medicine.lv skaitļos

Lietotāji online145
Aktīvie uzņēmumi12712
Nozares raksti1396
Ekspertu atbildes21477
Patiesības par skaistumkopšanas industrijas aizkulisēm, kas mainīs tavu dzīvi : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Patiesības par skaistumkopšanas industrijas aizkulisēm, kas mainīs tavu dzīvi

Mēs ikdienā izmantojam dažādus skaistumkopšanas līdzekļus, lai justos labāk un uzlabotu savu izskatu, piemēram, padarītu ādu vizuāli jaunāku, taču bieži nemaz neaizdomājamies, kādas ir skaistumkopšanas industrijas aizkulises un kā top mūsu iemīļotākie produkti. Vai līdzekļi, ko izmantojam ikdienā, sniedz patiesu labumu mūsu ķermenim, un produktu ražotāji mums nemelo?  

Kosmētika var radīt ādas problēmas

Daļa skaistumkopšanas līdzekļu, ko lietojam ikdienā, satur dažādus ķīmiskus elementus, kas var radīt kairinājumu vai alerģijas. Rezultātā rodas apsārtums, nieze, akne un citas ādas problēmas. Lai arī šie toksīni var būt nelielā koncentrācijā, ilgtermiņā produkts var radīt nelabvēlīgas sekas tavai ādai. Mūsdienās vēl arvien kosmētikā tiek izmantotas cilvēka ādai kaitīgas vielas. Pirms sāc lietot kādu skaistumkopšanas līdzekli, pārbaudi tā sastāvu. 

Atceries sastāvdaļu sākumā norādītas vielas, kas visvairāk atrodamas produkta sastāvā, un, ja dabīgās sastāvdaļas atrodas pēc smaržvielām vai pašās beigās, tad zini, ka ievērojamu efektu tās noteikti nedos.

Naturetty platformā atradīsi 100% dabiskus skaistumkopšanas līdzekļus, kosmētiku, eko preces mājai un daudz ko citu  visu pilnībā dabisku!

Vai sertificēts produkts = 100% dabisks?

Dažādi eko un cita veida sertifikāti ne vienmēr liecina to, ka produkts ir patiešām dabisks, un nereti tie vairāk tiek izmantoti kā mārketinga triks klientu piesaistīšanai. Iestādes, kas izsniedz šāda veida sertifikātus, ir daudz un dažādas, un, lai arī tādi sertifikāti kā ECOCERT, NATRUE, ICEA un citi sniedz sava veida drošību un apziņu, ka tie nesatur kaitīgas vielas, tie tomēr neapliecina to, ka produkts ir 100% dabiskas izcelsmes. Aplūkojot iepakojumu saturu, nereti ievērosi, ka ar eko sertifikātiem marķēti līdzekļi patiesībā satur 7595% dabisku sastāvdaļu. Naturetty platformā dabisko vielu sastāvs ir 100% no 100%, neatstājot vietu ķīmiskām un toksiskām vielām. 

Neticami lēti zīmolu produkti un to kaitējums

Esi noskatījis kāda iemīļota zīmola skaistumkopšanas līdzekli, kas ir neticami lēts un sola brīnumus? Izskatās pārāk labi, lai būtu patiesība? Tā visdrīzāk nav patiesība.

Visbiežāk no šādiem kosmētikas līdzekļiem par neticami zemām cenām nevar cerēt, ka sastāvā būs kvalitatīvas izejvielas. Tie var izskatīties pilnīgi tāpat kā citi produkti, tomēr sastāvs ir pavisam atšķirīgs. Šādi produkti visbiežāk satur vairāk toksīnu, kas var paātrināt ādas slimību veidošanos. Ja redzi lētu produktu, kura aprakstā tiek solīti brīnumi, ātra iedarbība, efektīvs rezultāts, tad, iespējams, tev šim tomēr nevajadzētu ticēt un jāpievērš uzmanība produkta sastāvam, jo kvalitatīvu un efektīvu produktu cena bieži vien ir augstāka.

Ātrs un iespaidīgs efekts 

Skaļi saukļi par ātru, efektīvu un vēl piedevām lētu rezultātu visbiežāk ir skaidra norāde uz to, ka produkts pavisam noteikti nav dabisks, jo dabiska kosmētika uz ādu iedarbojas ilgtermiņā, un noteikti nepadarīs to gludu un veselīgu dažu dienu laikā. Izvēloties produktus, kas sola neticami ātru iedarbību, vairāk nodarīsi sev kaitējumu, jo šāda veida līdzekļi mēdz atstāt negatīvas sekas Tavai ādas veselībai. Tādā veidā ādas problēmas un kairinājumu vēl vairāk saasināsi un padziļināsi esošās problēmas. 

