medicine.lv skaitļos

Lietotāji online80
Aktīvie uzņēmumi12741
Nozares raksti1341
Ekspertu atbildes20871
Aicina uz semināru "Sāpes muskuļu un skeleta sistēmā" un "Homeopātija traumatologa-ortopēda praksē" : Latvijas veselības portāls | medicīnas uzņēmumi | medicine.lv

Aicina uz semināru "Sāpes muskuļu un skeleta sistēmā" un "Homeopātija traumatologa-ortopēda praksē"

UAB "Farmahelis" sadarbībā ar "Starptautisko homotoksikoloģijas un antihomotoksiskās terapijas biedrību" aicina uz semināru 2019. gada 7. decembrī Rīgā, Latvija Radisson Blu Rīdzene Hotel, Reimersa iela 1.

♦ Sāpes muskuļu un skeleta sistēmā
♦ Homeopātija traumatologa-ortopēda praksē
Dr. med. Sidd hartha Popat (Vācija)
Traumatologs-ortopēds Guntis Nimrods (Latvija)

10.30–11.00 Reģistrācija

11.00–12.30 – Sāpes muskuļu un skeleta sistēmā. 1. daļa
Dr. med. Siddhartha Popat (Vācija)

12.30–13.30 – Pusdienu pārtraukums

13.30–14.10 – Homeopātija traumatologa-ortopēda praksē.
Traumatologs-ortopēds Guntis Nimrods (Latvija)

14.10–16.10 – Sāpes muskuļu un skeleta sistēmā. 2. daļa
Dr. med. Siddhartha Popat (Vācija)

16.10–16.25 – Diskusijas


Par savu klātbūtni lūdzam paziņot pa tel. 29674365 vai e-pastu homotox@inbox.lv līdz 04.12.2019. Vietu skaits ierobežots.
Semināra noslēgumā ārstiem tiks izsniegti sertifikāti.

Dr. med. Siddhartha Popat (Vācija)
Dzimis: 1968. gada 20. februārī
Nodarbošanās: vispārējās prakses ārsts, privātprakse. Mācības skolā, augstskolā.
Darba gaitas: 1993.–1994. Prakse St. Augustina bērnu slimnīcā, Universitātes klīnikā Bonnā un Vašingtonā, DC.
1994. Pētījums "Ginekoloģisku audzēju fotodinamiskā terapija ar antivielu saistīto ftalocianīnu", Prof. Stephan Schmidt.
1994.–1996. Rezidentūra. Ķirurģija Manor slimnīca, Walsall, Anglija. Internā medicīna, Koblenz.
1996.–1997. Ārsta asistents. Vispārējā prakse, GP Scharfenberger un Simons, Bad Ems. Internā medicīna Dr. Dwarkadas Popat, St. Catherine.
Kopš 1998. – Vispārējā prakse St. Catherine.
Kopš 2004. – Kopīga prakse ar Cecil Bohl.
2007. – Papildprakse akupunktūrā.
Darbības jomas: Akupunktūra, diabetoloģija, badošanās terapija pēc Buchinger, homotoksikoloģija, ķīniešu medicīna, naturopātiska sāpju terapija, neirālā terapija, ozona terapija, autohemoterapiju, komplekso līdzekļu homeopātija.
Dalības un brīvprātīgais darbs: Priekšsēdētāja vietnieks Starptautiskajā Bioloģiskās Medicīnas biedrībā. Docents Bioloģiskajā medicīnā Milānas Universitātē, komplementārās medicīnas PVO centrā (Prof. Umberto Solimene). Atbildīgais docents (vietas izpildītājs) bioloģiskās medicīnas maģistra studiju programmā (MA). Viadrina Eiropas universitātē Frankfurtē pie Oderas Komplementārās medicīnas, kultūras zinātņu un medicīnas obligātajā modulī. Atbildīgais docents bioloģiskās sāpju medicīnas maģistra studiju programmā (MA) Viadrina Eiropas universitātē Frankfurtē pie Oderas Komplementārās medicīnas, kultūras zinātņu un medicīnas fakultatīvajā modulī. Docents QB12 Bonnas Universitātē dabas dziedniecības jomā. Pasniedzējs vispārējā medicīnā Bonnas Universitātē, Padomes pārstāvis. Pasniedzējs Ķīnas medicīnas fakultātē Witten / Herdecke universitātē, atbildīgais docents par speciālajiem kursiem. Vispārējās medicīnas kvalitātes cikla Q BLUE dibinātājs un vadītājs. Ķelnes / Bonnas bioloģiskās medicīnas Kvalitātes cikla dibinātājs un vadītājs. Pētniecība: Klīniskie pētījumi komplekso līdzekļu homeopātijā. Kazuistika.
Tālākizglītība: Tālākizglītība vispārējā medicīnā (18 mēneši). Revidents Reinzemes-Pfalcas ārstu kamerā akupunktūras jomā.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Deguna starpsienas operācija

