Cik patiesībā vecas ir dažādas ķermeņa daļas?

Lai arī cik tev nebūtu gadu, tavs ķermenis ir daudzkārt jaunāks - tas nemitīgi atjauno pats sevi. Izrādās, dažādas organisma daļas atjaunojas ar atšķirīgu ātrumu.

Medicīna

Skaistumkopšana menopauzes laikā

Menopauzes iestāšanās ir jauns posms sievietes dzīvē. Līdzi ar pārmaiņām emocionālā līmenī, var parādīties arī fiziskas pārmaiņas, kas ietekmē ne tikai sievietes pašsajūtu, bet arī izskatu.

Ginekoloģija / sievietes veselība / dzemdības

8 ēšanas paradumi, kas kaitē bērna veselībai

Veselīgs un sabalansēts uzturs ir viens no pamatnoteikumiem, lai bērns justos labi un būtu enerģijas pilns visas dienas garumā.

Pediatrija / bērnu veselība

7 padomi stiprām un veselīgām plaušām

Plaušu slimības ir viens no biežākajiem iedzīvotāju nāves cēloņiem Eiropā – ar tām saistīts katrs astotais nāves gadījums. Ievērojot dažus vienkāršus principus un laikus atsakoties no ieradumiem, kas kaitē tavām plaušām, tev izdosies izvairīties no saslimšanām.

Elpceļu / plaušu saslimšanas

Pētniece: Cilmes šūnu banku pārmērīgie solījumi var maldināt vecākus

Bioloģijas doktore Inese Čakstiņa norāda uz satraucošu tendenci - cilmes šūnu bankas bieži sola vecākiem plašākas noglabātā materiāla pielietojuma iespējas, nekā zinātne šobrīd var apstiprināt.

Ģenētika

Sarkanā vilkēde: Simptomi un ārstēšana

Sistemātiskā sarkanā vilkēde ir hroniska autoimūna saslimšana, kam nav iespējams noteikt precīzu rašanās cēloni. Tās laikā cilvēka imūnsistēma kļūdaini vēršas pret savu ķermeni, skarot jebkuru orgānu.

Dermatoloģija

5 vingrojumi biroja darbiniekiem (VIDEO)

Katru darba dienu liela daļa cilvēku vidēji sešas stundas pavada vienā pozā, tāpēc ir ļoti svarīgi ik pa laikam nedaudz izkustēties. Turklāt vingrot ir iespējams arī darbā.

Sports veselībai, sporta centri

Efektīvi ieteikumi cīņā ar migrēnu un galvassāpēm

Lai gan nereti šķiet, ka galvassāpes nav nekas būtisks, tās var ievērojami pasliktināt pašsajūtu, pazemināt ikdienas dzīves kvalitāti un darbaspējas.

Algoloģija / sāpju ārstēšana

10 līdzekļi, kas palīdzēs mazināt artrīta radītās sāpes

Artrīts ir locītavu iekaisums, kas radies brīdī, kad locītavās vai to saistaudos nonāk baktērijas. Tā cēlonis var būt hronisks iekaisums, slimība vai trauma, kļūdaina organisma aizsargreakcija un citi faktori.

Algoloģija / sāpju ārstēšana

Ikdienas ieradumi, kas kaitē acu veselībai (1)

Mūsu acis ik dienas tiek pakļautas pastāvīgai slodzei, turklāt noteikti faktori rada tām papildu sasprindzinājumu, kas laika gaitā nodara kaitējumu acu veselībai un pasliktina redzi.

Acis, optika / acu veselība

Kāpēc bērnam vajadzētu nodarboties ar sportu? Skaidro olimpiete Ineta Radeviča

Jebkuras fiziskās aktivitātes - gan komandu sports, gan individuālās nodarbības - ne tikai uzlabo bērna fizisko un garīgo veselību, bet arī palīdz veidot nozīmīgākās rakstura īpašības.