medicine.lv skaitļos

Lietotāji online54
Aktīvie uzņēmumi12754
Nozares raksti1343
Ekspertu atbildes20882
14 biežāk sastopamās lipīgās infekcijas slimības: Stāsta farmaceits : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

14 biežāk sastopamās lipīgās infekcijas slimības: Stāsta farmaceits

Ierobežojot kontaktus pamanījām, ka slimojam mazāk – neklepojam un tik daudz kā citugad nešķaudām. Tā nu tas ir – ne jau plānākas šalles dēļ "noķeram" iesnas – tās mums uzdāvina cits vīrusa nēsātājs. "Mēness aptiekas" farmaceits Vadims Brižaņs atgādina jau zināmo –  ļoti lipīgu slimību gadījumā paļaušanās uz imūnsistēmu neaplipināties vienmēr nepalīdzēs.

Aptiekā bieži vēršas pacienti, kuru sūdzības skaidri liecina par kādas infekcijas slimības klātbūtni. Protams, ka farmaceits ieteiks līdzekļus mokošāko simptomu mazināšanai, taču noteikt, kāda tieši kaite piemeklējusi, nebūs tik vienkārši, jo slimību ir daudz un vairākām pazīmes ir līdzīgas.Farmaceits uzskaita biežāk sastopamās, vienlaikus brīdinot par to lipīgumu, jo šobrīd, lai kura infekcijas slimība tā nebūtu, pats svarīgākais – pasargāt no inficēšanās citus līdzcilvēkus un mazināt slogu veselības aprūpes sistēmai.

Lipīgo slimību pārnēsāšanas ilgums

Farmaceits atgādina, ka katrai infekcijas slimībai var būt ne tikai atšķirīgi simptomi, bet var atšķirties arī slimošanas un slimības pārnēsāšanas ilgums.

Saaukstēšanās

Parasti saaukstēšanās iesākas ar iesnām, šķaudīšanu un/vai kakla sāpēm. Vēlāk var parādīties arī klepus. Sākotnēji var šķist, ka saaukstēšanās nav tik nopietna un lipīga slimība kā, piemēram, gripa. Kaut arī aplipināt citus visbiežāk var tad, kad slimība ir visprogresējošākā, citus var aplipināt arī vienu vai divas dienas pirms pirmajiem simptomiem. Saaukstēšanās parasti ilgst no vienas līdz divām nedēļām. Ilgāk par divām nedēļām slimība var būt cilvēkiem ar vāju imunitāti un tiem, kam jau ir kādas elpošanas problēmas, piemēram, akumulēties saasinājuma astmas pacietiem.

Gripa

drudzis

Tā var būt mānīga, jo cilvēks var inficēt kādu citu, pirms tiek pamanīti kādi simptomi. Farmaceits skaidro, ka vislipīgākā tā ir trīs līdz četru dienu laikā pēc brīža, kad cilvēks sāk sajusties slims. Turklāt aplipināt otru var tik ilgi, kamēr saglabājas kāds no slimības simptomiem. Parasti ar gripu izslimo nedēļas laikā, taču bērniem un cilvēkiem ar novājinātu vai vāju imūnsistēmu (piemēram, senioriem) slimība var ieilgt par pāris dienām. Mānīgumu rada arī tas, ka cilvēks gripu dažkārt var pārnēsāt arī bez īpašiem simptomiem. Jāzina, ka gripa sākas spēji – vēl no rīta juties svaigs un možs, bet pēcpusdienā – drudzis un citi gripai raksturīgie simptomi. Ja tas tā notiek, tad ar steigu jāizolējas un, nu jau mēs to zinām labi – lai pasargātu tuviniekus, tieši tāpat kā ar Covid-19. Labi derēs maska, roku mazgāšana un citi drošības un higiēnas pasākumi.

