medicine.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi12432
Nozares raksti4337
Ekspertu atbildes20363
Aicina uz semināru "Sāpes muskuļu un skeleta sistēmā" un "Homeopātija traumatologa-ortopēda praksē" : medicine.lv - Latvijas veselības portāls

Aicina uz semināru "Sāpes muskuļu un skeleta sistēmā" un "Homeopātija traumatologa-ortopēda praksē"

seminars

UAB "Farmahelis" sadarbībā ar "Starptautisko homotoksikoloģijas un antihomotoksiskās terapijas biedrību" aicina uz semināru 2019. gada 7. decembrī Rīgā, Latvija Radisson Blu Rīdzene Hotel, Reimersa iela 1.

♦ Sāpes muskuļu un skeleta sistēmā
♦ Homeopātija traumatologa-ortopēda praksē
Dr. med. Sidd hartha Popat (Vācija)
Traumatologs-ortopēds Guntis Nimrods (Latvija)

10.30–11.00 Reģistrācija

11.00–12.30 – Sāpes muskuļu un skeleta sistēmā. 1. daļa
Dr. med. Siddhartha Popat (Vācija)

12.30–13.30 – Pusdienu pārtraukums

13.30–14.10 – Homeopātija traumatologa-ortopēda praksē.
Traumatologs-ortopēds Guntis Nimrods (Latvija)

14.10–16.10 – Sāpes muskuļu un skeleta sistēmā. 2. daļa
Dr. med. Siddhartha Popat (Vācija)

16.10–16.25 – Diskusijas


Par savu klātbūtni lūdzam paziņot pa tel. 29674365 vai e-pastu homotox@inbox.lv līdz 04.12.2019. Vietu skaits ierobežots.
Semināra noslēgumā ārstiem tiks izsniegti sertifikāti.

Dr. med. Siddhartha Popat (Vācija)
Dzimis: 1968. gada 20. februārī
Nodarbošanās: vispārējās prakses ārsts, privātprakse. Mācības skolā, augstskolā.
Darba gaitas: 1993.–1994. Prakse St. Augustina bērnu slimnīcā, Universitātes klīnikā Bonnā un Vašingtonā, DC.
1994. Pētījums "Ginekoloģisku audzēju fotodinamiskā terapija ar antivielu saistīto ftalocianīnu", Prof. Stephan Schmidt.
1994.–1996. Rezidentūra. Ķirurģija Manor slimnīca, Walsall, Anglija. Internā medicīna, Koblenz.
1996.–1997. Ārsta asistents. Vispārējā prakse, GP Scharfenberger un Simons, Bad Ems. Internā medicīna Dr. Dwarkadas Popat, St. Catherine.
Kopš 1998. – Vispārējā prakse St. Catherine.
Kopš 2004. – Kopīga prakse ar Cecil Bohl.
2007. – Papildprakse akupunktūrā.
Darbības jomas: Akupunktūra, diabetoloģija, badošanās terapija pēc Buchinger, homotoksikoloģija, ķīniešu medicīna, naturopātiska sāpju terapija, neirālā terapija, ozona terapija, autohemoterapiju, komplekso līdzekļu homeopātija.
Dalības un brīvprātīgais darbs: Priekšsēdētāja vietnieks Starptautiskajā Bioloģiskās Medicīnas biedrībā. Docents Bioloģiskajā medicīnā Milānas Universitātē, komplementārās medicīnas PVO centrā (Prof. Umberto Solimene). Atbildīgais docents (vietas izpildītājs) bioloģiskās medicīnas maģistra studiju programmā (MA). Viadrina Eiropas universitātē Frankfurtē pie Oderas Komplementārās medicīnas, kultūras zinātņu un medicīnas obligātajā modulī. Atbildīgais docents bioloģiskās sāpju medicīnas maģistra studiju programmā (MA) Viadrina Eiropas universitātē Frankfurtē pie Oderas Komplementārās medicīnas, kultūras zinātņu un medicīnas fakultatīvajā modulī. Docents QB12 Bonnas Universitātē dabas dziedniecības jomā. Pasniedzējs vispārējā medicīnā Bonnas Universitātē, Padomes pārstāvis. Pasniedzējs Ķīnas medicīnas fakultātē Witten / Herdecke universitātē, atbildīgais docents par speciālajiem kursiem. Vispārējās medicīnas kvalitātes cikla Q BLUE dibinātājs un vadītājs. Ķelnes / Bonnas bioloģiskās medicīnas Kvalitātes cikla dibinātājs un vadītājs. Pētniecība: Klīniskie pētījumi komplekso līdzekļu homeopātijā. Kazuistika.
Tālākizglītība: Tālākizglītība vispārējā medicīnā (18 mēneši). Revidents Reinzemes-Pfalcas ārstu kamerā akupunktūras jomā.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Refleksoloģija jeb dzīves enerģijas iekustināšana

