medicine.lv skaitļos

Lietotāji online249
Aktīvie uzņēmumi12101
Nozares raksti1571
Ekspertu atbildes21477
Dedzinoša sajūta dzimumorgānos kopš kontracepcijas lietošanas pārtraukšanas - kā šo problēmu risināt?

Dedzinoša sajūta dzimumorgānos kopš kontracepcijas lietošanas pārtraukšanas - kā šo problēmu risināt?

Anna 2023. gada 19. septembrī

Labdien!

Gandrīz pagājis mēnesis, kopš pārtraucu lietot kontracepciju “NuvaRing”. Problēma tāda, ka šobrīd, kopš vairs nelietoju kontracepciju, ļoti bieži ir dedzinoša sajūta dzimumorgānos. Šī iemesla dēļ nespēju normāli dzīvot ikdienu, jo šī sajūta ir ļoti traucējoša. Pirms sāku lietot kontracepciju, man arī bija šī problēma, ginekoloģe neko sliktu neatrada, kontracepcijas laikā šo traucējošo sajūtu nepiedzīvoju, taču tagad tā ir atpakaļ. Ko darīt? Vai ir jātaisa analīzes un vai ar šo problēmu var tikt veiksmīgi galā ar kādiem medikamentiem, lai tā neatkārtotos?

Paldies!

Atbildes:

  • 2023. gada 25. septembrī
    Labdien!

    Lai saprastu sūdzību iemeslu, būtu tomēr jāveic analīzes pie ārsta un jānoskaidro problēmas iemesls.

    Kristīne Ķempe, ginekoloģe, ultrasonogrāfijas speciāliste, Ārstu prakse Harmonija, SIA

  • 2023. gada 27. septembrī
    Labdien!

    Šādai problēmai nevajadzētu būt, bet no attāluma to nevar atrisināt. Ir jādodas pie ginekologa.

    Maija Dace Broša, ginekoloģe, "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.