Covid-19

covid

Vīruss SARS-CoV-2 izpaužas ar drebuļiem un drudzi, apgrūtinātu elpošanu, nogurumu, klepu, kā arī sliktu dūšu vai caureju. Ar jauno vīrusu var inficēt otru cilvēku arī divas līdz trīs dienas pirms ir parādījušies kādi no minētajiem simptomiem. Turklāt, ir gadījumi, ka slimību pārnēsā citam, kaut arī pašam nav nekādas slimības pazīmes. Ja esi slims, nekontaktējies ar citiem līdz simptomi nav beigušies un vismaz trīs dienas nav bijis drudzis. Ja vīrusa tests ir pozitīvs, bet nav neviena slimības simptoma, ievēro 10 dienu pašizolāciju, lai pārliecinātos, ka neparādās kādi simptomi vai neaplipinātu līdzcilvēkus. Latvijā ir aizsākta vakcinēšanās, un būtiski tai pieteikties, jo šī infekcijas slimība ir ļoti lipīga, jo sevišķi tās jaunie paveidi. Iepriekš nav zināms, cik smaga būs slimības gaita. Turklāt šobrīd rodami jaunākie dati, kas apliecina, ka pat viegli pārslimojušajiem var būt komplikācijas jeb tā dēvētais "garais Covid-19".

Garais klepus

Tā ir bakteriāla infekcija, kas bīstamāka ir zīdaiņiem, taču saslimt var arī pieaugušie, gan pusaudži. Inficēšanās notiek pilienveidīgi, turklāt var inficēt citus pat divas līdz trīs nedēļas pēc klepus sākuma. Labā ziņa ir tā, ka ir vakcīnas, kas var pasargāt no slimības. Turklāt, farmaceits norāda, ja ir inficēšanās, slimības gaitu var uzlabot un saīsināt ar ārsta nozīmētām antibiotikām.

Bronhīts

bronhits

Bronhīts rodas, kad saaukstēšanās simptomi "virzās uz leju" un skarot bronhus un plaušas un radot ilgu un mokošu klepu. Neatkarīgi no tā, vai tā ir parasta saaukstēšanās, gripa vai kāds cits vīruss, saslimušais spēj inficēt citus tik ilgi, kamēr ir slimības simptomi. Lai mazinātu slimības izplatību, regulāri jāmazgā rokas, bet šķaudot vai klepojot jāaizklāj mute. Noteikti labs paņēmiens, lai pasargātu apkārtējos, ir sejas maskas valkāšana.

Mononukleoze

Epstaina-Bāra vīruss, kas izraisa šo kaiti, tautā dēvēts arī par skūpstīšanās slimību, jo tas ir viens no veidiem, kā šo herpes vīrusa paveidu var nodot citiem. No inficēšanās līdz pirmajiem slimības simptomiem var paiet ilgs laiks – četras līdz septiņas nedēļas – līdz parādās kāds no gripai līdzīgiem simptomiem. Šo vīrusu ir viegli pārnēsāt, jo bieži saslimušais var pat nenojaust, ka ir inficēts, un aplipināt citus. Pat tad, ja šķiet, ka esi vesels un nav simptomu, pastāv iespēja vīrusu pārnēsāt pat 18 mēnešus.

Norovīruss

noroviruss

Caureja, slikta dūša, sāpes vēderā, galvassāpes, drudzis, vemšana ir biežākie šī vīrusa simptomi. No miljardiem norovīrusu daļinu tikai dažas var inficēt citu cilvēku, ja tās nonāk, piemēram, uz ēdiena vai virtuves piederumiem. Labākais veids, kā izvairīties no vīrusa, ir regulāri mazgājot rokas un pārtikas produktus. Vīruss ir vislipīgākais slimības laikā un dažas dienas pēc slimošanas. Taču pastāv iespēja inficēt citus arī divas un pat vairāk nedēļas pēc slimošanas.

E. coli jeb zarnu nūjiņas

Tā ir izplatīta baktērija, kas ir caurejas cēlonis. Baktēriju var pārnest citiem, ja netiek mazgātas rokas, ar netīrām rokām aizskarti pārtikas produkti un tie netiek pirms ēšanas nomazgāti. Tāpat to var nodot citiem, saslimušajam peldoties baseinā. Parasti slimība ir lipīga līdz slimošanas beigām, taču retākos gadījumos var pārnest citiem arī dažas dienas pēc slimošanas.

