medicine.lv skaitļos

Lietotāji online223
Aktīvie uzņēmumi12831
Nozares raksti1640
Ekspertu atbildes21477
Vai tas ir normāli, ka zāles pret trauksmi izraisa nespēku un vājumu kājās?

Vai tas ir normāli, ka zāles pret trauksmi izraisa nespēku un vājumu kājās?

Sarmite 2024. gada 24. janvārī

Labdien!

Sāku lietot "Spitomin" pret trauksmi. Viss labi, tikai ir izteikts vājums kājās, nespēks. Vai tā sākumā varētu būt, vai man jāmaina citas zāles?

Paldies!

Atbildes:

  • 2024. gada 12. februāri
    Labdien!

    Ieteicams konsultēties ar ārstu, kurš ārstniecībai nozīmēja Jums šīs zāles. Tas ir svarīgi, lai ārsts varētu atbildēt uz neskaidrajiem jautājumiem un pieņemt lēmumu, vai nepieciešamas izmaiņas zāļu izvēlē un turpmākajā ārstēšanās procesā.

    Beāte Šternberga, Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra Psihiatriskās palīdzības dienesta stacionāra virsārste, "Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs", Valsts SIA

  • 2024. gada 12. februāri
    Labdien!

    Uzsākot lietot medikamentus, var būt šādas balkusparādības, taču tām vajadzētu ~1-2 nedēļu laikā pāriet. Ja tā nenotiek, noteikti jākonsultējas ar psihiatru, lai izvērtētu medikamenta un tā devas piemērotību Jums.

    Lolita Dalbiņa, ārste-psihiatre, "Klīnika Dzintari", SIA

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.