Dzemdību nama mediķu algas varētu palielināt, pārskatot dzemdību tarifu un lielāko daļu novirzot atalgojumam

Dzemdību nama mediķu algas varētu palielināt, pārskatot dzemdību tarifu un lielāko daļu novirzot atalgojumam Rīga, 16.febr., LETA. Veselības ministre Anda Čakša kā vienu no risinājumiem Rīgas Dzemdību nama strādājošo atalgojuma palielināšanai redz dzemdību tarifa pieauguma pārskatīšanu un lielākas daļas novirzīšanu tieši atalgojumam.

Veselības ziņas

Dzemdību nama ārsti tiksies ar VM un Rīgas domes pārstāvjiem, lai runātu par atalgojuma palielināšanu

Rīga, 16.febr., LETA. Rīgas dzemdību nama ārsti šodien tiksies ar Veselības ministrijas (VM) un Rīgas domes pārstāvjiem, lai runātu par risinājumiem atalgojuma palielināšanai, aģentūrai LETA pastāstīja ginekoloģe-dzemdību speciāliste Vija Veisa.

Veselības ziņas

Tiesa marta sākumā pasludinās spriedumu Belēviča prasībā par goda un cieņas aizskārumu pret Apini

Tiesa marta sākumā pasludinās spriedumu Belēviča prasībā par goda un cieņas aizskārumu pret Apini Rīga, 16.febr., LETA. Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa 1.martā plkst.14 pasludinās spriedumu bijušā veselības ministra Gunta Belēviča prasībā par goda un cieņas aizskārumu un 100 000 eiro mantiskās kompensācijas piedziņu no Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) prezidenta Pētera Apiņa.

Veselības ziņas

"Olainfarm" koncerna apgrozījums šogad varētu sasniegt 120 miljonus eiro

Rīga, 15.febr., LETA. Zāļu ražotāja "Olainfarm" koncerna apgrozījums šogad varētu sasniegt 120 miljonus eiro, teikts kompānijas sniegtajā informācijā biržai "Nasdaq Riga".

Veselības ziņas

Dzemdību nama ginekologi un dzemdību speciālisti risinājumu algu palielināšanai no VM gaidīs līdz februāra beigām (1)

Dzemdību nama ginekologi un dzemdību speciālisti risinājumu algu palielināšanai no VM gaidīs līdz februāra beigām Rīga, 15.febr., LETA. Rīgas dzemdību nama ginekologi un dzemdību speciālisti risinājumu algu palielināšanai no Veselības ministrijas (VM) puses sagaida līdz februāra beigām, aģentūrai LETA pastāstīja ginekoloģe-dzemdību speciāliste Vija Veisa, kura arī parakstījusi vakar nosūtīto vēstuli par nepieciešamību paaugstināt atalgojumu.

Veselības ziņas

"Olainfarm" koncerna realizācija janvārī pieaug par 4%

Rīga, 15.febr., LETA. Zāļu ražotāja "Olainfarm" koncerna realizācija šogad janvārī, pēc provizoriskiem datiem, pieaugusi par 4% salīdzinājumā ar 2016.gada attiecīgo periodu un bija 9,152 miljoni eiro, liecina kompānijas sniegtā informācija biržai "Nasdaq Riga".

Veselības ziņas

Ušakovs: Ja valdība nespēs paaugstināt algas Dzemdību nama darbiniekiem, pašvaldība meklēs risinājumus

Ušakovs: Ja valdība nespēs paaugstināt algas Dzemdību nama darbiniekiem, pašvaldība meklēs risinājumus Rīga, 15.febr., LETA. Rīgas dome darīs visu, lai valdība paaugstinātu atalgojumu veselības aprūpes darbiniekiem, bet, ja tas neizdosies, pašvaldība ir gatava lemt par piemaksām savu veselības aprūpes kapitālsabiedrību darbiniekiem, šodien preses konferencē pauda Rīgas mērs Nils Ušakovs (S).

Veselības ziņas

Iedzīvotājiem e-veselības sistēmā šobrīd ir pieejami 13 dažādi pakalpojumi (1)

Iedzīvotājiem e-veselības sistēmā šobrīd ir pieejami 13 dažādi pakalpojumi Rīga, 15.febr., LETA. E-veselības sistēmā un valsts pārvaldes pakalpojumu portālā "latvija.lv" iedzīvotājiem šobrīd ir pieejami 13 dažādi veselības nozares e-pakalpojumi, kas nodrošina iespēju ātri un ērti noskaidrot ar savu veselību saistītu informāciju, aģentūru LETA informēja Nacionālajā veselības dienestā (NVD).

Veselības ziņas

Čakša un speciālisti saredz nepieciešamību veidot vienotu reģistru par endoprotezēšanas pakalpojumiem

Čakša un speciālisti saredz nepieciešamību veidot vienotu reģistru par endoprotezēšanas pakalpojumiem Rīga, 15.febr., LETA. Veselības ministre Anda Čakša un Latvijas Gūžas un ceļa locītavas endoprotezēšanas asociācija saredz nepieciešamību veidot vienotu, nacionālu reģistru par valsts apmaksātiem endoprotezēšanas pakalpojumiem, aģentūru LETA informēja Veselības ministrijā (VM).

Veselības ziņas

Dzemdību nama vecmātes lūdz atalgojumu par stundu palielināt no 3,05 eiro līdz 5,5 eiro

Dzemdību nama vecmātes lūdz atalgojumu par stundu palielināt no 3,05 eiro līdz 5,5 eiro Rīga, 15.febr., LETA. Rīgas Dzemdību nama vecmātes vērušās pie iestādes vadības, veselības ministres Andas Čakšas un Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (S), lūdzot izvērtēt iespēju palielināt atalgojumu no 3,05 eiro līdz 5,5 eiro stundā.

Veselības ziņas

Latvija un Igaunija kopīgā iepirkumā iegādājušās rotavīrusa vakcīnas

Latvija un Igaunija kopīgā iepirkumā iegādājušās rotavīrusa vakcīnas Tallina, 15.febr., LETA--BNS. Igaunijas Sociālo lietu ministrija ir noslēgusi pirmo veiksmīgo kopīgo iepirkumu konkursu ar Latvijas Veselības ministriju, kurā iegādātas rotavīrusa vakcīnas, un abas valstis ir ietaupījušas, informē Igaunijas Sociālo lietu ministrija.

Veselības ziņas