medicine.lv skaitļos

Lietotāji online45
Aktīvie uzņēmumi12795
Nozares raksti1632
Ekspertu atbildes21477
Kā cīnieties ar dusmām?

Kā cīnieties ar dusmām?

Dāvids 2011. gada 26. janvārī

Nāk uzmācīgas domas, brīžiem pat nekontrolējamas, bet emocionāli es neizrādu, bet tas ir grūti. Bez lexotanil3mg pat aizmigt nevaru, sāpes kaulos, bailes, no jebkā kas man nepatīk vai izraisa trauksmi, sēžu gultā 3 stundas un neko nesaprotu smadzenes atslēdzas tikai spēju atbildēt jā un nē, bet neko loģisku, sāpes kreisajā sānā, kaut kāda skaņa ir un izliekas ka tā skaņa bija tikai manas halucinācijas, bet pēc 10 sekundēm apmēram saprotu, ka tas nebija gļuks bet gan reāla skaņa, darbā strādāju braucu ar traktoru un nesaprotu vai es strādāju vai nē, tad pēkšņi sāku skatīties uz cilvēkiem un sākas visādas domas, kas pašas par sevi nāk, dažreiz izjūtu, ka gribās palikt agresīvam, bet neizrādu bet jūtu ka uzmācas, tas pāriet, tad nevaru iziet cauri suņiem jo man bērnība sakoda roku, un nevaru negādīgi iziet cauri rējošiem suņiem, sapņi ir murgaini un esmu sapnī reālās bailēs, bailes, ka sajukšu prātā, bailes, ka sieva pametis un palikšu viens pats, bailes, ka nomiršu, bailes ka esmu slims ar kādu slimību, bailes, ka tas nekad neizārstēsies.
Šie visi simptomi man ir jāiztur strādājot fizisku darbu, strādājot mājās, vedot bērnu uz bērnu dārzu, kontaktējoties ar cilvēkiem darbā, mājās, un šitie visi simptomi cirkuļo visu laiku mainīgā laikā, un mainās simptomi kurš pēc kura, brīžiem sāku secināt, ka ir bezizeja, un padarīšu sev galu, bet tas ir tikai tā pārsvarā gribās dzīvot un izdzīvot, tendēts uz pašnāvību neesmu, bet bailes, ka es to varētu arī pieļaut ja šie simptomi visu laiku mani mocīs!!!!!!!!!!!

Atbildes:

  • 2011. gada 26. janvārī
    Labdien!
    Jūsu vēstulē es sajutu lielu spriedzi, trauksmi, bailes, dusmas, domu sajukumu un citas lietas, ko noteikti nevar atstāt bez ievērības neviens specialists. No Jūsu vēstules var saprast, ka Jums pašam ir grūti tikt galā ar tiem simptomiem, bet, diemžēl, ar vēstules palīdzību es daudz nevaru Jums palīdzēt.
    Es ieteiktu Jums pēc iespējas ātrāk griezties pie psihiatra (varat to izdarīt arī mūsu salonā), kurš precīzāk palīdzēs izvērtēt Jūsu emocionālo stāvokli un piemeklēs zāles, kas vislabāk varēs palīdzēt pie šiem simptomiem.
    Jūs varētu pajautāt, kāpēc pēc iespējas ātrāk? Pēc savas pieredzes es zinu, ka nereti var novērot, ka cilvēkiem līdzīgi simptomi diezgan strauji paasinās un viņiem parādās grūtības kontrolēt savas rīcības, viņi var palikt nesavaldīgi un izdarīt pāri saviem tuvajiem, kolēģiem un arī sev.
    Taču pie pareizās ārstēšanas ar modernajiem medikamentiem var tikt sasniegts uzlabojums, uzmācīgās domas, trauksme, bailes un citi simptomi mazinās. Es arī neieteiktu Jums ilglaicīgi lietot Lexotanil, jo tas nav īstais medikaments ar ko ārstē šāda veida traucējumus, tas tikai mazina trauksmi un nemieru. Ilgstoši lietojot, šis medikaments, var izraisīt arī atkarību. Jums labāk varētu palīdzēt citi medikamenti.

    Veselības salona 888 sadarbībā ar Klīniskais psihologs Anita Čodere, "Veselības salons 888"

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.