medicine.lv skaitļos

Lietotāji online282
Aktīvie uzņēmumi12657
Nozares raksti11789
Ekspertu atbildes21477
Ģenētiskais skrīnings : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Ģenētiskais skrīnings

Mūsu komanda atbildēs uz visiem jautājumiem: Dr. Violeta Fodina, Dr. Irina Kovaļova Dr. Liene Korņejeva, Dr. Ārijs Lapsa. Šajā īsajā rakstā mēģināsim atbildēt uz visiem jautājumiem, saistītiem ar ģenētiku grūtniecības laikā.

Kas ir ģenētiskais skrīnings?
Skrīnings jeb sijājošā diagnostika ir precīza un savlaicīga iespējamo augļa ģenētisko anomāliju (Dauna sindroma u.c.) atklāšana auglim ar testiem, izmeklējumiem vai citām procedūrām īsā laika posmā, atsijājot personas, kurām slimības varbūtība ir maza; savukārt personas ar pozitīviem vai aizdomīgiem skrīninga rezultātiem nosūtāmas pie ārsta diagnozes noteikšanai un tālākas taktikas izvēlei.

Kādas metodes izmanto prenatālā diagnostikā?
Prenatālai diagnostikai pielieto tādas metodes kā:
* ultraskaņas skenēšanu,
* dažādu bioķīmisko marķieru noteikšanu mātes asinīs vai augļūdeņos,
* arī tādas invazīvas diagnostikas metodes kā horija bārkstiņu biopsija un amniocentēze.

Vai prenatālas diagnostikas metodes ir kaitīgas?
Dažas no prenatālās diagnostikas metodēm ir nekaitīgas (ultrasonogrāfija, seruma marķieru noteikšana), bet invazīvās ir saistītas ar zināmu risku augļa attīstībai un grūtniecības norisei.

Vai prenatālā diagnostika ir jāveic visām grūtniecēm?
Prenatālā diagnostika ir jāveic visām grūtniecēm.
* Invazīva (piem., amniocentēze) prenatālā diagnostika ir jāveic visos gadījumos, ja ir izmainīti mātes specifiskie asins plazmas bioķīmiskie un/vai ultrasonogrāfiskie rādītāji, jo augļa hromasomālu patoloģiju 100% apstiprināt vai izslēgt ir iespējams tikai izanalizējot augļa ģenētisko materiālu, kas iegūts ar invazīvo diagnostiko manipulāciju palīdzību (horijs vai augļūdeņi).

Kādos gadījumos ir vajadzīga ģenētiķa konsultācija?

Ģenētiķa konsultācija un prenatālā diagnostika rekomendēta gadījumos, ja kādam no vecākiem ir hromosomu anomālijas vai iedzimtas slimības un/vai ja ir konstatētas augļa strukturālas vai hromosomālas anomālijas, lai novērstu risku iespējamību topošās grūtniecības laikā. Gadījumā, ja Jums tika konstatētas hromosomu patoloģijas pastāv iespēja piedzemdēt veselu bērnu, izmantojot predemplantācijas ģenētisku diagnostiku.

Pirmā trimestra skrīnings: skausta krokas mērīšana un bioķīmisko marķieru noteikšana

Kas ir skausta kroka?
Skausta kroku (NT – nuchal translucency) veido šķidruma uzkrāšanās zemādas slānī augļa skausta rajonā – galvaskausa lejasdaļā un kakla daļā, kuru iespējams konstatēt ar ultrasonogrāfijas metodi.

Ko darīt, ja auglim ir palielināta skausta kroka?
Palielinātas skausta krokas gadījumā ģenētiski normāliem augļiem, ko konstatē no 11. līdz 14. grūtniecības nedēļām, rekomendē pēc atkārtotas sonogrāfijas un PAPP-A testa procedūras veikšanas, kā arī ārsta konsīlija veikt horija bārkstiņu biopsiju, ja nuchae nav izteikti palielināta, ir jāiziet detalizētu ultrasonogrāfisku izmeklēšanu 18. – 20. nedēļā ar obligātu sirds un lielo asinsvadu struktūru novērtēšanu, ir rekomendēta arī augļa ehokardiogrāfija.

