medicine.lv skaitļos

Lietotāji online381
Aktīvie uzņēmumi12814
Nozares raksti1618
Ekspertu atbildes21477
Ja uzbrūk vīrusi un baktērijas : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Ja uzbrūk vīrusi un baktērijas

Mēģināsim tikt skaidrībā šajā situācijā. Sāksim ar to, ka slimību izraisošās baktērijas ir jutīgas pret vieniem preparātiem, bet noturīgas pret citiem. Nav antibiotiku, kas ir efektīvas pret visām baktērijām. Preparāti arī atšķiras pēc panesamības, pēc iedarbības ilguma, pēc toksiskuma pakāpes. Antibiotikas iedarbojas vienīgi uz baktērijām, tāpēc ar tām ir bezjēdzīgi cīnīties pret saslimšanām, kuras izraisa vīrusi vai mikrobu toksīni. Tāpēc antibiotiku lietošana akūtas respiratoras vīrusa infekcijas (ARVI) gadījumā nedod vēlamo rezultātu. 
 
Neapdomāta sintētisko antibiotiku lietošana nepaliek nesodīta! Tās neiedarbojas uz vīrusiem, turklāt bieži vien saasina saaukstēšanās norisi un daudzos gadījumos noved pie blakņu attīstības: alerģiskas reakcijas, imunitātes pavājināšanās, disbakteriozes attīstības, nerunājot jau par to, ka dažas antibiotikas saglabājas cilvēka organismā pat 25 gadus! Tas nozīmē, ka ikkatra antibiotiku lietošanas reize atstāj savas pēdas organismā. Turklāt ar katru dienu pastiprinās mikroorganismu noturība pret antibiotikām, ko nosaka to nesaprātīga un nesamērīga lietošana. Saskaņā ar medicīnisko statistiku, 75% no pretmikrobiem līdzekļiem tiek nozīmēti neracionāli, pārmērīgi, bez mikroorganismu jutīguma noteikšanas, lietojot saīsinātus kursus. Mūsdienās šī ir viena no galvenajām pasaules veselības aizsardzības problēmām, kas katru dienu aiznes tūkstošiem cilvēku dzīvību. Lieta tāda, ka mikroorganismiem piemīt tik spēcīga adaptācijas spēja, ka līdz šim nav izdevies izveidot tādu antibiotiku, kurai atsevišķi slimību izraisošie mikroorganismi nespētu pielāgoties. Tādēļ ārsti nereti nespēj palīdzēt pacientam brīdī, kad antibiotikas ir tiešām nepieciešamas. 
 
Šodien, ārstējot saaukstēšanās slimības, visā pasaulē cenšas sekot racionālai pieejai. Sākt ārstēšanu parasti iesaka ar siltu tēju, gultas režīmu un ... fitobiotiku UMCKALOR.
 
Fitobiotika UMCKALOR ir labākā izvēle saaukstēšanās slimību ārstēšanai. 
 
XIX gs. beigās anglis Č. Stīvens atveda uz Eiropu zāles, kas izgatavotas no Dienvidāfrikas auga umckaloabo. Č. Stīvensu, kurš apceļoja Āfriku, no smagas plaušu tuberkulozes izārstēja kāds ārsts no Basutolendo (tagad – Lesoto) ar šī eksotiski nosauktā auga sakņu tinktūru. Paša izārstētā slimība, kā arī citu bezcerīgi slimo izdziedināšana mudināja šīs zāles iekļaut tuberkulozes ārstēšanas līdzekļu klāstā. 
 
1961. gadā daži ārsti sekmīgi sāka lietot šīs zāles  ne tikai tuberkulozes, bet arī citu, galvenokārt, hronisku elpceļu iekaisumu ārstēšanā. 1974. gadā  rūpīgi veiktie kaltēta ārstniecības auga pētījumi pierādīja, ka šo iedarbīgo zāļu pamatā ir dažu Dienvidāfrikā augošo Pelargonium šķirņu saknes. 
 
Augu antibiotika vai, kā to pieņemts saukt Vācijā, fitobiotika UMCKALOR ir ģerāniju dzimtas auga Pelargonium sidoides sakņu spirta ekstrakts (10g šķīduma satur: aktīva viela: 8,0g Pelargonium sidoides sakņu spirta izvilkums (1:10). Pelargonijas galvenās aktīvās vielas ir fenolu savienojumi: kumarīni, flavonoīdi un fenolskābes. Kumarīnu farmakoloģiskie pētījumi pierādīja to imūnmodulējošās īpašības, bet visplašāk lietoto dabā flavonoīdu bioloģiskās aktivitātes pētījumos konstatēts, ka tiem raksturīga pretalerģiska, pretvīrusu un antioksidanta iedarbība. Pelargonium sidoides ekstraktā fenolskābes pārstāv gallusskābe un tās metilēteris. Ir noteikts, ka šūnu kultūrā gallusskābe (tanīns) visintensīvāk inducē interferona veidošanos, kas nodrošina neinficētām šūnām aizsardzību pret vīrusa infekciju. 
 
Kādēļ UMCKALOR izvēlas saaukstēšanās slimību ārstēšanai? 
 
Pirmkārt, UMCKALOR piemīt polifaktora iedarbība: 
- kā antibiotiķis – iedarbojas bakteriostatiski; 
- kā imūnmodulātors – pastiprina organisma pretošanās spējas pret vīrusu   infekcijām. Pastarpināta pretvīrusu iedarbība tiek panākta  ar kavētas vīrusu adhēzijas un interferona sintēzes indukcijas   palīdzību;
- kā mukolītiķis – veicina biezu krēpu šķīdināšanu;
- kā antioksidants – UMCKALOR stabilizē šūnu membrānas.
- kā eubiotiķis – veicina gremošanas trakta mikrofloras  normalizēšanu disbakteriozes gadījumā. 
 
