medicine.lv skaitļos

Lietotāji online155
Aktīvie uzņēmumi12814
Nozares raksti1619
Ekspertu atbildes21477
Veģetatīvā distonija vai vitamīnu trūkums?

Veģetatīvā distonija vai vitamīnu trūkums?

Sintija 2022. gada 18. augustā

Labdien!

Esmu pa dzīvi ļoti noslogota - darbs skolā, studijas augstskolā, problēmas sadzīvē un mazs bērns. Ir piemeklējušas panikas lēkmes - liekas, ka trūkst gaisa, ļimst kājas, neatkāpjas baiļu sajūta. Kādu mirkli viss bija kārtībā. Februārī veicu pilno asins ainu - viss normās.

Tagad, beidzoties atvaļinājumam, sākoties darbam skolā ( jāteic, ka darbs man patoloģiski riebjas un doma vien par to mani dzen izmisumā), man ir atsākušās lēkmes. Neesmu pārliecināta, jo nervozajam stāvoklim, nemitīgajām domām par to, ka man kaiš kas pavisam slikts, ir pievienojusies arī neizteiksmīga tirpoņa rokās. Nevarētu gan teikt, ka tā ir tāda kārtīga tirpoņa, drīzāk kņud kaut kas pa laikam. Vai tirpoņa un vispārīgs vājums var būt saistīti ar nerviem, vai tomēr tas var liecināt par vitamīnu trūkumu vai ko citu? Nevarētu teikt, ka nav spēka. Drīzāk liels "besis", negribēšana kaut ko darīt.

Paldies!

Atbildes:

  • 2022. gada 23. augustā
    Labdien!

    Pēc Jūsu apraksta spriežot, tā visdrīzāk ir veģetatīvā distonija, kas tiek pastiprināta ar pārslodzi un netīkamu darbu. Jūs pati rakstiet, ka pie domas par darbu paliek sliktāk. Iesakām nopietni padomāt par darba maiņu un cītīgi pastrādāt ar nervu sistēmu, to barojot, nomierinot.

    Ja vēlaties mūsu ieteikumus, tad varam piedāvāt veikt pie mums vispārēju organisma izmeklēšanu, balstītu uz biorezonansi. Tāpat pie Jūsu problēmām būtu ieteicama vizīte pie psihiatra.

    Sīkāku informāciju var uzzināt, zvanot uz tālruni 27088877, vai www.vs888.lv.

    Ar cieņu,

    Veselības salons 888, "Veselības salons 888"

  • 2022. gada 29. augustā
    Labdien!

    Vispārējā vājuma sajūta ir ļoti nespecifisks simptoms, kurš var būt saistīts ar vitamīnu trūkumu un psihoemocionālo stāvokli. Kā Jūs minat - negribēšana neko darīt, "besis" varētu liecināt gan par vitamīnu un mikroelementu trūkumu, gan par psihoemocionālo spriedzi, organisma reakciju uz stresu, garastāvokļa traucējumiem dažādā pakāpē, trauksmes spektra traucējumiem (ģeneralizēta trauksme vai panika). Jušanas traucējumi vai atsevišķas izmaiņas kā kņudināšana arī varētu būt saistīta ar psihoemocionālo spriedzi.

    Lai labāk saprastu, kā Jums palīdzēt, noderētu griezties pie speciālista, piemēram, sākt ar psihologu vai psihoterapeitu, kuri palīdzēs izprast panikas un trauksmes cēloņus un palīdzēs izstrādāt Jums mehānismus, kā ar to tikt galā.

    Dr. Natālija Bērziņa, ārste psihiatre, "Klīnika Dzintari", SIA

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.