Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika

Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika skatās uz pacienta veselības un labklājības stāvokli tā kopainā, nevis ar fokusu uz noteiktu problēmu. Veselas ādas atslēga nav meklējama tikai problēmas ārstēšanā, bet arī cēloņu novēršanā (dažādi faktori, kuru rezultātā ir radušās ādas problēmas) un rūpēs par ādu pēc ārstniecības procesa (kosmetoloģiskas procedūras starojošas ādas atgūšanai, piemērotu ādas kopšanas līdzekļu izvēle un lietošana u.tml.). 

Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnikaVadoties pēc šiem principiem, savos 10 pastāvēšanas gados, klīnikas komanda ir pilnveidojusies, augusi un attīstījusies, sniedzot augsti kvalificētu speciālistu pakalpojumus pasaules vadošo dermatoloģijas klīniku līmenī, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Klīnikā ir pieejama:  

 • lāzerterapija – asinsvadu likvidēšanai, rētu un pigmentplankumu apstrādei u.tml., 
 • krioterapija – aukstuma terapijas procedūras,
 • ķirurģija – biopsija, dažādu ādas veidojumu izgriešana u.tml. 

Profesora Jāņa Ķīša vārds Latvijas dermatologu aprindās nav svešs. Klīnikas dermatologi ir profesora skoloti un aktīvi turpina tālāku izglītošanos un specializāciju iegūšanu. Savus pakalpojumus klīnikā piedāvā augsti kvalificēti ārsti, dermatovenerologi un bērniem draudzīgs dermatologs. 

Vispusīga  ādas problēmu  ārstēšana
Ādas problēmas ir dažādas, kuru skaitā ir nelabvēlīgas dzimumzīmes, kārpas u.c. Tāpat arī ādas problēmu cēloņi mēdz būt dažādi – gan stresa faktoru ietekmēti, gan fiziskās slodzes un/vai neveselīga vai nepilnvērtīga uztura rezultātā. Klīnikas speciālisti:
 • podologs – ārstnieciskā pēdu aprūpe, tās ietvaros nagu apstrāde, varžacu noņemšana, nagu sēnītes ārstēšana u.tml., 
 • uztura speciālists – palīdzēs izstrādāt veselīgu un sabalansētu diētu, veiks ieteikumus uztura paradumu maiņai,
 • fizioterapeits – palīdzēs uzlabot fizisko funkcionālo stāvokli,
 • mūzikas terapeits – vibroakustiskās mūzikas terapija vai mūzikas terapija individuāli un grupās, palīdzēs rast mieru un psiho-emocionālu līdzsvaru. 

Ne tikai vesela, bet arī mirdzoša  āda
Pēc ādas ārstēšanas tai ir nepieciešamas gādīgas rūpes un ādas barošana. Dermatoloģijas klīnika piedāvā
 • estētiskās dermatoloģijas procedūras – fillerus, biorevitalizācijas procedūras, botulīna toksīna injekcijas u.tml.,
 • kosmetologa pakalpojumus – augu pīlingi, sejas attīrīšana, maskas; maigas rūpes par ādu, izmantojot tikai dermatologu radītus kosmētiskos līdzekļus. 

Atbrīvošanās  no taukiem  ar aukstuma  terapiju  CoolSculpting
Labsajūta un labklājība iet roku rokā ar veselību. Modernās dzīves ritms ir padarījis taukus par problēmu. Dažādas tauku zonas – uz muguras, zem zoda – ir tuvu neiespējami novērst ar veselīgu diētu un mērenu fizisko slodzi. 

Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika
 
Tieši tāpēc dermatoloģijas klīnika ir iegādājusies Baltijā vienīgo CoolSculpting iekārtu, kas ir nr. 1 pasaulē, lai atbrīvotos no liekajiem taukiem ar aukstuma terapijas palīdzību. Visā pasaulē ir veiktas nu jau vairāk nekā 3,5 milj. procedūru, un 9 no 10 pacientiem ir sasnieguši vēlamos rezultātus. 
 
Tauku samazināšana ar aukstumu ir neinvazīva un efektīva, taču tieši CoolSculpting nodrošina augstas precizitātes kontrolētu dzesēšanu taukšūnu iznīcināšanai ar ilglaicīgiem un paliekošiem rezultātiem. Pirms procedūras tiek veikta padziļināta konsultācija, kurā tiek apzinātas pacienta vēlmes un gaidas; nepieciešamības gadījumā konsultācijas procesā iesaistās klīnikas fizioterapeits un/vai uztura speciālists. Procedūru veic tikai kvalificēti speciālisti.
 
Zinātniskie  pētījumi – attīstības  stūrakmens
Profesora Jāņa Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnikā apzinās, ka par nozares līderiem nekļūst ar tikai modernām tehnoloģijām un atpazīstamiem speciālistiem. Klīnikai ir 30 gadu pieredze klīnisko pētījumu veikšanā, sniedzot iespēju nodrošināt pacientus ar inovatīvām ārstniecības metodēm, kas atbilst jaunākajiem zinātnes sasniegumiem. Ir veikti pētījumi par
 • mūzikas medicīniskās rezonanses terapijas (MMRT) ietekmi uz psoriāzes un atopiskā dermatīta izpausmi;
 • psoriāzes cēloņu ārstēšanu u.c. 
 
Klīnika ir veikusi pētījumus priekš: 
 • MADARA biokosmētikas, novērtējot tās klīnisko iedarbību;
 • AMGEN proriāzes pētījumu ietvaros.

Mūsdienīga  dermatoloģijas  klīnika
Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika neatpaliek laika plūsmai – pierakstu vizītei ir iespējams veikt elektroniski mājaslapā, klīnikas ārsti veic izbraukumus uz citām Latvijas pilsētām un steidzamos gadījumos arī veic attālinātu dermatologa konsultāciju pa telefonu, Skype vai e-pastu. 
Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika 
Klīnika atrodas Firsa Sadovņikova ielā 20-413. kabinetā, Rīgā. Sīkākai informācijai un jautājumiem var rakstīt uz e-pastu: info@dermatologs.com vai zvanīt uz tālruni +371 28 699 111.