VARAM: Pašvaldība drīkst dibināt aptiekas, ja esošais tirgus nespēj nodrošināt sabiedrības intereses

Rīgas dome likumīgi drīkst dibināt kapitālsabiedrības, tai skaitā aptiekas, ja pašreizējais tirgus nespēj nodrošināt sabiedrības intereses vai tas ir stratēģiski svarīgi pašvaldības attīstībai.

Veselības ziņas

Mediķu arodbiedrības streika fondā uzkrāti gandrīz 285 000 eiro

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) streika un sociālās palīdzības fonda līdzekļu atlikums uz šī gada 1.janvāri bija 283 830 eiro, liecina arodbiedrības pārskats par darbību 2016.gadā.

Veselības ziņas

Apdrošinātājs: Pret ērču encefalītu nevakcinējas naudas trūkuma dēļ

Pavasara mēnešos norit aktīva vakcinēšanās pret ērču encefalītu, tomēr liela daļa cilvēku izvēlas nevakcinēties, kā iemeslu visbiežāk minot līdzekļu trūkumu, liecina "If Apdrošināšana" veiktā aptauja.

Veselības ziņas

Veselības nozares finansēšanai plāno iezīmēt 1% no sociālajām iemaksām

Veselības nozares finansēšanai plāno iezīmēt 1% no sociālajām iemaksām Rīga, 21.apr., LETA. Nodokļu politikas reformas kontekstā plānots vidējā termiņā iezīmēt 1% no sociālajām iemaksām veselības finansēšanai, teikts Finanšu ministrijas (FM) saskaņošanai nodotajās nodokļu reformas pamatnostādnēs.

Veselības ziņas

Jelgavas bērnunama vadītāja: Policija pavadībā uz slimnīcu tiek vesti tikai agresīvi bērni

Jelgavas bērnunama vadītāja: Policija pavadībā uz slimnīcu tiek vesti tikai agresīvi bērni Jelgava, 21.apr., LETA. Uz psihoneiroloģisko slimnīcu "Ģintermuiža" Pašvaldības policijas pavadībā tiekot vesti tikai tie audzēkņi, kas ir alkohola vai apreibinājušies ar citām vielām un ir agresīvi, aģentūrai LETA pauda Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centra vadītāja Maija Neilande.

Veselības ziņas

Jelgavas bērnunama darbinieces uzskata, ka informācija par iestādi tiek sagrozīta

Jelgavas bērnunama darbinieces uzskata, ka informācija par iestādi tiek sagrozīta Jelgava, 21.apr., LETA. Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centra darbinieces ir pārliecinātas, ka medijos izskanējusī informācija par notiekošo bērnunamā ir sagrozīta un nepareizi interpretēta, aģentūra LETA noskaidroja sarunās ar aprūpētājām.

Veselības ziņas

Medikamentu vairumtirgotāja "Briz" peļņa pērn pieauga par 2,2 reizēm

Medikamentu vairumtirgotāja Rīga, 21.apr., LETA. Farmaceitisko izstrādājumu vairumtirgotājas SIA "Briz" peļņa pērn bija 1,074 miljoni eiro, kas ir par 2,2 reizēm vairāk nekā 2015.gadā, bet uzņēmuma apgrozījums pērn bija 15,692 miljoni eiro, kas ir par gandrīz 9% mazāk nekā 2015.gadā, liecina "Firmas.lv" informācija.

Veselības ziņas

Kurzemē sadursmē ar automašīnu cietis motorollera vadītājs

Kurzemē sadursmē ar automašīnu cietis motorollera vadītājs Rīga, 21.apr., LETA. Aizvadītajā diennaktī Kurzemē sadursmē ar vieglo automašīnu cieta kāds 14 gadus vecs motorollera vadītājs, kurš guva galvas traumu, aģentūrai LETA pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Veselības ziņas

Diviem vīriešiem uzkrīt smagums, bet sieviete nokrīt pa trepēm

Diviem vīriešiem uzkrīt smagums, bet sieviete nokrīt pa trepēm Rīga, 21.apr., LETA. Aizvadītajā diennaktī Rīgā darba vietā kādam 54 gadus vecam vīrietim uzkrita smagums, kā rezultātā vīrietis guvis galvas, krūškurvja un mugurkaula traumas, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Veselības ziņas

Puisēns nogādāts slimnīcā ar aizdomām par saindēšanos ar dzīvsudrabu

Puisēns nogādāts slimnīcā ar aizdomām par saindēšanos ar dzīvsudrabu Rīga, 21.apr., LETA. Aizvadītajā diennaktī Zemgalē ar aizdomām par saindēšanos ar dzīvsudrabu slimnīcā nogādāts kāds gadu un sešus mēnešus vecs zēns, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Veselības ziņas

Bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai saziedo vairāk nekā 61 000 eiro

Lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju sabiedrībā, saziedoti 61 613 eiro.

Veselības ziņas