medicine.lv skaitļos

Lietotāji online191
Aktīvie uzņēmumi12686
Nozares raksti1659
Ekspertu atbildes21477
Vibroakustiskās iedarbības potenciāls : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Vibroakustiskās iedarbības potenciāls

www.lemoks.lv,  tel. +371 67144809
Sludinājums:
Ir at­klāts un ti­ca­mi iz­mē­rīts cil­vē­ka mikro­vib­rā­ci­jas lauks. Jaun­a, re­sur­su pie­eja cil­vē­ka ve­se­lī­bai ļauj uz­veikt dau­dzas sli­mī­bas un ce­rēt uz mū­ža il­gu­ma pa­lie­li­nā­ša­nu. La­bā­kais pa­līgs mikro­vib­rā­ci­jas fo­na pa­stip­ri­nā­ša­nai ir vib­ro­akus­tis­kās ie­dar­bī­bas apa­rāts "Vi­ta­fons".

 

Kad fiziķi uzdeva mediķiem jautājumu – no kurienes organisms ņem 150 W jaudu asinsriņķošanai, ja sirds attīsta tikai 3 W jaudu, tad viņi mierīgi atbildēja: "Pagaidām nav skaidri zināms." Bet, ja atrastu šo milzīgo resursu avotu, mēs varētu radikāli paplašināt cilvēka iespējas un uzveikt slimības, vismaz tās, cīņai ar kurām vajadzīgi, pirmkārt, lieli iekšķīgi spēki.

Lai rastu atbildi, zinātniekiem bija vajadzīgs ne mazums gadu, bet medicīnas un fizikas ciešais kontakts deva savus augļus. Pēc savas būtības revolucionārais darbs beidzās ar atklājumu, tika atrasts jauns dzīvo organismu resurss – mikrovibrācijas lauks.

Tas nav ne­kāds mis­tisks lauks, bet pil­nī­gi sa­jū­ta­ma un iz­mē­rā­ma fi­zi­kā­la pa­rā­dī­ba. Iz­rā­dī­jās, ka jaun­ais re­surss ir cil­vē­kam tik­pat sva­rīgs un ne­aiz­vie­to­jams kā ēdiens, ūdens un skā­bek­lis. Tā iz­zu­ša­na no ķer­me­ņa vien­no­zī­mī­gi lie­ci­na par or­ga­nis­ma nā­vi! Tā vei­do­ša­nai un uzturē­ša­nai or­ga­nisms dien­nak­tī tē­rē tik­pat daudz ener­ģi­jas, cik 2 - 3 stun­dās in­ten­sī­vā fi­zis­kā dar­bā. Lie­lis­ka šī re­sur­sa īpat­nī­ba ir tā, ka ap­gā­dāt or­ga­nis­mu ar to var ne ti­kai uz­ņe­mot ba­rī­bu, ūde­ni un gai­su, bet, kā iz­rā­dās, arī ar ci­tiem vien­kār­šiem pa­ņē­mie­niem. In­te­re­san­ti, ka da­ži no tiem sa­sto­pa­mi re­li­ģis­kos ri­tu­ālos un no­tei­ku­mos, kaut gan vi­se­fek­tī­vā­kās me­to­des kļu­va iespē­ja­mas ti­kai mūs­die­nās. Tā sā­ka sa­vu dzī­vi jaun­a re­sur­su pie­eja ve­se­lī­bai.                                                        

Cilvēka organisms tiek vadīts tik pilnīgi, ka labākā palīdzība viņam ir palīdzība ar resursiem.Jau pirm­ie or­ga­nis­ma re­sur­su at­bal­stī­ša­nas pie­lie­to­ju­mi pēc jaun­ajām me­to­dēm ļā­va uz­veikt hro­nis­kus he­pa­tī­tus B un C, hro­nis­ku sirds maz­spē­ju, gūt no­piet­nus pa­nā­ku­mus spor­tā, ār­stēt ade­no­mu, hi­per­to­ni­ju, glau­ko­mu, os­te­ohon­dro­zi, ar­tro­zi, ne­maz jau ne­ru­nā­jot par ap­de­gu­miem un trau­mām.