Sens ķīniešu sakāmvārds vēsta, ka smaids cilvēkam sākas no pēdām. Tā ir patiesība! Pieskaroties pēdām, notiek iedarbība uz refleksu zonām, kas ir saistītas ar noteiktiem iekšējiem orgāniem, dziedzeriem un audiem, un, lutinot un masējot pēdas, mēs varam ietekmēt arī mūsu garīgo veselību. 

Sejas aizsargvairogi, bezkontakta dezinfekcijas stends – latvieši pandēmijas laikā ražo modernus aizsarglīdzekļus

Sejas aizsargvairogi, bezkontakta dezinfekcijas stends – latvieši pandēmijas laikā ražo modernus aizsarglīdzekļus

Disinfeq komanda piedāvā modernus augstas kvalitātes sejas vairogus, drošības barjeras un jau drīzumā prezentēs īpašu jaunumu – bezkontakta dezinfekcijas stendu.  

Video

Ārsti aicina visus Latvijas iedzīvotājus būt uzmanīgiem svētku brīvdienās (VIDEO)

Ārsti aicina visus Latvijas iedzīvotājus būt uzmanīgiem svētku brīvdienās (VIDEO)

Ārsti Pēteris Apinis, Andrejs Ērglis un Roberts Fūrmanis sirsnīgi uzrunā visus Latvijas iedzīvotājus par to, ko ikvienam svarīgi atcerēties svētku brīvdienu laikā. Roberts Fūrmanis, Latvijas Ārstu biedrības viceprezidents, anesteziologs, reanimatologs: "Mums priekšā ir daudz skaistu dienu, siltas, patīkamas dienas, taču es aicinu Latvijas iedzīvotājus šīs dienas nepadarīt par traģēdiju."

Produktu testi

Testa rezultāti: Soluro® DUO ar D-mannozi – dubulttrieciena produkts urīnceļiem

Testa rezultāti: Soluro® DUO ar D-mannozi – dubulttrieciena produkts urīnceļiem

Maijā medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu "Solepharm Pharmaceuticals" piedāvāja testēt uztura bagātinātāju – Soluro® DUO ar D-mannozi urīnceļu veselībai.

"Spasmoil" – dabīgs risinājums vēdera diskomfortam

"Spasmoil" – dabīgs risinājums vēdera diskomfortam

Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar Latvijas farmācijas uzņēmumu SIA "Lotos Pharma" piedāvā testēt dabīgu līdzekli vēdera disomforta mazināšanai "Spasmoil".

VENOLUX – uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

VENOLUX <b>– </b>uztura bagātinātājs un gels nogurušām kājām

Jūnijā medicine.lv sadarbībā ar SIA SILVANOLS piedāvā testēt VENOLUX kapsulas un VENOLUX gelu - kāju vieglumam un labai vēnu veselībai ilgtermiņā.

Uzņēmējs runā

Podologs – tā nozīme pēdu veselības saglabāšanā

05_www__1_

Ja tavs mērķis ir studēt medicīnu, ja esi komunikabls un tevi aizrauj tehnoloģijas, kā arī nākotnē vēlies izvairīties no rutīnas darba, iespējams, profesija podologs varētu būt tev saistoša. Latvijā jau 12 gadus ir iespēja saņemt kvalitatīvu pirmā līmeņa augstāko profesionālo izglītību un iegūt kvalifikāciju Podologs, studējot Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas divgadīgajā studiju programmā "Podoloģija".