Uzņēmumi kļūst par iemeslu labdarības akcijām 

Dažādi kosmētisko līdzekļu ražotāji ļoti bieži izvēlas daļu no saviem ienākumiem ziedot labdarībai. Tikai daudzi neaizdomājas, ka daļa šo uzņēmumu ir viens no iemesliem, kādēļ ir nepieciešams vākt ziedojumus. Tas ir tādēļ, ka uzņēmumi izvēlas produktu sastāvā iekļaut dažādus toksīnus, kas nodara kaitējumu apkārtējai videi un rada negatīvu ietekmi uz cilvēku veselību. Nav noslēpums, ka uzņēmumi mēdz produktus testēt uz dzīvniekiem, tādā veidā nodarot arī tiem kaitējumu. Rezultātā cilvēki un dzīvnieki saskaras ar dažādām problēmām, un to ārstēšanai bieži ir nepieciešami lieli līdzekļi, kuru iegūšanai tiek vākti ziedojumi.

Kosmētikas industrija atstāj negatīvu ietekmi uz dabu

Ikviens no mums zina, ka, ieejot veikalā, lai iegādātos skaistumkopšanas līdzekļus, mūsu acu priekšā ir neskaitāmi iepakojumi, kas ražoti no plastmasas. Lai arī arvien vairāk uzņēmumu šobrīd šo problēmu cenšas risināt, ieviešot dažādas plastmasas alternatīvas, ar to nepietiek. Joprojām vairums uzņēmumu turpina izmantot dabai kaitīgus materiālus savu produktu iepakošanai. Ja ikviena kompānija ražotu produktus, kas netiktu iesaiņoti plastmasas pudelītēs un kastītēs, tiktu ievērojami samazināts vides piesārņojums. 

Lēta darbaspēka izmantošana 

Daudzi no populārajiem kosmētikas zīmoliem smagi nostrādina savus darbiniekus, lai saražotu nepieciešamo produktu apjomu. Vai zināji, ka citās valstīs šie darbinieki nereti vien ir pat bērni? Diemžēl arī daļa no dabiskajām izejvielām vēl joprojām tiek iegūtas, izmantojot lētu darbaspēku. Izpēti un uzzini, kā konkrēti uzņēmumi iegūst nepieciešamās izejvielas, pirms atbalsti kādu no tiem, pērkot to preces! 

Sastāvdaļas, kurām nevajadzētu tur atrasties

Piefiksē šo sarakstu un izvairies no šādām vielām: Paraben (Methyl, Butyl, Ethyl, Propyl...), PEG (Polyethylene glycol), Phthalates, Sodium Lauryl Sulfate (SLS), Sodium Dodecyl Sulfate (SDS), Sodium Lauryl Ether Sulfate (SLES), Aluminium, Formaldehyde, Talc, Mineral Oil, Triclosan, BHT, BHA, DEA, MEA, TEA, Siloxanes (cyclical silicones), Synthetic fragrance... Šo sarakstu varētu turpināt uz vairākām lapām, tāpēc droši varat mūs sameklēt sociālajos tīklos vai uzrakstīt uz e-pastu: info@naturetty.com, un mūsu speciālists sniegs jums bezmaksas konsultācijas šajā jautājumā.

Šīm vielām mūsdienās pieejamas dažādas dabiskas alternatīvas, savukārt iepriekšminētās var atstāt ļoti negatīvas sekas tavai veselībai, tāpēc, ja redzi tās minētas uz iepakojuma, labāk ej šim līdzeklim ar līkumu. Zināšanas ir spēks  jūs varat justies labi, veicot pasākumus, lai labāk saprastu, ko tieši jūs lietojat savam ķermenim.

Uzticami ražotāji  garants tavai veselībai

Iegādājoties kādu jaunu skaistumkopšanas līdzekli, neaizmirsti pievērst uzmanību zīmolam un ražotājam! Vai viņš ir vienkārši sasniedzams? Vai uzņēmuma informācija un kontakti ir atrodami? Cik caurredzama ir viņa darbība un izejvielas? Lai arī mūsdienās skaistumkopšanas līdzekļu industrija tiek kontrolēta daudz stingrāk, nekā tas bijis savulaik, tik un tā nereti vien atklājas, ka kosmētiskie produkti tiek ražoti neidentificējamā vietā, telpās, kas neatbilst sanitārajām un drošības normām utml.

Izpēti savu jaunatklāto zīmolu un pārliecinies, ka tas piekopj godīgu darbību, nepiesārņo apkārtējo vidi un nenodara kaitējumu cilvēkiem un dzīvniekiem!

