medicine.lv skaitļos

Lietotāji online381
Aktīvie uzņēmumi12806
Nozares raksti1615
Ekspertu atbildes21477
Masku valkāšana
Lai rakstītu forumā nepieciešams autorizēties: [Ienākt]

Forums


Keita

Esmu pilnībā PRET masku valkāšanu! Lai tās nēsā cilvēki, kam ir kādas saaukstēšanās pazīmes, nevis veselie. Pat PVO direktors ir teicis, ka veseliem cilvēkiem tās ir kaitīgas! Un kā ar tiem cilvēkiem, kas cieš no astmas - jāsmok nost? Šī visa situācija ar Covid-19 un valdības absurdajiem lēmumiem ir patiesi nogurdinoša.:(


WinterDream

Ārkārtas situācijas laikā kā maskas alternatīvu sabiedriskajā transportā izmantoju lakatu - godīgi sakot, bija diezgan grūti izturēt pat 15 minūtes brauciena, īpaši, karstā laikā. :( Piedaloties Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, arī bija rekomendācija uzlikt sejas masku - balsošana ilga kopumā tikai kādas piecas minūtes, un pat šo piecu minūšu laikā es izjutu milzīgu diskomfortu maskas dēļ, seja zem maskas kļuva pilnīgi slapja. Tāpēc es nesaprotu tos cilvēkus, kas vēl šodien valkā maskas ne tikai sabiedriskajā transportā, bet arī uz ielas. Jā, tiem, kam konstatēts šis vai kāds cits vīruss, vai mediķiem darbā tas ir saprotami, bet veselam cilvēkam gan, manuprāt, maskas valkāšana ir par daudz prasīts un nav pamatota.

Kopā 2 komentāri