Konjunktivīts

konjunktivits

To izraisa baktērijas, kairinātāji vai alergēni, kas iedarbojas uz acs iekšējo plakstiņu un acu audiem. Par konjuktivītu liecina sarkanas, ūdeņainas vai niezošas acis. Ja izraisītājs ir baktērijas, tad acs dobums var piepildīties ar strutām. Tāpat "Mēness aptiekas" farmaceits Vadims Brižaņs norāda, ka inficēt citus var, jau pirms ir parādījušies pirmie simptomi (vienu vai divas dienas iepriekš) vai 24 stundas pēc antibakteriālo pilienu lietošanas.

Impetigo

Tā ir ādas infekcija. Biežāk tā piemeklē mazus bērnus. Infekcijas radītās lipīgās čūlas parasti parādās uz sejas, rokām, kakla vai dibena. Tās var būt gan kā sarkanas un mitras čūlas, gan kā dzeltenīgas kreveles. Visbiežāk šīs baktērijas aktivizējas, ja āda tiek kairināta vai traumēta, piemēram, ja tā ir sakasīta vai sagriezta. Infekcija ir lipīga un to var viegli pārnest citiem, ja tiek aiztiktas čūlas. Roku mazgāšana var palīdzēt mazināt inficēšanās risku. Turklāt, farmaceits piemin, ka, lai mazinātu infekcijas radītos simptomus, ārsts var ieteikt lietot antibakteriālos medikamentus.

Masalas

masalas

Vakcīna padara šo slimību mazāk izplatītu, taču pasaulē vidēji gadā no šī vīrusa mirst tūkstošiem cilvēku, vairums gadījumos tie ir bērni līdz piecu gadu vecumam. Var šķist, ka masalas ir tikai mazas sarkanas pumpiņas, taču vīruss izraisa arī sausu klepu, iesnas, kakla sāpes un drudzi. Turklāt masalas var iegūt piliena vai tieša kontakta ceļā. Kad parādās pirmie izsitumi, cilvēks jau četras dienas ir bijis lipīgs. Parasti inficētspēja saglabājas līdz četrām dienām pēc izsitumu parādīšanās.

MRSA jeb Meticilīnrezistentais zeltainais stafilokoks

Bakteriāla infekcija, ko sauc par Staphylococcus aureus. Šī slimība var būt bīstama tieši tādēļ, ka tā nereaģē uz vairākām antibiotikām. Simptomi – uz ādas var parādīties sarkani izsitumi, čūlas, strutojoša brūce. Inficēt citus var tad, ja otrs pieskaras šai traumētajai ādas vietai. Ja slimība netiek laikus ārstēta, tā var būt pat bīstama dzīvībai.

Vējbakas

Tas ir lipīgs vīruss. Raksturīgie simptomi ir iekaisis kakls, drudzis un ķermeni klāj jutīgi, niezoši pūslīšveida izsitumi. Pret šo vīrusu ir vakcīnas. Taču, ja bērns ir ieguvis vīrusu, ir nepieciešams ievērot mājas režīmu līdz visas čūlas un plankumi ir pazuduši. Atgādinām, ka slimībai mēdz būt smagas komplikācijas, kas var atklāties pat vairākus gadus vai gadu desmitus pēc pārslimošanas.

Jostas roze

Izslimojot ar vējbakām, vīruss it kā uzglabājas jeb dzīvo ķermenī un var atgriezties, piemēram, pusmūža gados kā jostas roze. Turklāt šajos pūslīšos dzīvo vējbaku vīruss. Šis pūslīšu šķidrums, nonākot saskarsmē ar citu cilvēku, nevar nodot jostas rozi, taču vējbakas gan, ja šis otrs cilvēks nav ar tām slimojis vai vakcinējies.

ŅEMSIM VĒRĀ!

vakcina

Neviena slimība nav joks. Jebkura, pat visvienkāršākā infekcijas slimība, var pēkšņi saasināties vai izraisīt smagas komplikācijas. Ja esi slims, parūpējies ne tikai par savu veselību, bet piedomā arī par līdzcilvēkiem, lai tos neaplipinātu. Nopietni apsver vakcinēšanos. Daudzas vakcīnas pat spēj pārtraukt transmisiju jeb slimības tālāku izplatīšanos. Taču visas pilnīgi noteikti spēj pasargāt no saslimšanas vai no slimošanas ar smagu slimības gaitu, atgādina farmaceits.

