medicine.lv skaitļos

Lietotāji online324
Aktīvie uzņēmumi12818
Nozares raksti1621
Ekspertu atbildes21477
Cik daudz dienā jāstaigā, lai uzturētu formu?

Forums


Sarmīte L.

nu es tā saprotu ka 10 000 soļi dienā ir norma, bet vēlams vairāk, lai būtu lielāka iespēja notievēt. Ja tikai saglabāt formu, tad 10 000... bet man ar attāliunāto darbu tas neizdodas, pa vakaru pēc darba nesanāk tik daudz staigāt :D tāpēc es nopirku eliptisko trenažieri un papildus skatos un daru līdzi Youtube vienas treneres video, kur visu laiku ir jāstaigā uz vietas un vienlaikus jāveic kkādi vingrinājumi - ļoti vienkārši un interesanti. :)


Kate

Ļoti daudz kas ir atkarīgs arī no jūsu vielmaiņas un uzņemtajām kalorijām. Jūs varat kaut 20 000 soļus dienā noiet, bet ja pēc tam sekos trekni, taukiem un sliktajiem ogļhidrātiem bagāti ēdieni (piemēram), tad uzturēt vai nomest svaru būs grūti pat pie labas vielmaiņas.


Larisa
nu es tā saprotu ka 10 000 soļi dienā ir norma, bet vēlams vairāk, lai būtu lielāka iespēja notievēt. Ja tikai saglabāt formu, tad 10 000... bet man ar attāliunāto darbu tas neizdodas, pa vakaru pēc darba nesanāk tik daudz staigāt :D tāpēc es nopirku eliptisko trenažieri un papildus skatos un daru līdzi Youtube vienas treneres video, kur visu laiku ir jāstaigā uz vietas un vienlaikus jāveic kkādi vingrinājumi - ļoti vienkārši un interesanti. :)

par tiem video tiešām interesanti - pameklēju un atradu foršu trenerīti, kurai bija vairāki videotreniņi tieši ar staigāšanu. Uzvilku fitnesa pulksteni un pamēģināju vienu treniņu - sanāca 6000 soļi pusstundas laikā, bet man spēka pietiek stundai, tāpēc veicu 2 apļus. tagad cenšos vismaz katru otro dienu trenēties soļošanā. izskatīju arī visus pārējos viņas video un plānoju paralēli arī padarboties ar spēka un izturības, dažādiem kardio treniņiem. paldies par ideju, nezināju, ka arī mājās, četrās sienās, var nostaigāt tik daudz soļu. :)


Lolita

es vairāk esmu sastapusi viedokli ka ik dienu jāveic 10 000 soļi.. taču piekrītu, ka nevar paļauties tikai uz staigāšanu, lai būtu formā, papildus ari veselīgs dzīvesveids, uzturs nepieciešams.


Zane Z.

Nu vispār jau visiem tie 10 000 soļi nepalīdzēs... tas, vai cilvēks ar staigāšanas palīdzību notievēs - cik kalorijas patērēs pastaigas laikā, atkarīgs arī no pastaigas garuma, ātruma un ķermeņa svara, cik daudz svīsti vai nesvīsti pastaigas laikā.. tāpat arī vai tu ej pa līdzenu ceļu vai rupji sakot kāp kalnos. domāju, ka tas rezultāts no staigāšanas ir individuāls katram.


Kaspars

Staigāšana ir uzskatāma par vieglu slodzi.. 10 000 soļi ir norma veselības uzturēšanai, taču tikai ar staigāšanu uzturēt sevi formā ir ļoti sarežģīti. Veiksmīgāks un stabilāks rezultāts būs, papildinot staigāšanu ik dienas pa 10-12 000 soļu ar treniņiem un uztura kontroli.


Nils
Staigāšana ir uzskatāma par vieglu slodzi.. 10 000 soļi ir norma veselības uzturēšanai, taču tikai ar staigāšanu uzturēt sevi formā ir ļoti sarežģīti. Veiksmīgāks un stabilāks rezultāts būs, papildinot staigāšanu ik dienas pa 10-12 000 soļu ar treniņiem un uztura kontroli.

piekrītu!


Agnese21
Ļoti daudz kas ir atkarīgs arī no jūsu vielmaiņas un uzņemtajām kalorijām. Jūs varat kaut 20 000 soļus dienā noiet, bet ja pēc tam sekos trekni, taukiem un sliktajiem ogļhidrātiem bagāti ēdieni (piemēram), tad uzturēt vai nomest svaru būs grūti pat pie labas vielmaiņas.

gluži manas domas!

Kopā 8 komentāri