Kas veic augļa skausta krokas mērīšanu?
I trimestra skrīninga ietvaros NT mērīšana riska novērtēšanai jāveic tikai speciāli apmācītiem un sertificētiem ultrasonogrāfijas speciālistiem, lai garantētu tās kvalitāti.

Kas ir bioķīmiskie marķieri?
I trimestra divi bioķīmiskie marķieri parādās mātes serumā tajā pat laikā, kad tiek izmeklēta NT (skausta kroka). Tie ir PAPP-A (ar grūtniecību saistītais plazmas proteīns A – pregnancy associated plazma protein A) un brīvais β-hCG (human chorionic gonadotropin). Ja auglim ir iedzimtas saslimšanas, šie rādītāji ir izmainīti.
* Ja nav iespējams veikt I trimestra skrīningu un/vai NT mērījumus, kā arī nav iespējams veikt 2. etapa riska aprēķinu I trimestrī, iesakāms II trimestra bioķīmiskais skrīnīngs – trīs marķieru tests (triple test), ietverot vienu asins analīzi laikā no 15 līdz 20+6 nedēļām (vislabāk 15+2 - 17 nedēļās)

Kā notiek ģenētiskais skrīnings?
Ģenētiskais skrīnings notiek 3 etapos:

1.etaps
Visām grūtniecēm neatkarīgi no vecuma veic I trimestra (11.–13.+6 ned.) augļa ultrasonogrāfiju un kombinēto bioķīmisko skrīningu.

Iedzimto anomāliju riska aprēķinā iekļauj:
* mātes vecumu
* kakla krokas biezumu
* brīvā βHGT un PAPP-A seruma līmeņa vērtības

1. Pacientes ar riska aprēķinu <1:1000 tiek iekļautas zema hromosomālo augļa patoloģiju riska grupā un pacientes turpina novēroties pie ginekologa.
2. Pacientes ar riska aprēķinu 1:51 – 1:1000 tiek iekļautas vidēji augsta riska grupā, kurām nepieciešama padziļināta izmeklēšana 2. etapā.
3. Pacientes ar riska aprēķinu ≥ 1:50 tiek iekļautas augsta riska grupā un tiek nosūtītas pie speciālista.

2.etaps
Vidēja riska grupas grūtniece (ar riska aprēķinu 1:51 – 1:1000) tiek nosūtītas pie speciālista diagnostikā; tiek veikta atkārtota ultrasonogrāfija un papildus izvērtēti I trimestra ultrasonogrāfijas marķieri – 11.–13.+6 grūtniecības nedēļā. Tajā pašā laikā tiek veikti kombinētā riska aprēķini.

Banner 280x280
Banner 280x280
Banner 280x280

* Ja koriģētais risks ir ≥ 1 : 250, tad rezultātu interpretē kā pozitīvu un grūtniecei rekomendē veikt augļa kariotipa (hromosomu komplekta) diagnostiku ar invazīvām metodēm
* Ja koriģētais risks ir < 1 : 251, tad rezultātu interpretē kā negatīvu. Grūtnieces turpina novēroties pie ginekologa. Obligātas izmeklēšanas: 2.trimestra grūtniecības skrīnings un augļa ehokardiogrāfija.

Dažos gadījumos grūtniecēm, neskatoties uz negatīviem ģenētiskā skrinīnga rezultātiem, kā arī normālu augļa kariotipu, piedāvā augļa ehokardiogrāfiju

* Ginekologa konsultācija ar kompetenci prenatālajā diagnostikā ir ieteicama sievietēm ar neskaidras izcelsmes zemu PAPP-A līmeni mātes serumā I trimestrī vai neskaidras izcelsmes paaugstinātu HGT un AFP vai samazinātu brīvā estriola līmeni mātes serumā II triimestrī

3.etaps
Detalizētu II trimestra ultrasonogrāfija (18 – 21+6 nedēļās) augļa anatomijas un augšanas novērtēšanai piedāvā visām grūtniecēm.

