Pavasaris ir laiks, kad skolēni meklē informāciju par turpmākajām izglītības iespējām. Ja kāda izvēle ir medicīna, tad Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža ir viena no labākajām vietām, kur kļūt par izcilu veselības aprūpes speciālistu, jo mācības notiek kvalificētu mācībspēku un veselības aprūpes speciālistu vadībā, kā arī praktiskās apmācības notiek labiekārtotās un modernās telpās, kuras aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un iekārtām, medicīnas manekeniem un mulāžām.
Autors: rigas_med_koledza
Koledža īsteno vairākus starptautiskus projektus, kuru mērķis ir uz simulācijām balstītu mācību kursu izveide, kā arī mācībspēku pieredzes apmaiņas organizēšana simulāciju apmācību jomā. Šobrīd sadarbībā ar LU koledžā tiek īstenots STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics – zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātnes, matemātika) projekts, kura ietvaros koledža iegādājas aprīkojumu studiju procesa tālākai modernizēšanai, kā arī ir izveidojusi simulāciju laboratoriju klīnisko un praktisko prasmju apguvei, šim mērķim iegādājoties aprīkojumu neatliekamās medicīnas un intensīvās terapijas, bērna un sievietes veselības aprūpes, ķirurģijas un traumatoloģijas, kā arī internās medicīnas un pacientu aprūpes dažādo situāciju simulācijai.
Autors: rigas_med_koledza3
Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža piedāvā iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību akreditētās studiju programmās Māszinības, Ārstniecība, kā arī Masāža un hidroterapija, kļūstot par
• Ārsta palīgu,
• Māsu,
• Masieri.
Ārstniecības un Māszinību studiju programmās studentiem tiek piedāvātas studijas valsts budžeta dotētās studiju vietās. Studiju laikā iespējams gūt pieredzi starptautiskos projektos, dodoties apmaiņas programmās uz kādām no 20 partnervalstīm. Koledža nodrošina ikvienam studentam dzīvesvietu mājīgā studentu viesnīcā, turklāt tā atrodas klīniku un citu prakšu vietu tuvumā. Klīniskās prakses tiek nodrošinātas Universitāšu klīnikās un Neatliekamās palīdzības medicīnas dienestā.
Autors: rigas_med_koledza4
Mācības iespējams apvienot ar darbu, tāpēc arī jau strādājošiem medicīnas nozares darbiniekiem ir iespēja celt savu kvalifikāciju un kļūt par Internās aprūpes māsu, Bērnu aprūpes māsu, Anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsu, Ambulatorās aprūpes māsu, Ķirurģiskās aprūpes māsu, Neatliekamās medicīnas ārsta palīgu vai Ambulatorās aprūpes ārsta palīgu. Ar ESF projekta darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.6.specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikāciju" atbalstu, iespējams iegūt "Neatliekamās medicīnas ārsta palīga" kvalifikāciju personām, kuras iepriekš ieguvušas feldšera vai ārsta palīga kvalifikāciju.
Uzņemšana studiju programmās:
• elektroniski no 25. jūnija līdz 2. augustam,
• klātienē no 1. jūlija līdz 15. augustam.