Vakcinēšanās nav tikai individuāla izvēle – tas ir sabiedrības veselības jautājums, jo tā mēs spējam būt līdzcietīgi un pasargāt vājākos un neaizsargātākos mūsu sabiedrības locekļus.

Raksta sagatavošanā izmantoti vietnes WebMD materiāli.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Uzņēmumi, saistīti ar raksta tematiku nozarē "Medikamentu tirdzniecība, aptiekas":

Uzņēmumi nozarē "Medikamentu tirdzniecība, aptiekas"

AS “RĪGAS FARMACEITISKĀ FABRIKA”

AS “RĪGAS FARMACEITISKĀ FABRIKA”

A/S “Rīgas Farmaceitiskā fabrika” ir uzņēmums ar senu vēsturi, kas šobrīd ieņem līdera pozīciju Baltijas tirgū augu valsts farmaceitisko produktu ražošanā. A/S “Rīgas Farmaceitiskā fabrika” savu darbību uzsāka jau 1950. gadā kā zāļu fasēšanas iecirknis un pēc septiņiem gadiem iegūstot “Rīgas Farmaceitiskās fabrikas” statusu 1957. gadā. Uzņēmums ražo herbālās zāles (tinktūras, kombinētos pilienus, ziedes, linimentus un pulverus), tējas, uztura bagātinātājus un kosmētiku. Uzņēmumam piederošie zīmoli ir RFF, Dr.Pakalns SELECT un NEO.

Nedēļas tēma

Videi draudzīga matu kopšana. Kas ir šampūnziepes?

Videi draudzīga matu kopšana. Kas ir šampūnziepes?

Vai zināji, ka vari rūpēties par saviem matiem, izvēloties šampūnu un kondicionieri, pēc kuru izlietošanas nepaliek pāri plastmasas pudele? SILMACHY šampūnziepes jeb cietais šampūns un kondicionieris ir inovatīvi izstrādāti matu kopšanas līdzekļi, tie ir efektīvi un videi draudzīgi. 

Aktuālie piedāvājumi

Kompleksa pieeja Covid-19 infekcijas ārstēšanā

Kompleksa pieeja Covid-19 infekcijas ārstēšanā

Jau vairāk nekā pusotru gadu, cenšoties sadzīvot ar Covid-19 pandēmiju, tiek uzkrāta aizvien lielāka pieredze un zināšanas cīņā ar šo slimību, un ir apkopoti pierādījumi, ka pēc Covid-19 infekcijas sekas var nopietni ietekmēt pārslimojušās personas veselības stāvokli ilgtermiņā.

Deguna starpsienas operācija

Deguna starpsienas operācija

Plastiskās ķirurģijas klīnika Aesthetica piedāvā veikt gan deguna starpsienas korekcijas operācijas, gan estētisko rinoplastiku. Klīnikas Aesthetica otorinolaringologi un ķirurgi ir gatavi palīdzēt ikvienam pacientam. Pieraksties konsultācijai pie Aesthetica jau šodien!

Video

Produktu testi

Testa rezultāti: NEO β-IMMUNE – imunitātei, vitalitātei un pret nogurumu

Testa rezultāti: NEO β-IMMUNE – imunitātei, vitalitātei un pret nogurumu

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar NEO zīmolu piedāvāja testēt NEO līnijas produktu β-IMMUNE (120ml) imunitātei, vitalitātei un pret nogurumu.

Testa rezultāti: HealthAid Neuroforte® – sinerģisks atbalsts smadzeņu un nervu veselībai

Testa rezultāti: HealthAid Neuroforte® – sinerģisks atbalsts smadzeņu un nervu veselībai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar SIA "HealthAid Baltics" piedāvāja testēt "Neuroforte®" smadzeņu un nervu veselībai.

Unikālais "OGA7 Cosmetics" ķermeņa un roku krēms normālai un sausai ādai

Unikālais

Oktobrī Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu "OGA7 Cosmetics" piedāvā testēt unikālu barojošo un mitrinošo ķermena un roku krēmu.

