medicine.lv skaitļos

Lietotāji online124
Aktīvie uzņēmumi12792
Nozares raksti12402
Ekspertu atbildes21477
Kādēļ sievietei jāveic analīzes uz vīrišķajiem hormoniem?

Kādēļ sievietei jāveic analīzes uz vīrišķajiem hormoniem?

elina 2007. gada 15. maijā

Labdien,

Sakiet, lūdzu, ko nozīmē sievietei vīrišķiekie hormoni? Kā to saprast? Jāveic analīzes uz vīrišķajiem hormoniem. Ko vinas nosaka?

liels paldies.

Atbildes:

  • 2012. gada 5. aprīlī
    Labdien,

    Katras sievietes organismā ir noteiktā līdzsvarā gan sieviešu un viriešu hormoni, tā daba ir ieprogramējusi. Kad sāk prevalēt vīriešu hormoni, tad sievietei varsākties dažādas hormonālas problēmas (nepareizs apmatojums, balss izmaiņas, neauglība u.c.).

    Vai ir nepieciešams pārbaudīt hormonus Jūsu gadījumā, var izlemt tikai Jūsu ārsts.

    Irina Jermakova , ginekoloģe, "Quartus", SIA

Komentāri