Deguna starpsienas operācija

Plastiskās ķirurģijas klīnika Aesthetica piedāvā veikt gan deguna starpsienas korekcijas operācijas, gan estētisko rinoplastiku. Klīnikas Aesthetica otorinolaringologi un ķirurgi ir gatavi palīdzēt ikvienam pacientam. Pieraksties konsultācijai pie Aesthetica jau šodien!

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Izskatīties labāk – tā nav veiksme, tas ir lēmums! Patiesība par plastisko ķirurģiju

Klīnikas "Aesthetica" pamatvērtības ir harmonija, samērīgums un dabiskums. Klientiem, kuri dažādu iemeslu dēļ vēlas veikt uzlabojumus savā izskatā, atgūt pašpārliecību un uzlabot savas dzīves kvalitāti, tas ir iespējams, nezaudējot savu "es". Komfortablā atmosfērā pieprasīti speciālisti, apvienojot augstu profesionālismu, precizitāti un gaumes izjūtu, palīdzēs jums uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un piepildīt sapņus. 

Video

Produktu testi

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Dr. Pakalns VIVASOLS – imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai

Oktobrī medicine.lv sadarbībā ar Dr. Pakalns select zīmolu piedāvā testēt "Dr. Pakalns select VIVASOLS" imunitātei, pret oksidatīvo stresu un elpceļu veselībai.

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Testa rezultāti: LIVEO pienskābo un bifidobaktēriju komplekss satrauktam vēderam

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Sagitus" piedāvāja testēt "LIVEO Kids" pienskābo un bifidobaktēriju kompleksu ērti lietojamos pulverīšos, kas īpaši paredzēti bērniem.

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Testa rezultāti: Dr. Pakalns Select Relaxols – spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijai

Septembrī Medicine.lv sadarbībā ar "Dr. Pakalns Select" zīmolu piedāvāja testēt "Dr. Pakalns Select RELAXOLS Stress support" spriedzes mazināšanai, sirdsdarbības uzlabošanai un relaksācijas veicināšanai.

Izstāsti Latvijai veselības receptes

"Apimi" dabiskie kosmētikas produkti ķermeņa un sejas kopšanai: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Zīmols "Apimi" ir vēl viens piemērs izdomai, kas rezultējas lieliskos dabiskās kosmētikas produktos ķermeņa un sejas kopšanai. "Apimi" ražojumi ļauj sajust bišu radīto produktu labvēlīgo ietekmi uz skaistumu un labsajūtu ikdienā. Bišu iedvesmoti – Apimi radīti!"

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Jaunums Latvijā – ZOE fermentētais probiotiskais dzēriens: Izstāsti Latvijai – Veselības receptes

Terapeitiskos nolūkos pārtikas un uztura bagātinātāju veidā tiek izmantoti laktobacilli, bifidobaktērijas un pat streptokoki. Šos dzīvos mikroorganismus sauc par probiotikām, un pārtikas produktus, kas tos satur, sauc par probiotikām. Parasti tie ir piena produkti. Lietuvietis Ramunas Račkausks radīja augu izcelsmes probiotikas produktu, raudzējot auzas, griķus un rīsus – ZOE. 

Uzņēmējs runā