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar Dr. Pakalns select zīmolu piedāvā testēt "Dr. Pakalns select VIVASOLS" imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Apimi" dabiskie kosmētikas produkti ķermeņa un sejas kopšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Zīmols "Apimi" ir vēl viens piemērs izdomai, kas rezultējas lieliskos dabiskās kosmētikas produktos ķermeņa un sejas kopšanai. "Apimi" ražojumi ļauj sajust bišu radīto produktu labvēlīgo ietekmi uz skaistumu un labsajūtu ikdienā. Bišu iedvesmoti – Apimi radīti!"

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Terapeitiskos nolūkos pārtikas un uztura bagātinātāju veidā tiek izmantoti laktobacilli, bifidobaktērijas un pat streptokoki. Šos dzīvos mikroorganismus sauc par probiotikām, un pārtikas produktus, kas tos satur, sauc par probiotikām. Parasti tie ir piena produkti. Lietuvietis Ramunas Račkausks radīja augu izcelsmes probiotikas produktu, raudzējot auzas, griķus un rīsus – ZOE. 

Uzņēmums, kura darbības sfēra var būt līdziga raksta tematikai:

AS “RĪGAS FARMACEITISKĀ FABRIKA”

AS “RĪGAS FARMACEITISKĀ FABRIKA”

Kontakti

 1. +371 67355550
 2. http://www.drpakalns.lv
 3. https://www.facebook.com/Dr.PakalnsLatvija
 4. https://www.facebook.com/rff.lv
 5. https://www.facebook.com/neolatvija
 6. https://www.instagram.com/dr.pakalns_latvija/
 7. https://www.instagram.com/neo_latvija/

Darba laiks

 • P.800-1630
 • O.800-1630
 • T.800-1630
 • C.800-1630
 • P.800-1630
 • S.-
 • Sv.-

Juridiskie dati

 1. 40003000765
 2. LV40003000765
 3. 26.03.1991
 4. Rīga, Ozolu iela 10, LV-1005
 5. 2020

Apraksts

A/S “Rīgas Farmaceitiskā fabrika” ir uzņēmums ar senu vēsturi, kas šobrīd ieņem līdera pozīciju Baltijas tirgū augu valsts farmaceitisko produktu ražošanā. A/S “Rīgas Farmaceitiskā fabrika” savu darbību uzsāka jau 1950. gadā kā zāļu fasēšanas iecirknis un pēc septiņiem gadiem iegūstot “Rīgas Farmaceitiskās fabrikas” statusu 1957. gadā. Uzņēmums ražo herbālās zāles (tinktūras, kombinētos pilienus, ziedes, linimentus un pulverus), tējas, uztura bagātinātājus un kosmētiku. Uzņēmumam piederošie zīmoli ir RFF, Dr.Pakalns SELECT un NEO. 
Vairāk

