Notiks jāšanas sporta sacensības bērniem ar īpašām vajadzībām

Notiks jāšanas sporta sacensības bērniem ar īpašām vajadzībām Rīga, 25.maijs, LETA. Šodien plkst.10 sporta kompleksā "Tīraines staļļi", Mārupē, notiks jāšanas sporta sacensības bērniem ar īpašām vajadzībām.

Veselības ziņas

Vējonis: Valdībai jāmeklē skaidrs un ilgtspējīgs papildu finansējuma avots veselības aprūpei

Vējonis: Valdībai jāmeklē skaidrs un ilgtspējīgs papildu finansējuma avots veselības aprūpei Rīga, 24.maijs, LETA. Valstij ir jānodrošina iedzīvotāju vajadzības pēc kvalitatīvas un pieejamas veselības aprūpes, tāpēc valdībai jāmeklē skaidrs un ilgtspējīgs papildu finansējuma avots, tiekoties ar veselības ministri Andu Čakšu, sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Veselības ziņas

LM ar reformu cer būtiski samazināt gaidīšanas laiku pēc tehniskajiem palīglīdzekļiem

LM ar reformu cer būtiski samazināt gaidīšanas laiku pēc tehniskajiem palīglīdzekļiem Rīga, 24.maijs, LETA. Labklājības ministrijas (LM) izstrādātā Tehnisko palīglīdzekļu pakalpojuma modeļa reforma varētu uz pusi samazināt gaidīšanu laiku pēc palīglīdzekļa, šodien preses konferencē teica LM Sociālo pakalpojumu departamenta direktors Maksims Ivanovs.

Veselības ziņas

CSP: Latvijā 35,6% iedzīvotāju ir grūtības samaksāt par veselības aprūpi

CSP: Latvijā 35,6% iedzīvotāju ir grūtības samaksāt par veselības aprūpi Rīga, 24.maijs, LETA. Latvijā 35,6% iedzīvotāju ir grūtības samaksāt par veselības aprūpi, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) aptauja par veselības aprūpes pakalpojumu izmantošanu Latvijā 2016.gadā.

Veselības ziņas

Farmācijas uzņēmumu pētījums: Latvija jaunu zāļu pieejamības ziņā Eiropā ieņem pēdējo vietu

Farmācijas uzņēmumu pētījums: Latvija jaunu zāļu pieejamības ziņā Eiropā ieņem pēdējo vietu Rīga, 24.maijs, LETA. Latvija jaunu un efektīvu zāļu pieejamības un valsts kompensācijas ziņā Eiropā ieņem pēdējo vietu, liecina Eiropas Farmaceitisko rūpniecību un asociāciju federācijas (EFPIA) aprīļa beigās publiskotā analīze par zāļu pieejamību un kompensāciju.

Veselības ziņas

Rehabilitācijas organizācijas: Nepalielinot nodokļus vai pensionēšanās vecumu, rast finansēšanas avotu veselībai nav iespējams

Rehabilitācijas organizācijas: Nepalielinot nodokļus vai pensionēšanās vecumu, rast finansēšanas avotu veselībai nav iespējams Rīga, 24.maijs, LETA. Patlaban meklēt finansēšanas avotus valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu daļas palielināšanai valsts budžetā un vienlaikus nepalielināt nodokļus vai iedzīvotāju pensionēšanās vecumu nav iespējams, uzskata Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienība (LRPOA).

Veselības ziņas

Mediķi aicina iedzīvotājus bez maksas pārbaudīt ādas veidojumus

Noslēdzot Eiromelanomas mēneša aktivitātes, biedrība "Dermatologi pret ādas vēzi" aicina iedzīvotājus piektdien, 26.maijā, no plkst.11 līdz 19, veikt ādas veselības pārbaudes Vecrīgā, Kaļķu ielā 15, laukumā blakus viesnīcai "Hotel Roma".

Veselības ziņas

Premjers: Iekšējo budžeta resursu veselības aprūpes finansējuma palielināšanai nav

Premjers: Iekšējo budžeta resursu veselības aprūpes finansējuma palielināšanai nav Rīga, 24.maijs, LETA. Līdz ar gaidāmajām nodokļu reformām iekšējo budžeta resursu veselības aprūpes finansējuma palielināšanai nav, šorīt LNT atzina premjers Māris Kučinskis (ZZS).

Veselības ziņas

Mūrniece: Pagaidām netiek apspriests papildu maksājums iedzīvotājiem veselības apdrošināšanas ieviešanai

Mūrniece: Pagaidām netiek apspriests papildu maksājums iedzīvotājiem veselības apdrošināšanas ieviešanai Rīga, 24.maijs, LETA. Pagaidām netiekot runāts par papildu maksājumiem iedzīvotājiem, lai ieviestu veselības apdrošināšanu, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" teica Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK).

Veselības ziņas

Čakša domā, ka politiķi spēs vienoties tikai par īstermiņa risinājumu veselības budžeta palielināšanai

Čakša domā, ka politiķi spēs vienoties tikai par īstermiņa risinājumu veselības budžeta palielināšanai Rīga, 24.maijs, LETA. Visticamāk, politiķi pašlaik spēs vienoties tikai par īstermiņa risinājumu veselības aprūpes budžeta palielināšanai, šādu viedokli LTV "Rīta panorāmā" pauda veselības ministre Anda Čakša.

Veselības ziņas

LM notiks preses konference par tehnisko palīglīdzekļu pakalpojumu reformu

LM notiks preses konference par tehnisko palīglīdzekļu pakalpojumu reformu Rīga, 24.maijs, LETA. Šodien plkst.12 Labklājības ministrijā (LM) notiks preses konference par tehnisko palīglīdzekļu pakalpojumu reformu, aģentūru LETA informēja LM pārstāve Aija Bukova-Žideļūna.

Veselības ziņas