medicine.lv skaitļos

Lietotāji online270
Aktīvie uzņēmumi12808
Nozares raksti1624
Ekspertu atbildes21477
No kā var būt asiņošana hormonālo tablešu lietošanas laikā?

No kā var būt asiņošana hormonālo tablešu lietošanas laikā?

Ieva 2024. gada 18. februāri

Labdien!

Jau 3 gadus lietoju hormonālās tabletes. Jau otro mēnesi, lietojot hormonālās tabletes, pa vidu ir papildu asiņošanas dienas. Un starpposmā atkal asiņošana. Asiņošana ir tāda pati kā mēnešreizes. No kā tas vARĒTU BŪT?

Paldies!

Atbildes:

  • 2024. gada 8. martā
    Labdien!

    Diemžēl Jūsu situācijas apraksts ir pārāk vispārīgs, lai varētu atbildēt. Jebkurā gadījumā tas nav normāli un jādodas pie ginekologa.

    Maija Dace Broša, ginekoloģe, "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

  • 2024. gada 8. martā
    Labdien!

    Ārpuskārtas asiņošana var būt pieļaujama tikai kontracepcijas uzsākšanas laikā, parasti tas vērojams pirmo 3 mēnešu laikā, kad organismam vēl jāadaptējas pie jauna režīma. Tāpat smērēšanās var būt, ja tabletes netiek lietotas precīzi un tiek aizmirsts savlaicīgi tās iedzert. Jūsu situācijā nepieciešama vizīte pie ārsta, lai saprastu iemeslu, jo tie var būt dažādi - gan iekaisums, gan gļotādas izmaiņas, olnīcu cistas, citu hormonu nobīdes.

    Kristīne Ķempe, ginekoloģe, ultrasonogrāfijas speciāliste, Ārstu prakse Harmonija, SIA

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.