Lems par Jelgavas novadā pirms sešiem gadiem apvienotā sociālās aprūpes centra restrukturizāciju

Lems par Jelgavas novadā pirms sešiem gadiem apvienotā sociālās aprūpes centra restrukturizāciju Jelgava, 22.febr., LETA. Jelgavas novada dome šodien plkst.11 lems par pirms sešiem gadiem apvienotā Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra (SARC) restrukturizāciju, paredzot atjaunot iestādes statusu katrai filiālei, aģentūru LETA informēja Jelgavas novada pašvaldības pārstāve Dace Kaņepone.

Veselības ziņas

Čakša ar Dzemdību nama pārstāvjiem un Ušakovu pārrunās atalgojuma jautājumu

Čakša ar Dzemdību nama pārstāvjiem un Ušakovu pārrunās atalgojuma jautājumu Rīga, 22.febr., LETA. Veselības ministre Anda Čakša ar Rīgas Dzemdību nama pārstāvjiem un Rīgas mēru Nilu Ušakovu (S) pārrunās jautājumu saistībā ar dzemdību speciālistu zemo atalgojumu.

Veselības ziņas

"Veselības centrs 4" informēs par Baltijas Vēnu klīnikas izaugsmi un attīstību

Rīga, 22.febr., LETA. SIA "Veselības centrs 4" šodien informēs par Baltijas Vēnu klīnikas izaugsmi un attīstību, aģentūru LETA informē "Veselības centrs 4" pārstāve Ilze Apine.

Veselības ziņas

VL-TB/LNNK frakcija iztaujās veselības ministri

VL-TB/LNNK frakcija iztaujās veselības ministri Rīga, 22.febr., LETA. Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) frakcijas šodien plkst.14 frakcijas sēdē iztaujās veselības ministri Andu Čakšu.

Veselības ziņas

NMPD aicina sakārtot sistēmu, lai veicinātu pirmās palīdzības kursu atkārtotu iziešanu ik pēc pieciem gadiem

NMPD aicina sakārtot sistēmu, lai veicinātu pirmās palīdzības kursu atkārtotu iziešanu ik pēc pieciem gadiem Rīga, 21.febr., LETA. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina sakārtot sistēmu, lai veicinātu to, ka cilvēki pirmās palīdzības kursus atkārtoti izietu ik pēc pieciem gadiem, kā jau to šobrīd paredz Ministru kabineta noteikumi par apmācību pirmās palīdzības sniegšanā.

Veselības ziņas

Valsts apsver tiesvedību ar "Grindeks" akcionāriem par valsts akciju pārdošanu; valstij nodarītie iespējamie zaudējumi - 2 miljoni eiro

Valsts apsver tiesvedību ar Rīga, 21.febr., LETA. Valsts apsver tiesvedību ar diviem lielākajiem zāļu ražotāja "Grindeks" akcionāriem par pagājušajā gadā valstij piederošo "Grindeks" akciju pārdošanu, kā rezultātā valsts, iespējams, zaudējusi divus miljonus eiro.

Veselības ziņas

Arī Liepājas reģionālās slimnīcas dzemdību-ginekoloģijas bloka mediķi aicina ministri risināt problēmas nozarē

Arī Liepājas reģionālās slimnīcas dzemdību-ginekoloģijas bloka mediķi aicina ministri risināt problēmas nozarē Ventspils, 21.febr., LETA. Liepājas reģionālās slimnīcas dzemdību-ginekoloģijas bloka vecmātes un ārsti nosūtījuši atklātu vēstuli veselības ministrei Andai Čakšai, aicinot nodrošināt adekvātu darba samaksu dzemdniecības nozarē strādājošajiem, kā arī risināt problēmu ar jauno speciālistu piesaisti.

Veselības ziņas

Čakša un Gerhards pārliecināti, ka sadarbības teritoriju izveidošana arī veicinās pieeju veselības pakalpojumiem

Čakša un Gerhards pārliecināti, ka sadarbības teritoriju izveidošana arī veicinās pieeju veselības pakalpojumiem Rīga, 21.febr., LETA. Sadarbības teritoriju izveidošana veicinās iespējas iedzīvotājiem reģionos saņemt veselības pakalpojumus, šodien tikšanās laikā vienisprātis bijuši veselības ministre Anda Čakša un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK).

Veselības ziņas

Sporta medicīnas centrs izglītos sportistus par antidopinga jautājumiem un ētisko normu ievērošanu

Sporta medicīnas centrs izglītos sportistus par antidopinga jautājumiem un ētisko normu ievērošanu Rīga, 21.febr., LETA. Valsts sporta medicīnas centrs (VSMC) īstenos projektu antidopinga jomā, izglītojot jaunos sportistus un veicinot ētisko normu ievērošanu sportā, šodien lēma valdība.

Veselības ziņas

Profesionālās rehabilitācijas pakalpojumus prioritāri būs jāsniedz personām darbspējīgā vecumā ar ļoti smagu vai smagu invaliditāti

Profesionālās rehabilitācijas pakalpojumus prioritāri būs jāsniedz personām darbspējīgā vecumā ar ļoti smagu vai smagu invaliditāti Rīga, 21.febr., LETA. Par prioritārām mērķa grupām profesionālās rehabilitācijas pakalpojuma saņemšanai turpmāk tiks uzskatītas personas darbaspējīgā vecumā ar ļoti smagu vai smagu invaliditāti, šodien lēma valdība.

Veselības ziņas

Aptauja: Gaļas produktus uzturā lieto 90% aptaujāto iedzīvotāju

Aptauja: Gaļas produktus uzturā lieto 90% aptaujāto iedzīvotāju Rīga, 21.febr., LETA. Gaļas produktus uzturā lieto 90% aptaujāto iedzīvotāju, 80% no tiem gaļa ir viens no pamatproduktiem ikdienas ēdienkartē, savukārt noteicošais kritērijs produkta izvēlē ir tā kvalitāte, liecina SIA "Forevers" pasūtītās aptaujas rezultāti.

Veselības ziņas