Banner 280x280

Mikro­vib­rā­ci­jas avo­ti

Augi saņem mikrovibrācijas enerģiju no vēja, no lietus vai no dzīvnieku aktivitātēm. Droši vien daudzi ir pievērsuši uzmanību tam, ka pēc ilgstoša lietus augi atdzīvojas, bet gar celiņu un taciņu malām zāle aug ievērojami labāk.

Dzīvniekiem un cilvēkiem pašiem jāierosina organismā mikrovibrācija, bez kuras tie nevar palikt pat ne minūti. Mikrovibrācijas avoti ir daudzo muskuļu šķiedru aktivitāte, kura saglabājas pat atslābinātā stāvoklī un miegā. Fiziskas slodzes laikā mikrovibrācijas fons ievērojami pastiprinās. Cil­vēks sa­ņem ne­pie­cie­ša­mo mikro­vib­rā­ci­jas ener­ģi­jas dau­dzu­mu ti­kai no­teik­tas fi­zis­kas ak­ti­vi­tā­tes lai­kā. Tā­dēļ viņš mie­ga lai­kā pe­ri­odis­ki pār­iet ātr­ā mie­ga fā­zē un pēc kār­tas ak­ti­vi­zē vi­sus mus­ku­ļu audus.

Kaķi dziļi atslābinātā stāvoklī sāk murrāt, līdz ar to kompensējot mikrovibrācijas fona pavājināšanos atslābinātā stāvoklī. Miegā organisms ir spiests apmēram divreiz samazināt muskuļu aktivitātes fonu, lai atjaunotu muskuļu resursus. Šis samazinājums samazina limfas aizplūdi no audiem, un tas izraisa rīta tūskas, kustību stīvumu, dažreiz sāpes.

Or­ga­nisms vien­mēr iz­jūt sa­vu mikro­vib­rā­ci­ju de­fi­cī­tu un tā­dēļ cen­šas iz­man­tot jeb­ku­ru ie­spē­ju tās ie­ro­si­nāt "pa ce­ļam". Tā, pie­mē­ram, pa­rei­za stā­ja, ko pa­nāk, sa­sprin­dzi­not mu­gu­ras un vē­de­ra mus­ku­ļus un kas va­ja­dzī­ga mu­gur­kau­la amor­ti­zā­ci­jas uz­la­bo­ša­nai, vien­lai­cī­gi pa­lie­li­na arī iek­šē­jo or­gā­nu pie­sā­ti­nā­ša­nu ar mikro­vib­rā­ci­jām.

Balss, ko iz­man­to­jam sa­zi­no­ties, pie­sā­ti­na ar mikro­vib­rā­ci­ju plau­šas un gal­vu. Ie­spē­jams, ka cil­vē­ki, kas il­gi dzī­vo vie­nat­nē, tā­dēļ sāk sa­ru­nā­ties pa­ši ar se­vi. Or­ga­nisms ne­tē­rē re­sur­sus vien­kār­ši tā­pat. Kad tas kliedz aiz sā­pēm, vaid – nav iz­slēgts, ka viņš to da­ra ar no­lū­ku ie­ro­si­nāt mikro­vib­rā­ci­jas.

Bēr­na klie­dziens pie­dzim­stot ne­pie­cie­šams ne­vis lai sāk­tu el­pot, jo tas drī­zāk trau­cē el­pot, bet lai ātr­āk pie­sā­ti­nā­tu asi­nis ar skā­bek­li un uz­la­bo­tu asins­ri­ti sma­dze­nēs. Viens no ma­zu bēr­nu rau­dā­ša­nas ie­mes­liem ir mikro­vib­rā­ci­ju un sil­tu­ma trū­kums. Tā­pēc vi­ņi pra­sās uz ro­kām, lai pa­pil­di­nā­tu šos re­sur­sus no mā­tes ro­kām un ķer­me­ņa.

Saka, ka smiekli paildzina mūžu. Šim apgalvojumam ir pilnīgi saprātīgs fizioloģisks izskaidrojums.

Mikro­vib­rā­ci­jas de­fi­cīts ro­das no sē­do­ša un ma­zak­tī­va dzī­ves­vei­da, līdz ar no­ve­co­ša­nu, arī gu­lo­šiem slim­nie­kiem.

