Latvija un Lietuva kopīgā konkursā iepirks pneimokoku infekcijas vakcīnas

Latvija un Lietuva kopīgā konkursā iepirks pneimokoku infekcijas vakcīnas Viļņa, 21.marts, LETA--BNS. Latvija un Lietuva izsludinājušas kopīgu starptautisko konkursu par pneimokoku infekcijas vakcīnu iepirkumu.

Veselības ziņas

VM: E-veselības projekta problēmas saistītas ar uzraudzības un koordinācijas jautājumiem sākotnējā posmā

VM: E-veselības projekta problēmas saistītas ar uzraudzības un koordinācijas jautājumiem sākotnējā posmā Rīga, 21.marts, LETA. E-veselības projekta problēmas ir saistītas ar uzraudzības un koordinācijas jautājumiem tā īstenošanas pirmajā posmā, secinājusi Veselības ministrija (VM), pagaidām gan nenosaucot par kļūmēm atbildīgo personu vārdus.

Veselības ziņas

Pasaules tuberkulozes dienā īpašu uzmanību veltīs HIV asociētai tuberkulozei

Pasaules tuberkulozes dienā īpašu uzmanību veltīs HIV asociētai tuberkulozei Rīga, 21.marts, LETA. Šonedēļ Latvijā dažādas organizācijas, iestādes un uzņēmumi rīkos Pasaules tuberkulozes dienai veltītas informatīvas aktivitātes, kas šogad īpašu uzmanību veltīs HIV asociētai tuberkulozei, aģentūru LETA informēja Tuberkulozes dienai veltītās diskusijas organizatore Nadīna Erdmane.

Veselības ziņas

Austrumu slimnīcas Ginekoloģijas klīnikai piešķir pusmiljonu eiro rindu mazināšanai

Austrumu slimnīcas Ginekoloģijas klīnikai piešķir pusmiljonu eiro rindu mazināšanai Rīga, 21.marts, LETA. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Ginekoloģijas klīnikai no valsts budžeta piešķirti papildu 513 622 eiro rindu mazināšanai, aģentūru LETA informēja slimnīcas preses sekretāre Aija Lietiņa.

Veselības ziņas

Aptauja: 94% Latvijas iedzīvotāju būtiskākais aptieku servisā ir farmaceitu attieksme un darba laiks

Aptauja: 94% Latvijas iedzīvotāju būtiskākais aptieku servisā ir farmaceitu attieksme un darba laiks Rīga, 21.marts, LETA. Gandrīz visiem jeb 94% Latvijas iedzīvotāju svarīgākās lietas aptieku klientu apkalpošanā ir laipna un pretimnākoša farmaceitu attieksme, kā arī ērts darba laiks, secināts aptieku ķēdes "Apotheka" aptaujā.

Veselības ziņas

Mediķi no jūnija varētu atteikties strādāt pagarināto normālo darba laiku; gala lēmumu pieņems aprīlī

Mediķi no jūnija varētu atteikties strādāt pagarināto normālo darba laiku; gala lēmumu pieņems aprīlī Rīga, 21.marts, LETA. Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) padomes sēdē šodien nolemts aicināt arodorganizācijas un Latvijas Māsu asociāciju apsvērt iespēju atteikties strādāt pagarināto normālo darba laiku ar 1.jūniju, ja netiks paaugstināta darba samaksa un noteikta piemaksa par pagarināto normālo darba laiku.

Veselības ziņas

Krītot pa kāpnēm, vīrietis gūst mugurkaula skriemeļu bojājumus

Krītot pa kāpnēm, vīrietis gūst mugurkaula skriemeļu bojājumus Rīga, 21.marts, LETA. Vakar Vidzemes reģionā 76 gadus vecs vīrietis guvis nopietnas traumas, mājās nokrītot pa kāpnēm, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas

Gadu vecs zēns gūst elektrotraumu, pieskaroties bojātai rozetei

Gadu vecs zēns gūst elektrotraumu, pieskaroties bojātai rozetei Rīga, 21.marts, LETA. Vakar Rīgas reģionā slimnīcā nogādāts gadu un trīs mēnešus vecs zēns, kurš, pieskaroties bojātai rozetei, guvis elektrotraumu, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Veselības ziņas

NMPD darbinieku atalgojumu nav iespējams palielināt no paša dienesta līdzekļiem

NMPD darbinieku atalgojumu nav iespējams palielināt no paša dienesta līdzekļiem Rīga, 20.marts, LETA. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD) budžeta sadalījums ļauj skaidri redzēt, ka dienestam nav finanšu līdzekļu, lai kaut par 10% palielinātu atalgojumu, aģentūrai LETA norādīja dienesta direktore Sarmīte Villere.

Veselības ziņas

Ginekologu asociācija: Nepalielinot atalgojumu, Latvijā varētu aptrūkt dzemdību speciālistu

Ginekologu asociācija: Nepalielinot atalgojumu, Latvijā varētu aptrūkt dzemdību speciālistu Rīga, 20.marts, LETA. Latvijā vairāk nekā puse no dzemdību speciālistiem ir pirms pensijas vecumā, kas varētu nozīmēt, ka pēc gadiem desmit dzemdību nodaļās vairs nebūs, kas strādā ar esošo atalgojumu, aģentūrai LETA teica Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas vadītāja Dace Matule.

Veselības ziņas

Saistībā ar bērna saslimšanu ar leģionāru slimību Aizkrauklē policija sākusi kriminālprocesu par nolaidību

Saistībā ar bērna saslimšanu ar leģionāru slimību Aizkrauklē policija sākusi kriminālprocesu par nolaidību Jelgava, 20.marts, LETA. Izskatot vecāku iesniegumu saistībā ar bērna sasirgšanu ar leģionāru slimību, policija Aizkrauklē sākusi kriminālprocesu par nolaidību, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Veselības ziņas