Pirms lietošanas iepazīsties ar produktu sastāvu

Par skaistumkopšanas līdzekļiem un to ražotājiem ir pieejama plaša informācija internetā, taču ne visam var ticēt. Patiesu informāciju par produktu sastāvu un ražotāju godprātību vari meklēt dažādās lietotnēs un mājaslapās, piemēram, EWG's Healthy Living, Think Dirty-Shop Clean, Ecogolik u.c. Ja tev rodas aizdomas, ka kāds skaistumkopšanas zīmols neievēro noteiktās normas, ziņo par to Veselības inspekcijai.

Ja vēlies iegādāties 100% dabiskus skaistumkopšanas līdzekļus, kuru produktu izcelsmi un ražošanu esam jau pārbaudījuši un kas liks tavai ādai un garam justies labi, ieskaties Naturetty! Šeit atradīsi pilnībā dabiskus eko skaistumkopšanas līdzekļus mutes higiēnai, produktus sejas ādai, ķermeņa kopšanas līdzekļus, kā arī preces mājoklim!

 

Vairāk iepazīties ar produktiem var www.naturetty.com

Piesekojiet jaunumiem un esiet informēti:

Instagram un Facebook

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Soļo cauri vasarai skaistām pēdām!

Soļo cauri vasarai skaistām pēdām!

Lai pēdu āda būtu veselīga un maiga, par to jārūpējas katru dienu. Apimi pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu ir piemērots pēdu ādas kopšanai ikdienā.

Aktuālie piedāvājumi

Lai gaisa kondicionieris nekaitētu veselībai

Lai gaisa kondicionieris nekaitētu veselībai

Vasarās kondicionieri bieži tiek izmantoti ne tikai birojos, veikalos un automašīnās, bet arī mājās. Taču, lai neiedzīvotos veselības problēmās, pats svarīgākais – kondicionieri lietot pareizi! Par būtiskām lietām, kas noteikti jāņem vērā, stāsta LOR Klīnikas otolaringoloģe, profesore Ligija Ķīse.

Dziednieces Diānas Audras meditācija – Jāņu nakts veselības uzlabošanai

Dziednieces Diānas Audras meditācija – Jāņu nakts veselības uzlabošanai

Dziedniece, gaišreģe Diāna Audra iesaka meditāciju Jāņu nakts veselības uzlabošanai, ko var veikt no 20.06. līdz 23.06. katru nakti, jo tās ir spēka uzņemšanas naktis.

Video

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija skolām piedāvā mācību filmu par pusaudžu ņirgāšanos (VIDEO)

Veselības ministrija (VM) kopā ar ekspertiem izstrādājusi mācību filmu pusaudžiem, kas skolotājiem palīdzēs darbā ar ņirgāšanās problemātikas risināšanu. Filmā ar praktiskām situāciju izspēlēm un eksperta komentāriem ir skaidrota ņirgāšanās būtība, pazīmes, sekas, kā arī piedāvāti rīcības principi gadījumos, kad pusaudži saskaras ar ņirgāšanās situācijām. 

Produktu testi

MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

MARUSHA Skūšanās ziepes sausai ādai

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Eirobaltik" zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvā testēt skūšanās ziepes ar pantenolu, kakao sviestu un E vitamīnu sausai ādai.

APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

APIMI Pēdu krēms ar medu un ceļmallapas ekstraktu

Jūnijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "ApiMI" piedāvā izmēģināt Pēdu krēmu ar medu un ceļmallapas ekstraktu.

Testa rezultāti: Ferabee – propolisa balzams no Apimi

Testa rezultāti: Ferabee – propolisa balzams no Apimi

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar "Apimi" piedāvāja izmēģināt Propolisa balzamu "Ferabee". Īpaši noderīgs tas būs pēc knišļu kodumiem, to izraisītajām niezošajām pumpām, vēja aprautām lūpām un iesnu gadījumos.

Testa rezultāti: HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

Testa rezultāti: HealthAid® Acidophilus – līdzsvarota Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombinācija

Maijā Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "HealthAid® Acidophilus" – uztura bagātinātāju ar līdzsvarotu Acidophilus un Bifidus pienskābo baktēriju kombināciju (60 kapsulas).

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dr. Mauriņa vēnu klīnikai 10 gadi: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dr. Mauriņa vēnu klīnikai 10 gadi: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Raidījums "Izstāsti Latvijai"  sveic savus ilgstošos partnerus DR. MAURIŅA KLĪNIKU 10 GADU JUBILEJĀ! Lai netrūkst ne darba, ne panākumu vēl daudzus gadus!

Cilmes šūnu banka: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Cilmes šūnu banka: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

SIA “Cilmes šūnu banka” ir “FamiCord Group” pārstāvis Latvijā kopš 2004. gada, kas ir lielākā cilmes šūnu banka Eiropā. Uzmanību, topošās māmiņas! Jūsu lēmums par nabassaites asins cilmes šūnu saglabāšanu ir ļoti svarīgs gaidāmā bērniņa dzīvē! Uzziniet vairāk, lai izdarītu pārdomātu izvēli!