medicine.lv skaitļos

Lietotāji online158
Aktīvie uzņēmumi12229
Nozares raksti1461
Ekspertu atbildes21477
Asiņošana pēc pārtrauktas kontracepcijas - vai tas ir normāli?

Asiņošana pēc pārtrauktas kontracepcijas - vai tas ir normāli?

Es 2022. gada 14. novembrī

Labdien!

Sāku lietot "Evra" plāksteri pirmajā mēnešreižu dienā, pēc 7 dienām nomainīju. Parādījās alerģiska reakcija un palika traucējoši nēsāt plāksteri, tāpēc noplēsu to nost. Tad pēc dienas sākās neliela asiņošana. Nu jau 3 dienas ir asiņošana nedaudz stiprāk nekā pirmajā dienā. Vai tas ir normāli? Un cik ilgā laikā būtu jābeidzas? Kad ir jāsāk uztraukties?

Paldies!

Atbildes:

  • 2022. gada 24. novembrī
    Labdien!

    Jā, tas ir normāli pēc krasas hormonālās kontracepcijas pārtraukšanas. Ja asiņošana nebeidzas , dodieties pie ārsta.

    Maija Broša, ginekologs, "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

  • 2022. gada 24. novembrī
    Labdien!

    Tā notiek, ja cikla vidu ir pārtaukta hormonālā kontracepcija. Parasti tā asiņošana ilgst kā pie mēnešreizēm. Ja ir ilgāk, tad jādodas uz konsultāciju pie ginekologa. Protams, ja ir alerģiska reakcija uz plāksteri, to vairs neizmantojam.

    Dr. Kristina Bojuta, Sievietes veselības centrs, "Sievietes veselības centrs", SIA

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.