TOP 5 skaistumkopšanā izmantotākās skābes: Kā tās pareizi lietot?
Izvēloties piemērotākos kopšanas līdzekļus savai sejas ādai, jāparūpējas, lai tā tiktu gan pienācīgi attīrīta, gan mitrināta, gan aizsargāta. Turklāt līdzekļu klāsts ir gana plašs. Kas ir hidroksiskābes, kā tās var palīdzēt tikt galā ar sejas ādas nepilnībām un kā tās pareizi lietot, stāsta dermatoloģe un farmaceite.
Bērni un peldēšana: 4 ieguvumi aktivitātēm ūdenī
“Es gribu, lai mans bērns sāk sportot, bet nezinu, ar ko lai sāk,” ir pilnīgi normālas sajūtas, ar kurām saskaras teju ikviens vecāks. Ja pašam bērnam padomā nav neviens konkrēts sporta veids, tad ne viens vien speciālists iesaka bērnu ievirzi sportiskā gultnē sākt tieši ar peldēšanu.
Kāpēc tik svarīgi ir ergonomiski izmantot viedierīces?
Viedierīces padara mūs sasniedzamus, ļauj komunicēt, ātri un ērti piekļūt informācijai, iegūt zināšanas. Tās jau ilgāku laiku ir populārs pirkums, jo patiesi ir lieliska tehnoloģiju laikmeta dāvana ikvienam! Taču tik rožaini viss nav.
Veselībai droša skriešana un vingrošana ziemas apstākļos: Iesaka eksperte
Jaunais gads daudziem asociējas ar jaunu sākumu – tiek sastādīts mērķu saraksts un izvirzītas kvēlas apņemšanās. Nereti viens no mērķiem ir dzīvot veselīgāk un sākt sportot. Lai gan, iestājoties aukstākam laikam, daļa cilvēku atsakās no vingrošanas ārā un pārceļas uz sporta zāli, tomēr daļa cilvēku izvēlas turpināt aktivitātes svaigā gaisā.
Kādi vitamīni un minerālvielas noderēs, uzsākot sportot? Konsultē farmaceits
Fiziskās aktivitātes ir lieliska daudzu slimību profilakse, turklāt, pārdomāti veiktas, spēj uzlabot ne vien mūsu fizisko, bet arī emocionālo pašsajūtu. Kā pareizi sākt sportot bez pārspīlējumiem un kādi vitamīni un minerālvielas šajā posmā ir īpaši būtiski mūsu organismam? Konsultē farmaceits.
Jautri un vērtīgi vingrojumi kāju pirkstiem un pēdām: Iesaka fizioterapeite
Lai bērna pēdas pareizi pildītu savas fizioloģiskās funkcijas – balsta, kustību un balansa funkciju – ir svarīgi vingrot. Daudzus vingrojumus bērns var veikt mājās, turklāt tā var kļūt ne vien par veselīgu aktivitāti, bet arī par lielisku veidu, kā jautri pavadīt laiku.
Malnutrīcija jeb uzturvielu nepietiekamība: Kas jāņem vērā, lai ārstēšana noritētu veiksmīgi?
Ārsti mēdz teikt – vislabākā operācija ir tā, kura nav notikusi. Tomēr nereti, lai uzlabotu cilvēka dzīves kvalitāti, no tās izvairīties nevar. Veiksmīgas operācijas pamatā ir ne tikai pati procedūra, bet arī sagatavošanās posms, kā arī pēcoperatīvā atkopšanās. Viens no šo procesu galvenajiem draudiem ir uzturvielu nepietiekamība jeb malnutrīcija.
Kā izvairīties no traumām slidenā laikā? Iesaka ergoterapeite
Pēc Pasaules Veselības organizācija datiem katru gadu tiek reģistrēti 37 miljoni kritienu, pēc kuriem cilvēkam nākas vērsties pēc medicīniskas palīdzības. Šobrīd laika prognoze vēsta – laiku pa laikam būs atkusnis, tad atkal sals. “Esiet uzmanīgi uz slidenām ietvēm!” brīdina ergoterapeite un dalās padomos, kā izvairīties no traumām, ko var gūt paslīdot.
A vitamīns jeb retinols – veselībai un skaistumam
Kā pareizi rūpēties par sejas un ķermeņa ādu ziemā un kā cīnīties ar ādas nepilnībām un grumbu veidošanos? Viena no populārākajām kosmētikas sastāvdaļām šobrīd ir retinols jeb A vitamīns, turklāt A vitamīnam ir būtiska nozīme arī vispārējā organisma veselībā.
Kā rudenī un ziemā justies labi? Iesaka speciālisti
Rudenī un ziemā mūsu ikdiena ievērojami mainās – dienas kļūst īsākas un tumšākas, laiks auksts un mitrs. Kā šie ārējie apstākļi ietekmē mūsu organismu? Kā tumšajā gada periodā rūpēties par savu veselību un labsajūtu, emocionālo pašsajūtu, veselīgu miegu, atbilstošu uzturu un kustību prieku, konsultē ģimenes ārste un farmaceite.