medicine.lv skaitļos

Lietotāji online63
Aktīvie uzņēmumi12794
Nozares raksti1632
Ekspertu atbildes21477
Kāpēc nemazinās holesterīna līmenis, vai problēma varētu būt taukainajā aknā?

Kāpēc nemazinās holesterīna līmenis, vai problēma varētu būt taukainajā aknā?

Antra Paegle 2022. gada 29. jūlijā

Labdien!

Jau mēnesi nav spēka. Nelieli reiboņi pēc roku pacelšanas vai galvas pagriešanas. Iekšējs nemiers, dreb kājas, ja kaut kur jādodas. Holesterīna līmenis 7.1 kopējais, kas nemazinās, lietojot dabīgos līdzekļus. Statīnus nevaru lietot, jo paliek slikti, sāp visas malas pēc nedēļu ilgas lietošanas. Nesaprotu, kāpēc nemazinās holesterīna līmenis, varbūt problēma ir taukainā akna, kas neattīrās un līdz ar to iedarbojas uz asinsrites sistēmu?

Paldies!

Atbildes:

  • 2022. gada 9. augustā
    Labdien!

    Neveicot izmeklēšanu, precīzi atbildēt uz Jūsu jautājumu nevaram. Iespējams, ka problēma meklējama mugurkaula skriemeļos (kakla).

    Ar cieņu,

    Veselības salons 888, "Veselības salons 888"

  • 2022. gada 16. augustā
    Labdien!

    Taukainā hepatoze nav holesterīna līmeņa celšanās iemesls. Drīzāk abas kaites varētu būt saistītas ar aptaukošanos. Ļoti svarīgi būtu sasniegt normālu ķermeņa svaru. Holesterīna līmeņa mazināšanai tomēr vēlams izmēģināt dažādu statīnu devas un to kombinācijas ar ezetimibu.

    Dr. Anda Kariņa, Kariņas A. ģimenes ārsta prakse

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.