* Ja sievietes gestācijas laiks ir lielāks par 21+ 6 nedēļām un trīs marķieru tests nav iespējams, US marķieri jāinterpretē kopā ar vecumu
* Ja II trimestra ultrasonogrāfijā konstatē izolētu ieslēgumu sirds struktūrā ("golfa bumba"), bet risks Dauna sindromam pēc I trimestra skrīninga rezultātiem ir mazāks par 1:1000, tālāka izmeklēšana vai atkārtota US nav nepieciešama. Ja pēc I trimestra skrīninga rezultātiem Dauna sindroma risks ir lielāks par 1:1000, sievietei piedāvā veikt amniocentēzi. Šī robežvērtība ir izvēlēta, pamatojoties uz faktu, ka tāds ieslēgums sirds struktūrā II trimestra ultrasonogrāfijā palielina Dauna sindroma risku divas reizes
* Ja II trimestra ultrasonogrāfijā tiek konstatēta plexus chorioideus cista, tā nav indikācija amniocentēzei, ja vien šī atrade nav saistīta ar
  - palielinātu Dauna sindroma vai Edvardsa sindroma risku pēc skrīninga rezultātiem
  - citu/ -ām patoloģiju/ -ām US izmeklējumā
  - mātes vecumu 35 gadi un vairāk
* Ja II trimestra ultrasonogrāfijā tiek konstatēts vairāk kā viens marķieris, vai ehogēnas zarnas, vai palielināts skausta krokas izmērs, vai jebkura strukturāla vai augšanas anomālija, sieviete tiek nosūtīta pie ginekologa ar kompetenci prenatālājā diagnostikā

Prenatālās diagnostikas invazīvās procedūras

Kas ir horija bārkstiņu biopsija?
Prenatālās diagnostikas metode hromosomālas vai ģenētiskas patoloģijas noteikšanai auglim, kuras laikā caur dzemdes kakliņu vai caur grūtnieces vēdera priekšējo sienu un dzemdes sienu iegūst horija audus. Horija bārkstiņu biopsiju parasti veic laikā no 11. līdz 12+6. grūtniecības nedēļai. Ar procedūru saistītie iespējamie riski ir infekcija, augļa ūdens noplūšana un mazūdeņainības veidošanās, kā arī grūtniecības pārtraukšanās draudi 0,5 – 1% gadījumu.

Kas ir amniocentēze?

Prenatālās diagnostikas metode, ar kuras palīdzību no augļūdeņiem iegūst augļa izcelsmes šūnas (amniocītus), kuras savairojot un pēc tam analizējot iegūst augļa materiālu hromosomālas anomālijas atklāšanai. Augļa ūdens iegūšanai rūpīgā ultrasonogrāfijas kontrolē ar adatu veic dūrienu caur grūtnieces vēdera priekšējo sienu (caur ādu, zemādu, dzemdes sienu) un paņem 10 – 15 ml augļūdens. Punkciju izdara dzemdes augšējā daļā ultrasonogrāfijas kontrolē, lai redzētu placentas piestiprināšanās vietu un augļa lokalizāciju. Amniocentēzi parasti veic laikā no 15. līdz 20+6. grūtniecības nedēļai. Amniocentēzes iespējamas komplikācijas ir augļa traumatizācija, priekšlaicīgas dzemdības, jaundzimušo respiratora mazspēja, stājas patoloģija bērnibā, mātes izoimunizācija (asinīs parādās antivielas), augļūdens embolija un infekcija. Tomēr tiek uzskatīts, ka ar procedūru saistītas grūtniecības pārtraukšanās risks nepārsniedz 0,6 – 0,86%.

