Infektoloģijas centrā notiks AIDS mirušo piemiņai veltīta preses konference "Vēlreiz par HIV"

Infektoloģijas centrā notiks AIDS mirušo piemiņai veltīta preses konference Rīga, 18.maijs, LETA. Šodien plkst.12 Rīgas Austrumu klīniskās slimnīcas stacionārā "Latvijas Infektoloģijas centrs" (LIC) par godu AIDS mirušo piemiņas dienai notiks preses konference "Vēlreiz par HIV", aģentūru LETA informēja biedrības "Agihas" valdes priekšsēdētājs Andris Veiķenieks.

Veselības ziņas

"Olainfarm" valde piedāvā dividendēs izmaksāt 0,64 eiro par akciju; akcionāriem sadalīs arī uzkrātās rezerves

Rīga, 17.maijs, LETA. Farmācijas kompānijas AS "Olainfarm" valde piedāvā dividendēs izmaksāt 0,64 eiro par akciju, tostarp akcionāriem sadalīs arī uzkrātās rezerves, teikts kompānijas sniegtajā informācijā biržai "Nasdaq Riga".

Veselības ziņas

Kokapstrādes operatores nozāģētā plauksta veiksmīgi piešūta atpakaļ

Kokapstrādes operatores nozāģētā plauksta veiksmīgi piešūta atpakaļ Rīga, 17.maijs, LETA. Kokapstrādes operatorei, kura Vidzemē darbā sev nozāģēja plaukstu, tā veiksmīgi piešūta atpakaļ, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Mikroķirurģijas centra pārstāvis Jānis Bendiks.

Veselības ziņas

Aptauja: 23% Latvijas iedzīvotāju ir vājas vai nekādas zināšanas par asinsspiedienu

Aptauja: 23% Latvijas iedzīvotāju ir vājas vai nekādas zināšanas par asinsspiedienu Rīga, 17.maijs, LETA. 23% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka viņiem ir ļoti vājas vai nekādas zināšanas jautājumos par asinsspiedienu, bet vairāk nekā puse norāda, ka zina tikai pamatlietas, liecina "Euroaptiekas" un pacientu biedrības "ParSirdi.lv" veiktā aptauja.

Veselības ziņas

VM neatkāpsies no prasības mediķu algu palielināšanai nākamgad rast 112 miljonus eiro

VM neatkāpsies no prasības mediķu algu palielināšanai nākamgad rast 112 miljonus eiro Rīga, 17.maijs, LETA. Mediķu darba samaksas palielināšanai kopumā nākamgad nepieciešami 112 miljoni eiro, un Veselības ministrija (VM) neredz iespēju atkāpties no šīs prasības, aģentūrai LETA pauda ministrijas pārstāvis Oskars Šneiders.

Veselības ziņas

Rīgā līdz oktobrim notiks bezmaksas sporta treniņi (4)

Projekta "Sporto Rīga" laikā no 2.maija līdz 30.septembrim 18 galvaspilsētas parkos un sporta laukumos notiks brīvdabas bezmaksas treniņi profesionālu treneru vadībā.

Veselības ziņas

VM: Situācija saistībā ar darba samaksu stacionārajā sektorā tuvojas kritiskajai robežai

VM: Situācija saistībā ar darba samaksu stacionārajā sektorā tuvojas kritiskajai robežai Rīga, 17.maijs, LETA. Situācija saistībā ar darba samaksu stacionārajā sektorā tuvojas kritiskajai robežai, aģentūrai LETA teica Veselības ministrijas (VM) pārstāvis Oskars Šneiders.

Veselības ziņas

Stradiņa slimnīcā trūkst 160 māsu un to palīgu; ārstu trūkums slimnīcā neesot tik izteikts

Stradiņa slimnīcā trūkst 160 māsu un to palīgu; ārstu trūkums slimnīcā neesot tik izteikts Rīga, 17.maijs, LETA. Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā (PSKUS) trūkst 100 māsu, tostarp anestezioloģijas un operāciju māsu, kā arī 58 māsas palīgu-sanitāru, aģentūru LETA informēja slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle.

Veselības ziņas

Tērvetes rehabilitācijas centra remontā šogad ieguldīti jau 90 694 eiro

Tērvetes rehabilitācijas centra remontā šogad ieguldīti jau 90 694 eiro Jelgava, 17.maijs, LETA. Pašvaldības kapitālsabiedrības SIA "Rehabilitācijas centrs "Tērvete"" šogad ir ieguldīti jau 90 694 eiro, liecina Tērvetes novada domes sniegtā informācija.

Veselības ziņas

Kučinskis: Bez papildu finansējuma veselības aprūpei tālāk virzīties nav iespējams

Kučinskis: Bez papildu finansējuma veselības aprūpei tālāk virzīties nav iespējams Rīga, 17.maijs, LETA. Bez papildu finansējuma veselības aprūpei tālāka virzība nākotnes budžeta plānošanā nav iespējama, šodien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Veselības ziņas

Vairāki bērni guvuši traumas, krītot no velosipēdiem un motorolleriem

Vairāki bērni guvuši traumas, krītot no velosipēdiem un motorolleriem Rīga, 17.maijs, LETA. Aizvadītajā diennaktī četri bērni guvuši traumas, krītot no velosipēdiem un motorolleriem, aģentūrai LETA pastāstīja medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Veselības ziņas