Pat ve­se­lam cil­vē­kam na­ba­gā­ki ar mikro­vib­rā­ci­ju iz­rā­dās iek­šē­jie or­gā­ni, ku­riem nav paš­iem sa­vu mus­ku­ļu šķied­ru: nie­res, ak­nas, acis, kau­lu un mu­gu­ras sma­dze­nes. Ne­pie­cie­ša­mo mikro­vib­rā­ci­jas ener­ģi­ju tie sa­ņem no mu­gu­ras un vē­de­ra mus­ku­ļu, kā arī no spe­ci­ālu mus­ku­ļu vei­do­ju­mu dar­bo­ša­nās.

Organisms ar patiku uzsūc mikrovibrāciju no ārienes: : du­ša, dža­ku­zi, ma­sā­ža, no­rī­vē­ša­nās ar dvie­li.

Pat matu sukāšana un zobu tīrīšana ievērojami piesātina galvu ar mikrovibrāciju.

Spe­ci­āli mikro­vib­rā­ci­jas avo­ti

Apa­rā­ti, kas uz audiem ie­dar­bo­jas ar mikro­vib­rā­ci­ju, bi­ja iz­gud­ro­ti 1992. ga­dā, vēl pirms mie­ra stā­vok­ļa mikro­vib­rā­ci­jas fo­na at­klā­ša­nas un iz­pē­tes. Pir­ma­jā lai­kā tos iz­man­to­ja ti­kai tūs­ku ma­zi­nā­ša­nai, rē­tu, lū­zu­mu un sa­si­tu­mu ār­stē­ša­nai. To ļo­ti augst­ā efek­ti­vi­tā­te il­gu lai­ku ne­ra­da iz­skaid­ro­ju­mu, un ti­kai at­klā­jot mikro­vib­rā­ci­jas lo­mu fi­zi­olo­ģi­jas un imu­ni­tā­tes pro­ce­sos šis fe­no­mens ie­gu­va iz­skaid­ro­ju­mu.

Aparāti, kas iedarbojas ar mikrovibrāciju, nesatur kaitējošus faktorus un ir tīra resursa avots. To galvenās īpatnības: kontaktējoša mikrovibrācijas iedarbība caur ādu, aparāta pasē uzdota mikrovibrācijas amplitūdas vērtība, kura nevar pārsniegt 0.05 – 0.07  mm, bet mikrovibrācijas frekvenču diapazons – dabiska runas diapazona robežās. Tādi aparāti ieguva nosaukumu "vibroakustiskie aparāti". Pirmie un līdz pat šim laikam populāri ir aparāti "Vitafons"

Pēc Vja­čes­la­va Fjo­do­ro­va, bi­ju­šā rī­dzi­nie­ka, vie­na no apa­rā­ta iz­gud­ro­tā­jiem, vār­diem, vib­ro­akus­tis­kās me­di­cī­nas pa­ma­tā ir fun­da­men­tā­las vis­pār­at­zī­tas te­ori­jas: mik­ro­bi­ome­hā­ni­kas pa­ma­ti un "sav­star­pē­jās ie­dar­bī­bas kon­tak­tu te­ori­ja". Mikro­vib­rā­ci­ja at­bil­sto­ši fi­zi­kas li­ku­miem pa­āt­ri­na bi­olo­ģis­kos pro­ce­sus. Pa­ras­tā dzī­vē cil­vē­ka or­ga­nisms ir pie­sā­ti­nāts ar zem­frek­ven­ces vib­rā­ci­jām un iz­jūt de­fi­cī­tu (pie­mē­ram, hi­po­di­na­mi­jas dēļ) pēc augst­as frek­ven­ces, akus­tis­kām mikro­vib­rā­ci­jām, ar kā­dām ie­dar­bo­jas tie­ši "Vi­ta­fons".

To­mēr ār­stē­ša­nas me­to­di­kas nav tik vien­kār­šas kā dar­bī­bas prin­cips. Pie­mē­ram, sā­ku­šās ies­nas: pie­lie­kot vib­ro­fo­nus pie de­gu­na do­bu­miem, jūs pa­āt­ri­nā­siet ie­kai­su­ma pro­ce­su un sli­mī­ba, pro­tams, pār­ies ātr­āk. Bet var pie­iet šai pro­blē­mai no ci­tas pus­es – ie­dar­bo­ties uz nie­rēm un ak­nām, līdz ar to uz­la­bo­jot asins kva­li­tā­ti, un pār­traukt ie­kai­su­ma pro­ce­su bez sa­asi­nā­ju­ma.

