Saeimas apakškomisija atbalsta likumprojektu par pakāpenisku atteikšanos no pagarinātā normālā darba laika mediķiem

Saeimas apakškomisija atbalsta likumprojektu par pakāpenisku atteikšanos no pagarinātā normālā darba laika mediķiem Rīga, 23.maijs, LETA. Saeimas Sabiedrības veselības apakškomisija šodien vienojās atbalstīt darba grupas izstrādāto likumprojektu par pakāpenisku atteikšanos no pagarinātā normālā darba laika mediķiem.

Veselības ziņas

Anatomijas muzeju nodos Rīgas Stradiņa universitātei

Anatomijas muzeju nodos Rīgas Stradiņa universitātei Rīga, 23.maijs, LETA. Veselības ministrija (VM) reorganizēs Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeju, atdalot no muzeja Jēkaba Prīmaņa Anatomijas muzeju un nododot to Rīgas Stradiņa universitātei (RSU), šodien nolēma valdība.

Veselības ziņas

Stradiņa slimnīcas attīstības projektu koordinācijas un uzraudzības komitejā tomēr nedarbosies Saeimas deputāts Andris Bērziņš

Stradiņa slimnīcas attīstības projektu koordinācijas un uzraudzības komitejā tomēr nedarbosies Saeimas deputāts Andris Bērziņš Rīga, 23.maijs, LETA. Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīcas attīstības koordinācijas un uzraudzības komitejā tomēr nedarbosies Saeimas deputāts un Publisko izdevumu un revīzijas komisijas priekšsēdētājs Andris Bērziņš (ZZS), paredz šodien valdībā pieņemtie grozījumi rīkojumā par VSIA "Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca" attīstības koordinācijas un uzraudzības komiteju.

Veselības ziņas

Kurzemē meitene lauzusi roku, krītot no šūpolēm

Kurzemē meitene lauzusi roku, krītot no šūpolēm Rīga, 23.maijs, LETA. Vakar Kurzemē sešgadīga meitene lauzusi roku, krītot no šūpolēm, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas

Četri cilvēki guvuši traumas, strādājot ar zāģi vai leņķa slīpmašīnu

Četri cilvēki guvuši traumas, strādājot ar zāģi vai leņķa slīpmašīnu Rīga, 23.maijs, LETA. Vakar četri cilvēki guvuši traumas, strādājot ar leņķa slīpmašīnu vai zāģi, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas

Aprīlī bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai saziedoti vairāk nekā 7800 eiro

Aprīlī bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai saziedoti vairāk nekā 7800 eiro Rīga, 23.maijs, LETA. Bērnu rehabilitācijas centra "Poga" un mazumtirdzniecības tīkla "Maxima Latvija" organizētajā labdarības akcijā, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju sabiedrībā, aprīlī visā Latvijā saziedoti 7885 eiro.

Veselības ziņas

Veselības aprūpes finansēšanai varētu ieviest jaunu maksājumu; arodbiedrības uzstāj, lai to neuzliek tikai uz darba ņēmēju pleciem (1)

Veselības aprūpes finansēšanai varētu ieviest jaunu maksājumu; arodbiedrības uzstāj, lai to neuzliek tikai uz darba ņēmēju pleciem Rīga, 23.maijs, LETA. Pašlaik iesaistītās puses vēl nav vienojušās par to, kur ņemt papildus līdzekļus veselības aprūpei, tomēr iespējams, ka tiks ieviests jauns maksājums, šorīt LTV "Rīta panorāmā" stāstīja Saeimas Sabiedrības veselības apakškomisijas priekšsēdētājs Romualds Ražuks (V).

Veselības ziņas

Latvija un Kirgizstāna parakstīs līgumu par sadarbību veselības nozares un medicīnas zinātnes jomā

Latvija un Kirgizstāna parakstīs līgumu par sadarbību veselības nozares un medicīnas zinātnes jomā Rīga, 23.maijs, LETA. Šodien veselības ministre Anda Čakša parakstīs Latvijas un Kirgizstānas Veselības ministriju (VM) līgumu par sadarbību veselības nozares un medicīnas zinātnes jomā, aģentūru LETA informēja VM pārstāve Agnese Zarāne.

Veselības ziņas

Prezentēs bērnu ēšanas paradumu pētījuma rezultātus

Prezentēs bērnu ēšanas paradumu pētījuma rezultātus Rīga, 23.maijs, LETA. Šodien plkst.13 Rīgas 1.speciālajā internātpamatskolā, Ģertrūdes ielā 18, Rīgā, notiks mediju pasākums, kurā prezentēs bērnu ēšanas paradumu pētījuma rezultātus, informēja SIA "Rimi Latvia" pārstāvji.

Veselības ziņas

Saeimas apakškomisija skatīs likumprojektu par pakāpenisku atteikšanos no pagarinātā normālā darba laika mediķiem

Saeimas apakškomisija skatīs likumprojektu par pakāpenisku atteikšanos no pagarinātā normālā darba laika mediķiem Rīga, 23.maijs, LETA. Saeimas Sabiedrības veselības apakškomisija šodien plkst.13 skatīs likumprojektu par pakāpenisku atteikšanos no pagarinātā normālā darba laika mediķiem, ko izstrādājusi darba grupa.

Veselības ziņas

Prezentēs jaunākās medicīnas izglītības tehnoloģijas

Prezentēs jaunākās medicīnas izglītības tehnoloģijas Rīga, 23.maijs, LETA. Šodien plkst.14.30 Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) tiks prezentēta jaunuzņēmuma SIA "Anatomy Next" izstrādes procesā esošā medicīnas tehnoloģija, informē uzņēmuma pārstāvji.

Veselības ziņas