Pārdos pašvaldībai piederošo Olaines veselības centru; cer paplašināt pakalpojumu klāstu

Pārdos pašvaldībai piederošo Olaines veselības centru; cer paplašināt pakalpojumu klāstuJelgava, 12.janv., LETA. Lai nodrošinātu iedzīvotājiem plašāku pakalpojumu klāstu, paredzēts pārdot pašvaldības kapitālsabiedrību SIA "Olaines veselības centrs", aģentūru LETA informēja Olaines novada domes priekšsēdētājs Andris Bergs (LSDSP).

Veselības ziņas

Čakša ar Latvijas mikroķirurģijas centra pārstāvjiem pārrunās nozares aktualitātes

Veselības ministre Anda Čakša šodien, 12.janvārī, tiksies ar Latvijas Plastiskās, rekonstruktīvās un mikroķirurģijas centra pārstāvjiem, lai pārspriestu aktualitātes nozarē.

Veselības ziņas

Paredz plašākas iespējas sociālo pakalpojumu saņemšanai cilvēkiem ar funkcionālajiem traucējumiem

Paredz plašākas iespējas sociālo pakalpojumu saņemšanai cilvēkiem ar funkcionālajiem traucējumiemRīga, 12.janv., LETA. Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā, paredzot, ka cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem būs plašākas iespējas dzīvot neatkarīgu dzīvi un nepieciešamos pakalpojumus un aprūpi saņemt savā pašvaldībā, ne tikai ilgstošās aprūpes institūcijās.

Veselības ziņas

VI sniedz negatīvu atzinumu par Stradiņa slimnīcas jauno korpusu un iebilst pret tā nodošanu lietošanā

Veselības inspekcija sniegusi negatīvu atzinumu par Paula Stradiņa slimnīcas jauno korpusu, tāpēc tā iebilst pret ēkas nodošanu lietošanā, vēsta LTV raidījums "Panorāma".

Veselības ziņas

Pagājušajā nedēļā no gripas miruši vēl divi cilvēki

Pagājušajā nedēļā no gripas miruši vēl divi cilvēki, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) gripas monitoringa dati.

Veselības ziņas

Vērtēs kontrolējamo psihotropo vielu saraksta papildināšanu ar vielām, kurām bija pagaidu aizliegums

Vērtēs kontrolējamo psihotropo vielu saraksta papildināšanu ar vielām, kurām bija pagaidu aizliegums Riga, 12.janv., LETA. Saeima šodien nodeva izskatišanai komisijas Veselibas ministrijas (VM) izstradatos grozijumus likuma "Par Kriminallikuma speka stašanas un piemerošanas kartibu", kas paredz kontrolejamo narkotisko un psihotropo vielu sarakstu papildinat ar vielam, kuram Slimibu profilakses un kontroles centrs (SPKC) noteicis pagaidu aizliegumu.

Veselības ziņas

Ieguldot teju 29 000 eiro, Ventspilī 35 sabiedriskās vietās uzstādītas bērnu pārtinamās virsmas

Realizējot programmu "Ventspils - mazulim draudzīga pilsēta", pilsētā 35 sabiedriskās vietās uzstādītas bērnu pārtinamās virsmas.

Veselības ziņas

Kocēnu novada seniori dāvājuši pašu adītās zeķītes novada jaundzimušajiem

Kocēnu novada domes Sociālais dienests saņēmis novada jaundzimušajiem paredzētas senioru adītas zeķītes, kas tapušas aizvadītā gada nogalē uzsāktās akcijas laikā.

Veselības ziņas

SIVA ieviesīs jaunas apmācības programmas personām ar garīga rakstura traucējumiem

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) izstrādās jaunu prasmju sertificēšanas sistēmu un ieviesīs jaunas apmācību programmas personām ar garīga rakstura traucējumiem.

Veselības ziņas

Bērnu slimnīca par 30 000 eiro saņēmusi inovatīvu ierīci veiksmīgākai pacientu ārstēšanai

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca ar ziedotāju un Bērnu slimnīcas fonda atbalstu par 30 541 eiro ieguvusi savā īpašumā inovatīvu neiroendoskopijas ierīci pacientu ārstēšanai.

Veselības ziņas

Babītes novadā pērn dzimušo skaits gandrīz divas reizes pārsniedz mirušo skaitu

Babītes novadā pērn piedzimuši 152 bērni, kas ir gandrīz divreiz vairāk nekā novadā mirušo skaits, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Veselības ziņas