 "Vitafona" radītāji kopīgi ar ārstiem veikuši ap 40 zinātniskus pētījumus, izpētot vibroakustikas iedarbību uz dažādiem cilvēka audiem un orgāniem. Rūpīgā zinātniskā metodiku izstrāde ir šī aparāta galvenā atšķirība no citām līdzīgām vibroakustiskām ierīcēm.

Mikro­vib­rā­ci­jas ie­dar­bī­bas re­zul­tā­tā vē­nās, ku­rām ir vār­stu­ļi, vei­do­jas hid­ro­di­na­misks sūk­nis – ve­no­zā pom­pa. Šo efek­tu iz­man­to pats or­ga­nisms – vi­siem asins­va­diem ir mus­ku­ļu šķied­ras, kas re­gu­lē to to­nu­su, vib­rē ar ska­ņas frek­ven­ci, sa­ma­zi­not pre­tes­tī­bu asins plūs­mai un vei­do ve­no­zās pom­pas. Tā ir ļo­ti sva­rī­ga asins­ri­tes sa­stāv­da­ļa un, ja tās ne­bū­tu, tad sir­dij va­ja­dzē­tu puk­stēt vai­rā­kas rei­zes spē­cī­gāk. Pār­mē­rī­gas at­dzi­ša­nas, sa­spie­du­mu, sa­si­tu­mu, trau­mu, ap­de­gu­mu un ie­kai­su­mu zo­nās uz lai­ku tiek trau­cē­ta asins­riņ­ķo­ša­na, arī asins­va­du mus­ku­ļu šķied­ru vib­rā­ci­ja pār­trau­cas, vēl vai­rāk pa­slik­ti­not asins­riņ­ķo­ša­nu. Re­zul­tā­tā vei­do­jas no­slēgts loks, ku­ru pār­raut var ti­kai ār­ēja mikro­vib­rā­ci­ja, ku­ras avots tad arī ir "Vi­ta­fons". Apa­rā­ta ie­dar­bī­ba ir tik efek­tī­va, ka spēj at­jau­not asins­ri­ti ner­vu šķied­rās, kas sa­spies­tas starp­skrie­me­ļu sprau­gās, kā bie­ži no­tiek os­te­ohon­dro­zes, ra­di­ku­lī­ta un ci­tu mu­gur­kau­la sa­slim­ša­nu ga­dī­ju­mos. Bet tie­ši no šo ner­vu stā­vok­ļa, no to ba­ro­ju­ma ir at­ka­rī­gas ļo­ti dau­dzas lie­tas: sirds ritms, asins­va­du re­gu­lā­ci­ja, kuņ­ģa-zar­nu trak­ta mo­to­ri­ka, žult­sce­ļu un urīn­ce­ļu to­nuss, dzie­dze­ru sek­rē­ci­ja, īsāk sa­kot, vi­su or­ga­nis­ma sis­tē­mu un or­gā­nu dar­bī­ba.

Vēl viens un var­būt pats gal­ve­nais "Vi­ta­fo­na" ārst­nie­cis­kās ie­dar­bī­bas me­hā­nisms ir tā spē­ja pa­aug­sti­nāt tā­du or­gā­nu dar­bī­bas ra­žī­gu­mu, kā nie­res un ak­nas, vei­ci­not un uz­la­bo­jot asins at­tī­rī­ša­nos no sār­ņiem un re­ģe­ne­rā­ci­jas pro­duk­tiem. Jeb­ku­ras sli­mī­bas ār­stē­ša­na pra­sa pa­lie­li­nāt audu re­ģe­ne­rā­ci­jas in­ten­si­tā­ti, un tas no­zī­mē arī pa­lie­li­nāt asins at­tī­rī­ša­nās pa­kā­pi. Ja asi­nis kaut vai ne­lie­lā mē­rā pa­liks ne­at­tī­rī­ju­šās, tad or­ga­nisms būs spiests ta­jā pa­šā "ne­lie­lā mē­rā" sa­ma­zi­nāt audu at­jau­no­ša­nās in­ten­si­tā­ti. Re­zul­tā­tā vei­do­jas re­ģe­ne­rā­ci­jas de­fi­cīts. Da­ļa šū­nu pār­stāj sav­lai­cī­gi at­jau­no­ties, un to vi­dē­jais ve­cums pa­lie­li­nās. Ga­la­re­zul­tā­tā or­ga­nisms no­ve­co, bet sli­mī­ba pār­iet hro­nis­kā for­mā. Pa­tei­co­ties spē­jai uz­la­bot nie­ru un ak­nu fun­kci­jas, "Vi­ta­fo­nu" sā­ka iz­man­tot ļo­ti dau­dzu sa­slim­ša­nu ga­dī­ju­mos, tur­klāt to sa­raksts past­āvī­gi pa­pla­ši­nās.

