medicine.lv skaitļos

Lietotāji online273
Aktīvie uzņēmumi12196
Nozares raksti1446
Ekspertu atbildes21477
Dziednieces Diānas Audras meditācija – Jāņu nakts veselības uzlabošanai : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Dziednieces Diānas Audras meditācija – Jāņu nakts veselības uzlabošanai

Meditāciju Jāņu nakts veselības uzlabošanai varam veikt no 20.06. līdz 23.06. katru nakti, jo tās ir spēka uzņemšanas naktis.

Daba īpaši saulstāvjos atver savus mantu kambarus un dod veltes saviem mīļajiem bērniem, kuru pēdās ir saknes, viņas klēpjos ieaudzētas un ielolotas. Dvēseles, kuras mīl  zemi un augus, mīl debesis un vētras, mīl lietu, ūdens čalas un ugunskura mierīgās liesmiņas. Dabas bērni, kuri nebaidās nosmērēties ar dubļiem un kuri katru dzīvnieciņu apmīļo kā savējo. Dieva gaismas cilvēki, kuru mīlestība ir bezgalīga uz dzīvību. Viņos mīt bērnišķība neatkarīgi no vecuma, viņos mīt dabiskums un miers. Daba velta savas dāvanas katram, kurš to spēj novērtēt un ar pateicību pieņemt.

Dievišķais cilvēk, ienāc dabiskā vidē – atver savu sirdi gaismai, lai tā brīvi var ieplūst tevī! Lai dieva sūtītā mīlestība tevi skauj un dziedē! Ļaujies, lai tā tevi sasniedz līdz pašiem sirds dziļumiem un visu lieko, lai no tevis izvada ārā, nosūtot savas sāpes, nemierus, bailes un raizes Zemes mātei un domās tos transformējot uz gaismu, mīlestību un pateicību.

Sūtam savu mīlestību Zemei – mūsu kopīgajai mājai – un lūdzam pasargāt mūs no nedienām, no ienaidniekiem un slimībām. Pateicamies par to, ka daba baro, dziedē un sargā! Domās apmīļojam savas mokošās vietas un lūdzam ķermeni tās atjaunot katrā šūnu līmenī. Mūsu slāpstošajai dvēselei novēlam atrast miera devēju, mīlestības siltumu, jūtu pārpilnību ar laimīgām izjūtām un daudz tādu mazu priecīgu brīžu, kas mūsu acīm biežāk liek  iemirdzēties! Katrai mūsu ķermeņa daļiņai novēlam kļūt veselai un spēka pilnai! 

Kad esam saņemuši dabas svētību, ņemam dzijas kamoliņu un savas slimības un raizes ietinam un satinam dzīparos! Tad šo kamoliņu ietinam ziediņos un lapiņās un ziedojam Jāņu ugunskuram ar pateicību un lūgumu ugunij paņemt mūsu likstas, tās transformējot uz gaismas, mīlestības un pateicības enerģijām.

Vienmēr pateicamies saulītei paklanoties, jo tā dod mums siltumu un gaismu!

Lai veiksmīga jums Jāņu nakts meditācija!

Veselību un gaismu sirdī novēl dziedniece, gaišreģe Diāna Audra!Diāna Audra
Tālr. 29993894 
E-pasts: dianaaudra@inbox.lv

www.dianaaudra.lv

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Kas jāzina par fluorīdu zobu pastas sastāvā

Kas jāzina par fluorīdu zobu pastas sastāvā

Zobu pasta ir svarīga labas mutes dobuma higiēnas sastāvdaļa. Plaši pieejamajā klāstā var būt grūti noteikt, kura no izvēlēm būs pareizā. Noskaidrosim, kādi ir plusi un mīnusi fluorīdu saturošai zobu pastai un zobu pastai bez fluorīda!

Aktuālie piedāvājumi

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Nakts hormons melatonīns – labam miegam

Slikts miegs un neizgulēšanās rada nogurumu, pazemina produktivitāti un paaugstina slimību risku, kā arī paātrina ādas novecošanās procesus. Noskaidrosim, kas ir melatonīns un kā tas var palīdzēt atrisināt miega problēmas! 

5 veidi, kā alveja var tev palīdzēt

5 veidi, kā alveja var tev palīdzēt

Pateicoties plašajai iedarbībai uz organisma veselību, labsajūtu un skaistumu, alveja tiek dēvēta par dabas aptieku vienā augā. Izvēlies pārbaudītu kvalitāti ar drošu sirdi – www.alveja.lv! 

Video

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Izglītojošā video aicina pievērst uzmanību ādas veselībai (VIDEO)

Noslēdzot šī gada melanomas modrības kampaņu “Dzimumzīmei vajag uzmanību”, melanomas pacientu atbalsta biedrība “Soli priekšā melanomai” ir sagatavojusi izglītojošu video, kāpēc ikvienam ir svarīgi veikt ķermeņa ādas pašpārbaudes un kā laikus atklāt bīstamo ādas vēzi.

Produktu testi

Testa rezultāti: "Vegan Fox" kafijas skrubis ķermenim

Testa rezultāti:

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Amber Cosmetics" piedāvāja testēt "Vegan Fox" kafijas skrubi ķermenim.

"Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksi gremošanas sistēmai

Novembrī, decembrī un janvārī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Dabas tēja" piedāvā izmēģināt "Acorus Balance Fiber" – šķiedrvielu kompleksu gremošanas sistēmai.

Testa rezultāti: Fermentēts probiotiskais dzēriens ZOE

Testa rezultāti: Fermentēts probiotiskais dzēriens ZOE

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "Veselības veikals" piedāvāja testēt fermentētu probiotisko dzērienu ZOE – ar smiltsērkšķiem vai ar medu.

Testa rezultāti: "Green Wing Paleo Skincare" – eļļa sejai, kas ideāli piemērota lietošanai rudenī

Testa rezultāti:

Septembrī un oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar "Green Wing Paleo Skincare" piedāvāja izmēģināt 100% dabīgu paleo kosmētiku – eļļu sejai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Unifarma Herbals": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

UNIFARMA HERBALS – tradicionāli un dabiski produkti jūsu veselībai! Mūsdienu pasaulē skaistums un labsajūta ir būtiskas sastāvdaļas. Skaistums, tā ir iekšēja sajūta, kas ir jūsu labākais pārliecības avots. Jūs esat savas iekšējās pasaules veidotājs un, ietekmējot savu iekšējo pasauli, jūs ietekmēsiet arī apkārtējo.

 

AS "Sirowa Rīga": Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

AS

AS "Sirowa Rīga", kas ir lielākais profesionālās matu kosmētikas vairumtirgotājs, pārstāv tādus pasaulē zināmus zīmolus kā "Wella Professionals", "Kadus Professional", "Nioxin", "Sebastian Professional" un "System Professional".