Kas ir kordocentēze?
Prenatālās diagnostikas metode, ar kuras palīdzību tiek iegūts un analizēts asins paraugs no augļa nabassaites ģenētisku anomāliju atklāšanai. Kaut arī šī metode ļauj ātri veikt hromosomu analīzi, kordocentēze ir saistīta ar augstu iespējamu komplikāciju risku, un šī procedūra tiek izmantota tikai augsta ģenētiska riska grūtniecību gadījumā, kad amniocentēze, horiju bārkstiņu biopsija vai ultrasonogrāfija nav informatīvas vai izmeklējumu rezultāti nav pārliecinoši. Kordocentēzi veic ultrasonogrāfijas kontrolē, nosakot placentas lokalizāciju un nabassaites vēnas piestiprināšanās vietu; caur grūtnieces vēdera priekšējo sienu un dzemdes sienu tiek ievadīta adata un no nabassaites vēnas tiek paņemts augļa asins paraugs. Tā kā agrā grūtniecības laikā augļa nabassaites vēnas sieniņas ir trauslas, kordocentēzi veic ne ātrāk kā no 17. grūtniecības nedēļas. Grūtniecības pārtraukšanās risks, veicot šo procedūru, ir 1 – 2%

Ava Riga
Zaļā iela 1, Rīga, LV-1010
Tālrunis uzziņām 67111117
e-pastu: avariga@avariga.eu

