Turpmāk SPKC leģionāru slimības skarto objektu īpašniekus informēs arī pa telefonu

Turpmāk SPKC leģionāru slimības skarto objektu īpašniekus informēs arī pa telefonu Rīga, 22.marts, LETA. Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ir pārskatījis, papildinājis un uzlabojis kārtību, kādā tiek veikta operatīvā informēšana par legionelozes jeb leģionāru slimības skartu objektu, aģentūru LETA informēja centra pārstāve Ilze Arāja.

Veselības ziņas

Deputāti mudina rast ilgtspējīgu sistēmu veselības aprūpes finansēšanai; bažīgi par situāciju no 2020.gada

Deputāti mudina rast ilgtspējīgu sistēmu veselības aprūpes finansēšanai; bažīgi par situāciju no 2020.gada Rīga, 22.marts, LETA. Saeimas deputāti mudina rast ilgtspējīgu sistēmu veselības aprūpes nozares finansēšanai, kā arī nodrošināt nepieciešamus līdzekļus arī no 2020.gada, kad reformu īstenošanai vairs nebūs paredzēts izmantot valsts budžeta deficīta atkāpi.

Veselības ziņas

Veselības aprūpes reformas plānu varētu prezentēt nākamnedēļ

Veselības aprūpes reformas plānu varētu prezentēt nākamnedēļ Rīga, 22.marts, LETA. Veselības aprūpes reformas plāna dokumenti būs pieejami nākamnedēļ, šodien Saeimas komisiju kopsēdē sacīja veselības ministre Anda Čakša.

Veselības ziņas

Slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu nogādā ledū ielūzušu makšķernieku

Slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu nogādā ledū ielūzušu makšķernieku Rīga, 22.marts, LETA. Aizvadītajā diennaktī mediķi sniedza palīdzību trīs cilvēkiem ar ķermeņa atdzišanu, tai skaitā arī kādam makšķerniekam, aģentūrai LETA norādīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas

Tukuma slimnīcas vadītāja pozitīvi raugās uz iespēju piesaistīt mediķus reģioniem ar papildu maksājumu palīdzību

Tukuma slimnīcas vadītāja pozitīvi raugās uz iespēju piesaistīt mediķus reģioniem ar papildu maksājumu palīdzību Jelgava, 22.marts, LETA. Veselības ministrijas (VM) plānotie vienreizējie un ikmēneša maksājumi mediķu piesaistei slimnīcām ārpus Rīgas ir viens no instrumentiem, kas varētu darboties, aģentūrai LETA pauda Tukuma slimnīcas direktore Dzintra Rabkeviča.

Veselības ziņas

Vakar negadījumos cietuši divi velosipēdisti

Vakar negadījumos cietuši divi velosipēdisti Rīga, 22.marts, LETA. Aizvadītajā diennaktī negadījumos cietuši divi velosipēdisti, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas

Kurzemē zīdainis applaucējies ar verdošu ūdeni, bet Zemgalē zēns saindējies ar alkoholu

Kurzemē zīdainis applaucējies ar verdošu ūdeni, bet Zemgalē zēns saindējies ar alkoholu Rīga, 22.marts, LETA. Aizvadītajā diennaktī Kurzemes reģionā kāds zīdainis applaucējies ar verdošu ūdeni, bet Zemgales reģionā zēns saindējies ar alkoholu, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas

Tukuma slimnīcā vēl nav jūtama darbinieku interese par atteikšanos no "normālā pagarinātā" darba laika

Tukuma slimnīcā vēl nav jūtama darbinieku interese par atteikšanos no Jelgava, 22.marts, LETA. Tukuma slimnīcas vadība vēl neizjūt darbinieku interesi par iespējamo atteikšanos no "normālā pagarinātā" darba laika, aģentūrai LETA pauda Tukuma slimnīcas direktore Dzintra Rabkeviča.

Veselības ziņas

Saeimā diskutēs par veselības aprūpes reformas finansēšanu

Saeimā diskutēs par veselības aprūpes reformas finansēšanu Rīga, 22.marts, LETA. Deputāti šodien vairāku parlamenta komisiju kopsēdē diskutēs par veselības aprūpes reformas finansēšanu.

Veselības ziņas

Atsakoties no normālā pagarinātā darba laika, Vidzemes slimnīcā būšot nepieciešami papildus 500 darbinieki (1)

Atsakoties no normālā pagarinātā darba laika, Vidzemes slimnīcā būšot nepieciešami papildus 500 darbinieki Valmiera, 21.marts, LETA. Atteikšanās no normālā pagarinātā darba laika ir labi vērtējama ideja, taču tuvākajā nākotnē to nav iespējams realizēt finanšu un darba spēka trūkuma dēļ, aģentūrai LETA pauda Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

Veselības ziņas

Latvija un Lietuva kopīgā konkursā iepirks pneimokoku infekcijas vakcīnas

Latvija un Lietuva kopīgā konkursā iepirks pneimokoku infekcijas vakcīnas Viļņa, 21.marts, LETA--BNS. Latvija un Lietuva izsludinājušas kopīgu starptautisko konkursu par pneimokoku infekcijas vakcīnu iepirkumu.

Veselības ziņas