Vēl vairāk, tādas hroniskas slimības, kā artroze, osteohondroze un citas, sāktas sekmīgi ārstēt tikai pēc tam, kad ārstēšanas metodikai tika pievienota "Vitafona" iedarbība uz nieru apvidu. Daudzi artrozes slimnieki pārstāja klibot jau pēc 2 - 3 "Vitafona" izmantošanas kursiem uz šo apvidu, kamēr tikai vietēja locītavas ārstēšana deva vienīgi īslaicīgu atvieglojumu. Cistīts, prostatīts, impotence, aizcietējumi arī tiek izārstēti sekmīgāk pēc tam, kad ārstēšanas metodikā iekļāva "Vitafona" iedarbību uz mugurkaula jostas - krustu daļas apvidu

Pa­lie­li­not ārst­nie­cis­ko pre­pa­rā­tu kon­cen­trā­ci­ju vib­ro­akus­tis­kās ie­dar­bī­bas zo­nā, "Vi­ta­fons" pa­aug­sti­na to efek­ti­vi­tā­ti. Vi­siem hi­per­to­ni­jas slim­nie­kiem "Vi­ta­fo­na" pie­lie­to­ša­na nie­ru ap­vi­dū ļauj 2-3 rei­zes sa­ma­zi­nāt hi­po­ten­sī­vo pre­pa­rā­tu de­vu, ne­re­ti pa­vi­sam at­teik­ties no tiem.

"Vi­ta­fons" iz­pa­līdz arī ga­dī­ju­mos, kad nav ie­spē­ju ie­gā­dā­ties dār­gas zā­les. Tā, pie­mē­ram, priekš­dzie­dze­ra (pro­sta­tas?) ade­no­mas pirm­ās, daž­reiz ot­rās sta­di­jas ga­dī­ju­mos pat bez zā­ļu lie­to­ša­nas ār­stē­ša­na ar "Vi­ta­fo­nu" dod pil­nī­gi la­bus re­zul­tā­tus.

Cik drīz var ce­rēt uz iz­ve­se­ļo­ša­nos, ār­stē­jo­ties ar "Vi­ta­fo­na" pa­lī­dzī­bu? Pa­ras­ti, vei­cot me­di­cī­nis­kus pē­tī­ju­mus, vēr­tē po­zi­tī­vus re­zul­tā­tus, kas "Vi­ta­fo­na" ga­dī­ju­mā vē­ro­ja­mi jau pēc 1-2 ne­dē­ļām. Ta­jā pa­šā lai­kā, apa­rā­tu iz­man­to­jot ilg­sto­ši, ārst­nie­cis­kais efekts aku­mu­lē­jas.

Apa­rāts "Vi­ta­fons" ti­ka iz­gud­rots un līdz pat šim lai­kam tiek ra­žots Lat­vi­jā. Apa­rāts at­bilst EES di­rek­tī­vas 93/42 pra­sī­bām. Viens no apa­rā­ta iz­gud­ro­tā­jiem, me­di­cī­nas dok­tors, pro­fe­sors I. Det­lavs bez mak­sas kon­sul­tē jau­tā­ju­mos par vib­ro­akus­tis­kās ie­dar­bī­bas pie­lie­to­ša­nu (tel. 67393836).

Firma "MSA LEMOKS" aicina sadarboties Latvijas mediķus: ārstus, zinātniekus, studentus. Mēs esam pārliecināti, ka vibroakustiskās iedarbības potenciāls organisma resursu pa­augsti­nā­ša­nai, slimību ārstēšanai un profilaksei, dzīves kvalitātes uzlabošanai un pat mūža ilguma palielināšanai vēl ne tuvu nav izsmelts.