Foto: Stock.XCHNG

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

  • 23.11.2017 14:20
    3 tests
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    Labdien.Vai ir kādi ierobežojumi pirms šo analīžu veikšanas,piemēram ēšanā?Esmu dzirdējusi ka atsevišķas pārtikas grupas mēdz ietekmēt izmeklējuma rezultātus.Vai tā ir?
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    Sveicināti, 21. hromosomas trisomijas veidošanās nav saistīta ar mammas cukura diabētu vai ģimenes slimību vēsturi, tā rodas kļūdas dēļ dzimumšūnu veidošanās procesā. Tādēļ arī skrīnings tiek veikts pilnīgi veselām sievietēm, lai uz sarunu ar ģenētiķi tiktu tās, kurām analīzēs konsultē izmaiņas. Šādi rādītāji pirmā trimestra skrīningā ir indikācija pēc otrā trimestra skrīninga (apm.16./17. grūtn.ned.) ar visiem analīžu rezultātiem un USG izmeklējumu datiem doties uz konsultāciju pie ārsta - ģenētiķa. Ārsts izskaidrotu Jums, kādēļ var būt konstatētas novirzes analīzēs, kā arī rūpīgi izpētītu USG datus, lai Jums būtu iespēja pieņemt lēmumu veikt vai neveikt amniocentēzi. Pirmā trimestra skrīninga dati ne vienmēr ir pietiekami šāda lēmuma pieņemšanai. Jāņem vērā, ka skrīninga analīzes ir statistiskas un tās nenozīmē, ka bērniņam ir vai nav kāda patoloģija. Atbildi par 21. hromosomas trisomiju dod tikai bērniņa hromosomu izmeklēšana pēc amniocentēzes vai horija biopsijas.
  • 23.11.2017 14:20
    otrs tests
  • 23.11.2017 14:20
    Sveicināti, 21. hromosomas trisomijas veidošanās nav saistīta ar mammas cukura diabētu vai ģimenes slimību vēsturi, tā rodas kļūdas dēļ dzimumšūnu veidošanās procesā. Tādēļ arī skrīnings tiek veikts pilnīgi veselām sievietēm, lai uz sarunu ar ģenētiķi tiktu tās, kurām analīzēs konsultē izmaiņas. Šādi rādītāji pirmā trimestra skrīningā ir indikācija pēc otrā trimestra skrīninga (apm.16./17. grūtn.ned.) ar visiem analīžu rezultātiem un USG izmeklējumu datiem doties uz konsultāciju pie ārsta - ģenētiķa. Ārsts izskaidrotu Jums, kādēļ var būt konstatētas novirzes analīzēs, kā arī rūpīgi izpētītu USG datus, lai Jums būtu iespēja pieņemt lēmumu veikt vai neveikt amniocentēzi. Pirmā trimestra skrīninga dati ne vienmēr ir pietiekami šāda lēmuma pieņemšanai. Jāņem vērā, ka skrīninga analīzes ir statistiskas un tās nenozīmē, ka bērniņam ir vai nav kāda patoloģija. Atbildi par 21. hromosomas trisomiju dod tikai bērniņa hromosomu izmeklēšana pēc amniocentēzes vai horija biopsijas.
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    Sveicināti, 21. hromosomas trisomijas veidošanās nav saistīta ar mammas cukura diabētu vai ģimenes slimību vēsturi, tā rodas kļūdas dēļ dzimumšūnu veidošanās procesā. Tādēļ arī skrīnings tiek veikts pilnīgi veselām sievietēm, lai uz sarunu ar ģenētiķi tiktu tās, kurām analīzēs konsultē izmaiņas. Šādi rādītāji pirmā trimestra skrīningā ir indikācija pēc otrā trimestra skrīninga (apm.16./17. grūtn.ned.) ar visiem analīžu rezultātiem un USG izmeklējumu datiem doties uz konsultāciju pie ārsta - ģenētiķa. Ārsts izskaidrotu Jums, kādēļ var būt konstatētas novirzes analīzēs, kā arī rūpīgi izpētītu USG datus, lai Jums būtu iespēja pieņemt lēmumu veikt vai neveikt amniocentēzi. Pirmā trimestra skrīninga dati ne vienmēr ir pietiekami šāda lēmuma pieņemšanai. Jāņem vērā, ka skrīninga analīzes ir statistiskas un tās nenozīmē, ka bērniņam ir vai nav kāda patoloģija. Atbildi par 21. hromosomas trisomiju dod tikai bērniņa hromosomu izmeklēšana pēc amniocentēzes vai horija biopsijas.
  • 23.11.2017 14:20
    otrs tests
  • 23.11.2017 14:20
    vēl viens komentārs. testam
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    vēl viens komentārs. testam
  • 23.11.2017 14:20
    3 tests
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    Krustēvs 3
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    3 tests
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    Krustēvs 3
  • 23.11.2017 14:20
    Labdien.Vai ir kādi ierobežojumi pirms šo analīžu veikšanas,piemēram ēšanā?Esmu dzirdējusi ka atsevišķas pārtikas grupas mēdz ietekmēt izmeklējuma rezultātus.Vai tā ir?
  • 23.11.2017 14:20
    otrs tests
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    Krustēvs 3
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    vēl viens komentārs. testam
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    tests
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    Labdien.Vai ir kādi ierobežojumi pirms šo analīžu veikšanas,piemēram ēšanā?Esmu dzirdējusi ka atsevišķas pārtikas grupas mēdz ietekmēt izmeklējuma rezultātus.Vai tā ir?
  • 23.11.2017 14:20
    tests
  • 23.11.2017 14:20
    tests
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 23.11.2017 14:20
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    vēl viens komentārs. testam
  • 06.06.2017 14:57
    Krustēvs 3
  • 06.06.2017 14:57
    3 tests
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    Krustēvs 3
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    vēl viens komentārs. testam
  • 06.06.2017 14:57
    tests
  • 06.06.2017 14:57
    Sveicināti, 21. hromosomas trisomijas veidošanās nav saistīta ar mammas cukura diabētu vai ģimenes slimību vēsturi, tā rodas kļūdas dēļ dzimumšūnu veidošanās procesā. Tādēļ arī skrīnings tiek veikts pilnīgi veselām sievietēm, lai uz sarunu ar ģenētiķi tiktu tās, kurām analīzēs konsultē izmaiņas. Šādi rādītāji pirmā trimestra skrīningā ir indikācija pēc otrā trimestra skrīninga (apm.16./17. grūtn.ned.) ar visiem analīžu rezultātiem un USG izmeklējumu datiem doties uz konsultāciju pie ārsta - ģenētiķa. Ārsts izskaidrotu Jums, kādēļ var būt konstatētas novirzes analīzēs, kā arī rūpīgi izpētītu USG datus, lai Jums būtu iespēja pieņemt lēmumu veikt vai neveikt amniocentēzi. Pirmā trimestra skrīninga dati ne vienmēr ir pietiekami šāda lēmuma pieņemšanai. Jāņem vērā, ka skrīninga analīzes ir statistiskas un tās nenozīmē, ka bērniņam ir vai nav kāda patoloģija. Atbildi par 21. hromosomas trisomiju dod tikai bērniņa hromosomu izmeklēšana pēc amniocentēzes vai horija biopsijas.
  • 06.06.2017 14:57
    otrs tests
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    tests
  • 06.06.2017 14:57
    3 tests
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    3 tests
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    Sveicināti, 21. hromosomas trisomijas veidošanās nav saistīta ar mammas cukura diabētu vai ģimenes slimību vēsturi, tā rodas kļūdas dēļ dzimumšūnu veidošanās procesā. Tādēļ arī skrīnings tiek veikts pilnīgi veselām sievietēm, lai uz sarunu ar ģenētiķi tiktu tās, kurām analīzēs konsultē izmaiņas. Šādi rādītāji pirmā trimestra skrīningā ir indikācija pēc otrā trimestra skrīninga (apm.16./17. grūtn.ned.) ar visiem analīžu rezultātiem un USG izmeklējumu datiem doties uz konsultāciju pie ārsta - ģenētiķa. Ārsts izskaidrotu Jums, kādēļ var būt konstatētas novirzes analīzēs, kā arī rūpīgi izpētītu USG datus, lai Jums būtu iespēja pieņemt lēmumu veikt vai neveikt amniocentēzi. Pirmā trimestra skrīninga dati ne vienmēr ir pietiekami šāda lēmuma pieņemšanai. Jāņem vērā, ka skrīninga analīzes ir statistiskas un tās nenozīmē, ka bērniņam ir vai nav kāda patoloģija. Atbildi par 21. hromosomas trisomiju dod tikai bērniņa hromosomu izmeklēšana pēc amniocentēzes vai horija biopsijas.
  • 06.06.2017 14:57
    otrs tests
  • 06.06.2017 14:57
    otrs tests
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    Krustēvs 3
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    tests
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    Labdien.Vai ir kādi ierobežojumi pirms šo analīžu veikšanas,piemēram ēšanā?Esmu dzirdējusi ka atsevišķas pārtikas grupas mēdz ietekmēt izmeklējuma rezultātus.Vai tā ir?
  • 06.06.2017 14:57
    Sveicināti, 21. hromosomas trisomijas veidošanās nav saistīta ar mammas cukura diabētu vai ģimenes slimību vēsturi, tā rodas kļūdas dēļ dzimumšūnu veidošanās procesā. Tādēļ arī skrīnings tiek veikts pilnīgi veselām sievietēm, lai uz sarunu ar ģenētiķi tiktu tās, kurām analīzēs konsultē izmaiņas. Šādi rādītāji pirmā trimestra skrīningā ir indikācija pēc otrā trimestra skrīninga (apm.16./17. grūtn.ned.) ar visiem analīžu rezultātiem un USG izmeklējumu datiem doties uz konsultāciju pie ārsta - ģenētiķa. Ārsts izskaidrotu Jums, kādēļ var būt konstatētas novirzes analīzēs, kā arī rūpīgi izpētītu USG datus, lai Jums būtu iespēja pieņemt lēmumu veikt vai neveikt amniocentēzi. Pirmā trimestra skrīninga dati ne vienmēr ir pietiekami šāda lēmuma pieņemšanai. Jāņem vērā, ka skrīninga analīzes ir statistiskas un tās nenozīmē, ka bērniņam ir vai nav kāda patoloģija. Atbildi par 21. hromosomas trisomiju dod tikai bērniņa hromosomu izmeklēšana pēc amniocentēzes vai horija biopsijas.
  • 06.06.2017 14:57
    Labdien.Vai ir kādi ierobežojumi pirms šo analīžu veikšanas,piemēram ēšanā?Esmu dzirdējusi ka atsevišķas pārtikas grupas mēdz ietekmēt izmeklējuma rezultātus.Vai tā ir?
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    Labdien.Vai ir kādi ierobežojumi pirms šo analīžu veikšanas,piemēram ēšanā?Esmu dzirdējusi ka atsevišķas pārtikas grupas mēdz ietekmēt izmeklējuma rezultātus.Vai tā ir?
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.
  • 06.06.2017 14:57
    vēl viens komentārs. testam
  • 06.06.2017 14:57
    Biju 11 nedelaas uz parbaudi jo PAPP-A pzeminats 0,42 bet BHCG-1,53 paaugstinats...lai gan diabeta man nav,28 gadi un gimenee arii visi veseli.USG neko neparadija,daktere teica auglis vesels,bet kapec 21 hromosoma paaugstinata nezinot,piedvaja aminocintezi,atteicamies jo man pastaveeja lielaaks risks neka citam pacienteem tadel ka negativa asinsgrupa.Taa joprojaam staigaaju nezinaa,lai gan visi USG ir kartiba.,pec arstu sacitaa.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Diagnostika":

Uzņēmumi nozarē "Diagnostika"

Aizkraukles slimnīca, SIA

Aizkraukles slimnīca, SIA

Aizkraukles Slimnīca ar vairāk kā 40 augsti kvalificētiem speciālistiem piedāvā plašu ārstniecības pakalpojumu klāstu.

Nedēļas tēma

Jaunums Dr. Mauriņa klīnikā – plastiskā ķirurģija

Jaunums Dr. Mauriņa klīnikā – plastiskā ķirurģija

Diemžēl, gadiem ejot, ar ādas kopšanu vien ir par maz – lai saglabātu izskatu, kādu to vēlamies redzēt, bieži vien bez ķirurģijas neiztikt. Tāpēc Dr. Mauriņa klīnika Mežaparkā līdztekus jau tā plašajam pakalpojumu klāstam tagad piedāvā arī plastiskās ķirurģijas operācijas, tā nodrošinot pilnvērtīgu un kvalitatīvu aprūpi vienuviet.

Aktuālie piedāvājumi

Pretizgulējumu matrači pacientu dzīves kvalitātes uzlabošanai 

Pretizgulējumu matrači pacientu dzīves kvalitātes uzlabošanai 

Kvalitatīvs matracis var ievērojami uzlabot cilvēka dzīves kvalitāti, nodrošinot komfortu un cieņpilnu aprūpi dzīves visgrūtākajos brīžos. Investīcijas šādā matracī ir ieguldījums pacienta veselībā un labklājībā, kas sniedz ieguvumus gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.

Novērs muguras sāpes!

Novērs muguras sāpes!

Vai kaut vienu reizi dzīvē esi jutis muguras sāpes, īpaši muguras lejasdaļā? “Veselības sporta stacijas” treneri nodarbībās risina sūdzības par muguras sāpēm savas kompetences ietvaros un sadarbojoties ar citu jomu speciālistiem. 

Kā izvēlēties sev piemērotu SPA Rīgā?

Kā izvēlēties sev piemērotu SPA Rīgā?

