medicine.lv skaitļos

Lietotāji online383
Aktīvie uzņēmumi12814
Nozares raksti1619
Ekspertu atbildes21477
Vai izdalījumi pēc menstruācijām var būt medikamentu lietošanas dēļ?

Vai izdalījumi pēc menstruācijām var būt medikamentu lietošanas dēļ?

Kate 2023. gada 28. septembrī

Labdien!

Esmu sieviete, 29 gadi. Pirmo reizi ir gadījies, ka pēc menstruācijām vēl turpina vairākas dienas smērēties. Šobrīd ir 14. cikla diena, svaigi izdalījumi krēmīgi rozā krāsā, bez īpaša aromāta, ikdienas ieliktnīšos brūni. Parasti man ir "garais" cikls, menstruācijas ilgst 6-7 dienas, un cikls ir aptuveni 34 dienas garš. Ir pazemināts svars, kā arī papildus nesen uzsāku lietot antidepresantus - varbūt tie var izsaukt šādu blakni?

Paldies!

Atbildes:

  • 2023. gada 9. oktobrī
    Labdien!

    Cēloņi var būt dažādi . Viens no tiem - tā saucamā ovulācijas asiņošana, kad, izdaloties olšūnai, parādās cikla vidū nelieli asiņaini izdalījumi. Tāpat to var izraisīt jūsu minētais pazeminātais svars, medikamenti. Ja agrāk tā nav bijis, smērēšanos noteikti nevar uzskatīt par normālu, un tas ir signāls ginekologa apmeklējumam.

    Maija Dace Broša, ginekoloģe, "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.