(Rakstā izmantoti materiāli no vietnes ("saita"): www.vsegdazdorov.ru)

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Precīzai ārstēšanai vajadzīga precīza diagnostika

Precīzai ārstēšanai vajadzīga precīza diagnostika

"Bez precīzas diagnostikas nevar notikt neviena precīza un mūsdienīga ārstēšana," saka medicīnas doktors, ķirurgs, flebologs, Dr. Mauriņa klīnikas vadītājs Uldis Mauriņš. Dr. Mauriņa klīnika tagad piedāvā ultrasonogrāfijas izmeklējumus, kas sniedz precīzu, drošu un ļoti informatīvu informāciju par cilvēka veselību.

Aktuālie piedāvājumi

"Gudrāk – Tīrāk – Modernāk!" jeb kāpēc uzticēt uzkopt savas iestādes telpas "Vizii"?

Medicīnas iestādēm ir ārkārtīgi svarīga tīrība visaugstākajā līmenī, jo tas tieši ietekmē pacientu un personāla labbūtību, tāpēc, izvēloties pakalpojumu sniedzējus, jāpārliecinās par to pieredzi un izpratni par higiēnas prasībām un normatīvajiem aktiem. Uzzināsim, kāpēc savu telpu uzkopšanu uzticēt "Vizii"!

Kā atbalstīt imunitāti rudenī un izvairīties no sezonālām slimībām?

Kā atbalstīt imunitāti rudenī un izvairīties no sezonālām slimībām?

Katrs no mums rudens periodā tā vai citādi saskaras ar nepatīkamiem sezonas saaukstēšanās gadījumiem. Imunitātes samazināšanās ir galvenais rudens saaukstēšanās iemesls. Pastāstīsim par vienkāršiem nosacījumiem, kas var palīdzēt uzturēt imunitāti!

Hammamas rituāls: sena tradīcija Rīgas centrā

Hammamas rituāls: sena tradīcija Rīgas centrā

Rīgas centrā Inlux Spa Hammam rituāls piedāvā mierīgu atpūtu no ikdienas steigas un burzmas. Hammam, kas sakņojas senos turku rituālos, ir gan attīroša, gan atjaunojoša procedūra. Uzzināsim vairāk par Inlux Spa sejas kopšanas un SPA procedūrām!

Video

Produktu testi

Farmaceitiskais nātrija bikarbonāts jeb soda kapsulās

Farmaceitiskais nātrija bikarbonāts jeb soda kapsulās

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Veselības veikals" piedāvā testēt farmaceitisko nātrija bikarbonātu jeb sodu kapsulās, kas palīdz uzturēt pareizu pH līmeni un izvadīt no organisma liekās skābes un toksīnus.

Testa rezultāti: INFINITE MOTION Hydra Light losjons ar saules aizsargfaktoru SPF 50

Testa rezultāti: INFINITE MOTION Hydra Light losjons ar saules aizsargfaktoru SPF 50

Augustā Medicine.lv sadarbībā ar "Minus 417 Latvia" piedāvāja testēt INFINITE MOTION Hydra Light losjonu ar saules aizsargfaktoru SPF 50 sejas un kakla ādai.

HealthAid Zincovit-C® normālai imūnsistēmas darbībai

HealthAid Zincovit-C® normālai imūnsistēmas darbībai

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvā testēt HealthAid Zincovit-C® normālai imūnsistēmas darbībai.

"Acorus Balance" produkti imunitātei

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas Tēja" piedāvā testēt "Acorus Balance" produktus imunitātei

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Marta Spodareva-Burjaka: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Marta Spodareva-Burjaka: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnikas Dr. Marta Spodareva Burjaka ir no jaunās paaudzes ginekologiem un izceļas ar labām komunikācijas prasmēm un zināšanām sieviešu ginekoloģiskajā aprūpē. Klīniski iegūtā pieredze un jaunu zināšanu apguve ir vērtības, kuras dakteri padara par izcilu savas jomas speciālisti.

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jelgavas poliklīnika nodrošina pieejamus un kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā.