medicine.lv skaitļos

Lietotāji online385
Aktīvie uzņēmumi12808
Nozares raksti1624
Ekspertu atbildes21477
Vai no avārijas kontracepcijas var uzmesties pumpas uz sejas?

Vai no avārijas kontracepcijas var uzmesties pumpas uz sejas?

Paula 2024. gada 3. aprīlī

Labdien!

Pirms divām dienām iedzēru avārijas kontracepcijas tableti, šodien no rīta pamostoties uz sejas ir mazas pumpiņas - gan pa vienai, gan grupās uz sejas dažādās vietās. Pagājušo reiz pēc tabletes iedzeršanas tās arī parādījās. Gribēju uzzināt, vai tas varētu būt no tabletes, un vai ir kāds veids, kā no tām var tikt vaļā?

Paldies!

Atbildes:

  • 2024. gada 14. aprīlī
    Labdien!

    Avārijas kontracepcijas tabletes lietošana izraisa krasas pārmaiņas organisma hormonālajā sistēmā. Iespējams, ka pumpas ir viena no izpausmēm. Lai no tā izvairītos, ir jālieto droša kontracepcija. Labāko veidu Jums ieteiks ginekologs.

    Maija Dace Broša, ginekoloģe, "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.