Atslēgvārdi

RFF, Rīgas Farmaceitiskā fabrika, fabrika, fitoterapija, ražots Latvijā,
Latvijas produkts, ārstniecības augi, herbālās zāles, zāles,
augu izcelsmes produkti, dabīgi produkti, dabisks, tinktūra, pilieni,
ziede, šķīdums, ekstrakts, augu ekstrakti, tējas, pulveris, aktīvās vielas,
kuņģa pilieni, enzīmi, gremošanas enzīmi, vērmele, sirds pilieni,
mātere, rīcineļļa, likopodijs, terpentīns, kampars, salicilskābe,
sērs, glicerīns, vazelīns, borskābe, zaļais, jods, ūdeņradis,
Dr. Pakalns SELECT, Dr. Pakalns, Dailonis Pakalns, Pakalns, uztura bagātinātāji,
miegam, veselīgam miegam, iemigšanai, bezmiegs, grūtības iemigt,
diennakts ritms, spriedze, spriedzes mazināšana, nervi, nervu sistēma,
stress, sirdsdarbībai, relaksācijai, mieram, nomierinošs, baldriāns,
pasiflora, melatonīns, grifonija, vilkābele, melisa, HYPNOSOLS,
RELAXOLS, sirds veselībai, asinsvadiem, holesterīns, holesterīna
līmeņa regulēšanai, Monokolīns K, resveratrols, vīnogu sēklu ektrakts,
ķiploks, E vitamīns, B6 vitamīns, B1 vitamīns, sarkanā rauga rīss,
CARDIOSOLS, acu veselībai, acu aizsardzībai, acīm, redzei, redzes uzturēšana,
rūpes par redzi, brilles, redzes pasliktināšanās, melleņu ekstrakts,
mellenes, žibulītis, žibulīša ekstrakts, luteīns, zeaksantīns,
A vitamīns, selēns, VISIOSOLS, gremošanai, uzlabo gremošanu,
gREMOŠANAS UZLABOŠANAI, aknu darbības veicināšanai, aknas, aknu veselība,
aknu produkti, pienene, rozmarīns, artišoks, HEPAHOLS, imunitāte,
imunitātes stiprināšana, organisma aizsargspējas, saaukstēšanās,
pret klepu, elpceļu veselībai, oksidatīvais stress, ehināceja,
kumelīte, cinks, C vitamīns, ingvers, medus, HOT DRINK, VIVASOLS,
kakla sāpes, islandes ķērpis, dekspantenols, piparmētra, klepus,
kakla iekaisuma mazināšanai, kakla iekaisuma atvieglošanai, iekaisis kakls,
asinszāle, kliņģerīte, smiltsērkšķis, smiltsērkšķa eļļa,
ķūdēšana kaklā, pastilas, sprejs kaklam, LORO SPRAY, NEO SPRAY,
STOP SPRAY, ICELAND MOSS SPRAY, ceļteka, ceļtekas lapu ekstrakts,
elpceļiem, bērniem, priežu pumpuri, priede, priežu pumpuru sīrups,
mārsils, mārsila ekstrakts, atkrēpošanai, atklepošanai, produktīvs klepus,
sauss klepus, kairinājums kaklā, piparmētras tinktūra, altejas sakņu ektrakts,
alteja, hibisks, hibiska ziedu ektrakts, ICELAND MOSS SYRUP, PERTUSIN,
PINI PLUS, BRONCHO SYRUP, PLANTAGO BALSAM, iesnas, mazina iesnas,
elpošanas atvieglošanai, tējaskoka eļļa, eikalipts, olīveļļa,
mīkstina, ziede degunam, mitrina, aizsargā, OTERINO, vitamīni,
sīrupi, deguna pilieni, NEO, magnijs, muskuļiem, omega-3, zivju eļļa,
smadzeņu darbībai, NEO just Mg+B6, NEO just OMGEGA-3 1000 mg, lavanda,
lavandas eļļa, mandeļu eļļa, ķermeņa eļļa, eļļa ķermenim,
mitrinoša eļļa, barojoša eļļa, ķermeņa kopšana, sausa āda,
TONIQ OIL, D vitamīns, saules gaismas trūkums, ziema, rudens, D3,
kaulu veselībai, veseliem zobiem, NEO just D3 4000 IU SPRAY, NEO just D3 1000 IU DROPS,
asinsritei, asinsvadiem, K2 vitamīns, NEO just D3+K2 DROPS, noguruma mazināšanai,
ādas veselībai, ādai, NEO just B COMPLEX SPRAY, beta glikāns,
vitalitātei, NEO β-IMMUNE.

Vairāk

Saistītie resursi

Foto 26

BRONCHO
CARDIOSOLS
GINGER&HONEY
HEPAHOLS FORTE
HEPAHOLS
HOT DRINK
HYPNOSOLS
ICELAND MOSS
LORO SPRAY
NEO B IMMUNE
NEO just D3
NEO just Mg B6
NEO just OMEGA 3 1000mg
NEO SPRAY
PASTILLES
PERTUSIN
PINI PLUS
PLANTAGO BALSAM
RELAXOLS
STOP SPRAY
VIVASOLS
ICELAND MOSS SPRAY
OTERINO deguna pilieni
OTERINO OINTMENT
TONIQ OIL
Dailonis Pakalns

Mājas lapa internetā