Rīgā tiek piedāvātas dažādas SPA iespējas, sākot no sabiedriskām iestādēm līdz augstas klases SPA. Ideāla SPA izvēle Rīgā ir atkarīga no vairākiem faktoriem. Uzzināsim vairāk, kāpēc izvēlēties Inlux SPA!

Video

Produktu testi

FITY unikālie dabas zaļie pulveri Nātre, Gārsa un Balanda – Latvijas dabā augošās nezāles, kuru vērtību tik retais apzinās!

FITY unikālie dabas zaļie pulveri Nātre, Gārsa un Balanda – Latvijas dabā augošās nezāles, kuru vērtību tik retais apzinās!

Novembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Perfecto" piedāvā testēt FITY dabas pulverus pēc izvēles – Nātru, Gārsas vai Balandas pulveri.

Testa rezultāti: OstroVit magnija bisglicināts normālai nervu sistēmas un muskuļu darbībai

Testa rezultāti: OstroVit magnija bisglicināts normālai nervu sistēmas un muskuļu darbībai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Fit & Healthy" piedāvāja izmēģināt zīmola "OstroVit" uztura bagātinātāju - magnija bisglicinātu.

Testa rezultāti: RUUTe® Sejas krēms Roze

Testa rezultāti: RUUTe® Sejas krēms Roze

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar dabiskās kosmētikas zīmolu RUUTe® piedāvāja testēt sejas krēmu Roze, kas domāts jebkuram sejas ādas tipam, arī sausai un iekaisušai ādai.

Testa rezultāti: Zepter Myion – izbaudi tīru gaisu, lai kurp tu dotos!

Testa rezultāti: Zepter Myion – izbaudi tīru gaisu, lai kurp tu dotos!

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Zepter International Baltic" piedāvāja testēt "Myion" – inovatīvu portatīvo gaisa attīrītāju.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

Dr. Ohhira Kolagēns: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Dr. Ohhira Kolagēns: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Atklāj īpašo Japānas skaistuma noslēpumu, kuru izstrādājuši Jāpānas zinātnieki. Dr.Ohhira® produkti – augstākās kvalitātes Japānas kosmētika un uztura bagātinātāji.

Aerify Recovery: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Aerify Recovery: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Aerify Recovery ir Latvijas zīmols, kas no 2018. gada izstŗādā un ražo gaisa kompresijas ierīces, ko izmanto limfodrenāžas un sporta atjaunošanās nolūkos. Šīs iekārtas ir iecienījuši fizioterapeiti, sporta ārsti un masāžas speciālisti visā pasaulē, kā arī tos lieto visi top Latvijas atlēti.

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

Kontakti

  1. +371 65133899
  2. +371 65133875
  3. +371 65133870
  4. +371 65133884
  5. +371 65133880
  6. +371 65133873
  7. +371 65133878
  8. +371 65133883
  9. +371 65121527
  10. info@amc.lv
  11. P.O.T.C.P.(8.00-18.00)
  12. P.O.T.C.P.S.Sv.(00-24.00)
  13. https://amc.lv/

Juridiskie dati

  1. 40003255337
  2. LV40003255337
  3. 31.05.1995
  4. 05.08.2004
  5. Bērzu iela 5, Aizkraukle, Aizkraukles nov., LV-5101
  6. 2023

Apraksts

Aizkraukles Slimnīca ar vairāk kā 40 augsti kvalificētiem speciālistiem piedāvā plašu ārstniecības pakalpojumu klāstu.

 
Vairāk

Atslēgvārdi

Medicīniskā palīdzība ambulatorā, Dienas stacionārs, Diagnostika, Slimnīca.

Aizkraukles slimnīca, AMC, Aizkraukles medicīnas centrs, poliklīnika,
aprūpes slimnīca, psihiatrs, narkologs, dienas stacionārs, laboratorija,
ārsti, ārsts, medicīna.


Vairāk

Mājas lapa internetā