīga, 16.febr., LETA. Lai nosegtu faktiskās izmaksas, valstij par vienām dzemdībām ārstniecības iestādēm būtu jāmaksā par aptuveni 100 eiro vairāk nekā šobrīd, pēc tikšanās ar veselības ministri Andu Čakšu, Rīgas dzemdību nama personālu un Rīgas domes pārstāvjiem sacīja Dzemdību nama vadītāja Dagnija Vilnīte.

Veselības ziņas

Dzemdību nama mediķu algas varētu palielināt, pārskatot dzemdību tarifu un lielāko daļu novirzot atalgojumam

Dzemdību nama mediķu algas varētu palielināt, pārskatot dzemdību tarifu un lielāko daļu novirzot atalgojumam Rīga, 16.febr., LETA. Veselības ministre Anda Čakša kā vienu no risinājumiem Rīgas Dzemdību nama strādājošo atalgojuma palielināšanai redz dzemdību tarifa pieauguma pārskatīšanu un lielākas daļas novirzīšanu tieši atalgojumam.

Veselības ziņas

Dzemdību nama ārsti tiksies ar VM un Rīgas domes pārstāvjiem, lai runātu par atalgojuma palielināšanu

Rīga, 16.febr., LETA. Rīgas dzemdību nama ārsti šodien tiksies ar Veselības ministrijas (VM) un Rīgas domes pārstāvjiem, lai runātu par risinājumiem atalgojuma palielināšanai, aģentūrai LETA pastāstīja ginekoloģe-dzemdību speciāliste Vija Veisa.

Veselības ziņas

Tiesa marta sākumā pasludinās spriedumu Belēviča prasībā par goda un cieņas aizskārumu pret Apini

Tiesa marta sākumā pasludinās spriedumu Belēviča prasībā par goda un cieņas aizskārumu pret Apini Rīga, 16.febr., LETA. Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa 1.martā plkst.14 pasludinās spriedumu bijušā veselības ministra Gunta Belēviča prasībā par goda un cieņas aizskārumu un 100 000 eiro mantiskās kompensācijas piedziņu no Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) prezidenta Pētera Apiņa.

Veselības ziņas

"Olainfarm" koncerna apgrozījums šogad varētu sasniegt 120 miljonus eiro

Rīga, 15.febr., LETA. Zāļu ražotāja "Olainfarm" koncerna apgrozījums šogad varētu sasniegt 120 miljonus eiro, teikts kompānijas sniegtajā informācijā biržai "Nasdaq Riga".

Veselības ziņas

Dzemdību nama ginekologi un dzemdību speciālisti risinājumu algu palielināšanai no VM gaidīs līdz februāra beigām (1)

Dzemdību nama ginekologi un dzemdību speciālisti risinājumu algu palielināšanai no VM gaidīs līdz februāra beigām Rīga, 15.febr., LETA. Rīgas dzemdību nama ginekologi un dzemdību speciālisti risinājumu algu palielināšanai no Veselības ministrijas (VM) puses sagaida līdz februāra beigām, aģentūrai LETA pastāstīja ginekoloģe-dzemdību speciāliste Vija Veisa, kura arī parakstījusi vakar nosūtīto vēstuli par nepieciešamību paaugstināt atalgojumu.

Veselības ziņas

"Olainfarm" koncerna realizācija janvārī pieaug par 4%

Rīga, 15.febr., LETA. Zāļu ražotāja "Olainfarm" koncerna realizācija šogad janvārī, pēc provizoriskiem datiem, pieaugusi par 4% salīdzinājumā ar 2016.gada attiecīgo periodu un bija 9,152 miljoni eiro, liecina kompānijas sniegtā informācija biržai "Nasdaq Riga".

Veselības ziņas

Ušakovs: Ja valdība nespēs paaugstināt algas Dzemdību nama darbiniekiem, pašvaldība meklēs risinājumus

Ušakovs: Ja valdība nespēs paaugstināt algas Dzemdību nama darbiniekiem, pašvaldība meklēs risinājumus Rīga, 15.febr., LETA. Rīgas dome darīs visu, lai valdība paaugstinātu atalgojumu veselības aprūpes darbiniekiem, bet, ja tas neizdosies, pašvaldība ir gatava lemt par piemaksām savu veselības aprūpes kapitālsabiedrību darbiniekiem, šodien preses konferencē pauda Rīgas mērs Nils Ušakovs (S).

Veselības ziņas

Iedzīvotājiem e-veselības sistēmā šobrīd ir pieejami 13 dažādi pakalpojumi (1)

Iedzīvotājiem e-veselības sistēmā šobrīd ir pieejami 13 dažādi pakalpojumi Rīga, 15.febr., LETA. E-veselības sistēmā un valsts pārvaldes pakalpojumu portālā "latvija.lv" iedzīvotājiem šobrīd ir pieejami 13 dažādi veselības nozares e-pakalpojumi, kas nodrošina iespēju ātri un ērti noskaidrot ar savu veselību saistītu informāciju, aģentūru LETA informēja Nacionālajā veselības dienestā (NVD).

Veselības ziņas