Otrkārt, šis ir augu izcelsmes preparāts, tādēļ to drīkst lietot pat mazie bērni no 1 gada vecuma.
 
Pateicoties iepriekš aprakstītā auga unikālajam īpašību kompleksam, daudzi ārsti rekomendē to akūtu un hronisku infekciju terapijā, īpaši elpceļu – ausu, kakla, deguna (piemēram, bronhīta, sinusīta, tonzilīta, rinofaringīta) – infekciju gadījumā gan bērniem, gan pieaugušajiem. 
 
 Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma ir ieteicams lietot UMCKALOR akūtu infekciju gadījumā pa 30 pilieniem trīs reizes dienā. Turpmākai ārstēšanai un lai izvairītos no recidīviem, ir ieteicams lietot pa 20 pilieniem dienā. Ja nav citu norādījumu, bērniem no 6 līdz 12 gadiem akūtu infekciju gadījumā lietot pa 20 pilieniem trīs reizes dienā. Bērniem no 1 līdz 5 gadu vecumam atkarībā no vecuma pa 10 pilieniem trīs reizes dienā. Hronisku saslimšanu gadījumā UMCKALOR var lietot 3 nedēļas. Daudzi klīniskie pētījumi ir pierādījuši ne tikai fitobiotikas UMCKALOR lietošanas augsto efektivitāti, bet arī drošību – blakusparādību praktiski nav, kas pilnībā atbilst medicīnas pirmajam noteikumam: nekaitēt!
 
UMCKALOR – tas ir prāts, kvalitāte, loģika. Tās ir efektīvas zāles visai ģimenei respiratoro infekciju  aizsardzībai.
 
Vairāk informācijas: www.mitela.lv
 
Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. 
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu. 
Bezrecepšu zāles.
 
Pieprasiet visās Latvijas aptiekās.
 
 
ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI 
 
Publicitātes foto
Banner 280x280

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika: uz pierādījumiem balstīta pieeja

Nutrikosmētika pēdējos gados ir kļuvusi populāra, un veiktie pētījumi un testi nepārtraukti pēta to efektivitāti un drošību. Tāpat arī tiek vērtēta kolagēna produktu ietekme uz ādas elastību, mitrināšanu un grumbu samazināšanos.

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Jo-hai-dī, kāpēc es nerūpējos par sevi ātrāk?

Pēc smagas operācijas un ilgstošas rehabilitācijas Roberto Meloni ir atkal vesels, bet atzīst, ka daudzus mēnešus esot bijis ļoti norūpējies, vai spēs atkal normāli staigāt. Roberto stāsta par savu pieredzi, lietojot Latvijā ražotu produktu – Epsorīnu.

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ergonomisks krēsls – kādu izvēlēties, lai nesāpētu mugura?

Ja, ilgstoši sēžot, jums nogurst un sāp mugura, pievērsiet uzmanību, kādu krēslu ikdienā izmantojat. Situāciju var uzlabot, parasta krēsla vietā izvēloties ergonomisku krēslu. Uzzināsim vairāk par Bambach ® Saddle Seat ergonomiskajiem krēsliem! 

Video

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Kā ergonomiski iekārtot darba vietu, strādājot pie datora? Skaidro ergoterapeiti (VIDEO)

Atzīmējot Pasaules ergoterapijas dienu 27. oktobrī, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (Austrumu slimnīca) Rehabilitācijas klīnikas ergoterapeiti ir sagatavojuši padomus un vienkāršus  ieteikumus, kurus būtu ieteicams ņemt vērā ikvienam, kurš, sēžot pie datora, veic darba pienākumus vai arī ikdienā pie datora ekrāna pavada ilgas stundas. 

Produktu testi

Testa rezultāti: “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai

Testa rezultāti: “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai

Martā Medicine.lv sadarbībā ar starptautisko zīmolu “Coral Club” piedāvāja testēt “FlexiCor” locītavu un saišu veselībai.

Aknu sargs

Aknu sargs

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA “Fito preparāti” piedāvā izmēģināt dabīgu produktu aknu darbības veicināšanai.

Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Līga Nature SPA Hialuronskābes serums intensīvai ādas mitrināšanai

Aprīlī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Salons Līga" piedāvā izmēģināt Hialuronskābes serumu ar dabīgu aktīvo vielu komponenti Pentavitin® intensīvai ādas mitrināšanai.

Testa rezultāti: "Kaleja Silks" zīda matu ruļļi veselīgām salona kvalitātes lokām

Testa rezultāti:

Martā Medicine.lv sadarbībā ar "Kaleja Silks" piedāvāja testēt zīda matu rulli veselīgai matu ieveidošanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dinsbergas klīnika, Dr. Santa Viltere: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Vismaz reizi dzīvē ir jāpārbauda sava sirds! No aprīļa šo izmeklējumu veic arī Dinsbergas klīnikā ar jaunāko un modernāko aparatūru Latvijā. Izstāsti Latvijai dodas vizītē pie kardioloģes ar 20 gadu pieredzi - dr. Santas Vilteres.

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

VC4 Baltijas vēnu klīnika, Dr. Patrīcija Ivanova:  Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Patrīcija Ivanova ir asinsvadu ķirurgs, flebologs, Dr.med., docente LU Ķirurģijas katedrā, Latvijas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Latvijas Invazīvās radioloģijas asociācijas biedre, Eiropas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre, Eiropas Kardiovaskulārās un invazīvās radioloģijas biedrības biedre, nokārtojusi eksāmenu asinsvadu ķirurģijā...