medicine.lv skaitļos

Lietotāji online239
Aktīvie uzņēmumi12815
Nozares raksti1621
Ekspertu atbildes21477
Kur pērkat veselīgus produktus?
Lai rakstītu forumā nepieciešams autorizēties: [Ienākt]

Forums


Emīlija

Ooo! Mazās bodītes labāk meklēt tirgū. Kurā pusē Tu dzīvo? Man vistuvākais ir Čiekurkalna tirgus, tur ir vairākas svaigu un labu produktu pārdevējas. Visu var pasmaržot, nogaršot un novērtēt. Tur arī forši var parunāties!


Emīlija

Ā, vēl varu ieteikt svaigas produkcijas internetveikalu svaigi.lv
Tās saimniece Elīna pati brauc uz saimniecībām un izvēlas preces, kuras pēc tam piedāvā un tirgo savā iveikalā.


Emīlija

Preces pasūti, un tās atved uz mājām. Viss svaigs un ļoti garšīgs. Atsauksmes ir ļoti labas! Paskaties FB, postos var klientus arī redzēt.


Дзинтра Сытникова

Man ir draudzene ir piemājas saimniecība un viņa man atved un gaļu, un piena produktus un kartupeļus un citu augļus. Bet tas nav tik bieži kā man gribētos....


SandraT
Preces pasūti, un tās atved uz mājām. Viss svaigs un ļoti garšīgs. Atsauksmes ir ļoti labas! Paskaties FB, postos var klientus arī redzēt.

Vai vart ielikt linku uz šo facebook lapu?


Frīda

Kaut ko no draugu lauku saimniecības, kaut ko specializētajos veikalos.
Rīgā ir samērā daudz specializēto veikalu un arī lielveikalos ir īpašie stendi.


Lolita
Vai vart ielikt linku uz šo facebook lapu?

https://www.facebook.com/svaigi.lv/
Lūdzu!


Lolita

Pagājušajā nedēļā biju Kalnciema tirdziņā. Super izvēle. Man patīk turienes tirgus atmosfēra. Diemžēl cenas ir ļoti augstas.


Sapņotāja

Centrāltirgus! Tikai un vienīgi. Tā ir unikāla vieta, kur visu var sameklēt svaigu un par labu cenu! Un pašā Rīgas centrā.

Kopā 9 komentāri