Krītot no augstuma, smagu galvas traumu guvis zīdainis

Krītot no augstuma, smagu galvas traumu guvis zīdainis Rīga, 24.marts, LETA. Vakar Rīgas reģionā piecus mēnešus veca meitenīte, krītot no augstuma, guvusi smagu galvas traumu, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD).

Veselības ziņas

Medicīnas preču tirgotāja "B.Braun Medical" apgrozījums pērn - 9,816 miljoni eiro

Medicīnas preču tirgotāja Rīga, 24.marts, LETA. Medicīnas preču vairumtirgotāja SIA "B.Braun Medical" apgrozījums pagājušajā gadā bija 9,186 miljoni eiro, kas ir par 10,4% mazāk nekā 2015.gadā, kad apgrozījums bija 10,257 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Veselības ziņas

Rīgā notiks pirmā Baltijas jauno infektologu konference

Rīgā notiks pirmā Baltijas jauno infektologu konference Rīga, 24.marts, LETA. Šodien un rīt Rīgā notiks pirmā Baltijas jauno infektologu konference, aģentūru LETA informēja Latvijas Infektologu, hepatologu un HIV/AIDS speciālistu asociācijas prezidente Ieva Tolmane.

Veselības ziņas

RSU notiks konference arī par Alcheimera slimības diagnostiku

RSU notiks konference arī par Alcheimera slimības diagnostiku Rīga, 24.marts, LETA. Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā šodien notiks Latvijas Neirologu biedrības organizēta konference "Neirodeģeneratīvo slimību diagnostika", aģentūru LETA informēja RSU.

Veselības ziņas

VM izstrādājusi plānu HIV infekcijas, seksuālās transmisijas infekciju, B un C hepatīta izplatības ierobežošanai

VM izstrādājusi plānu HIV infekcijas, seksuālās transmisijas infekciju, B un C hepatīta izplatības ierobežošanai Rīga, 23.marts, LETA. Veselības ministrija (VM) izstrādājusi īstermiņa politikas plānošanas dokumentu "HIV infekcijas, seksuālās transmisijas infekciju, B un C hepatīta izplatības ierobežošanas rīcības plāns 2018.-2020.gadam", liecina informācija ministrijas mājaslapā.

Veselības ziņas

Aizkraukles slimnīcas vadība: Attiekšanās no pagarinātā normālā darba laika medicīnu reģionos pietuvinās sabrukumam

Aizkraukles slimnīcas vadība: Attiekšanās no pagarinātā normālā darba laika medicīnu reģionos pietuvinās sabrukumam Jelgava, 23.marts, LETA. Ja darbinieki atteiksies strādāt pagarināto normālo darba laiku, medicīna reģionos būs tuvu sabrukumam, aģentūrai LETA pauda SIA "Aizkraukles slimnīca" valdes priekšsēdētāja Dzintra Krišjāne.

Veselības ziņas

Aizkraukles slimnīcā nav informācijas par jauniem leģionāru slimības gadījumiem

Aizkraukles slimnīcā nav informācijas par jauniem leģionāru slimības gadījumiem Jelgava, 23.marts, LETA. Aizkraukles slimnīcā nav informācijas, ka pilsētā būtu aizdomas par jauniem leģionāru slimības gadījumiem, aģentūrai LETA pastāstīja ārstniecības iestādes vadītāja Dzintra Krišjāne.

Veselības ziņas

Rēzeknes slimnīcā atceļ gripas karantīnu

Rēzeknes slimnīcā atceļ gripas karantīnu Daugavpils, 23.marts, LETA. Rēzeknes slimnīcā no 25.marta tiks atcelta gripas karantīna un ar to saistītie ierobežojumi attiecībā uz pacientu apmeklējumiem stacionārā.

Veselības ziņas

Veselības inspekcijai varētu piešķirt tiesības pieprasīt periodisku dzeramā ūdens paraugu analizēšanu

Veselības inspekcijai varētu piešķirt tiesības pieprasīt periodisku dzeramā ūdens paraugu analizēšanu Rīga, 23.marts, LETA. Plānots, ka turpmāk, lai novērstu leģionāru slimības izplatību, Veselības inspekcijai (VI) būs tiesības pieprasīt periodisku dzeramā ūdens paraugu analizēšanu un profilaktiskās dezinfekcijas veikšanu arī pēc noslēguma dezinfekcijas veikšanas.

Veselības ziņas

Rehabilitācijas organizācijas neatbalsta sociālā budžeta izmantošanu vienota pakalpojuma groza nodrošināšanai pacientiem

Rehabilitācijas organizācijas neatbalsta sociālā budžeta izmantošanu vienota pakalpojuma groza nodrošināšanai pacientiem Rīga, 23.marts, LETA. Latvijas rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienība (LRPOA) atbalsta Finanšu ministrijas (FM) ierosinājumu par sociālā budžeta daļas - vismaz 1% - novirzīšanu veselības aprūpes pakalpojumu apmaksai, taču neatbalsta Veselības ministrijas (VM) viedokli, ka šī nauda būtu izmantojama, lai nodrošinātu visiem pacientiem vienotu pakalpojumu grozu.

Veselības ziņas

Darbā ar HIV un tuberkulozes slimniekiem rosina vairāk iesaistīt NVO un pilnveidot dienestu sadarbību

Darbā ar HIV un tuberkulozes slimniekiem rosina vairāk iesaistīt NVO un pilnveidot dienestu sadarbību Rīga, 23.marts, LETA. Darbā ar HIV un tuberkulozes slimniekiem būtu vairāk jāiesaista nevalstiskās organizācijas (NVO), kā arī jāpilnveido dažādu ar šiem pacientiem strādājošo dienestu sadarbība, šodien diskusijā par tendencēm saslimstībā ar tuberkulozi un HIV Latvijā atzina tās dalībnieki.

Veselības ziņas