medicine.lv skaitļos

Lietotāji online170
Aktīvie uzņēmumi12832
Nozares raksti1641
Ekspertu atbildes21477
Brūni izdalījumi, sākoties mēnešreizēm, pēc hormonālās spirāles izņemšanas - vai tas ir normāli?

Brūni izdalījumi, sākoties mēnešreizēm, pēc hormonālās spirāles izņemšanas - vai tas ir normāli?

Kristine 2023. gada 5. jūlijā

Labdien!

2 gadus bija hormonālā spirāle. Tika izņemta 8 mēnešus atpakaļ, jo sāka pastiprināties PMS simptomi. Pēdējos 7 mēnešus mēnešreizes sākās ar brūniem izdalījumiem un uz 7., 8. dienu bija tā kā krampji vēderā, un uz beigām arī neliela brūna smērēšanās. Vai tas ir normāli?

Paldies!

Atbildes:

  • 2023. gada 12. jūlijā
    Labdien!

    Visticamāk, parādības nav saistāmas ar spirāles izņemšanu, drīzāk ar hormonālām izmaiņām. Ir jāiet pie ārsta.

    Maija Dace Broša, ginekoloģe, "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.