medicine.lv skaitļos

Lietotāji online1989
Aktīvie uzņēmumi12792
Nozares raksti12402
Ekspertu atbildes21477
Iesnas ar ar asinīm, esot gaidībās - vai tas ir kas nopietns?

Iesnas ar ar asinīm, esot gaidībās - vai tas ir kas nopietns?

Amanda 2021. gada 27. novembrī

Labdien!

Esmu bērniņa gaidībās. No rītiem un pastaigās, kad ir mazliet iesnas, tās ir kopā ar asinīm (nedaudz). Vai tas ir kas nopietns?

Paldies!

Atbildes:

  • 2021. gada 7. decembrī
    Labdien!

    Ja cilvēkam ir iesnas, mēdz būt, ka reizēm ir asiņaini izdalījumi neatkarīgi no grūtniecības. Asiņošana varētu būt, ja ir paaugstināts asinsspiediens, ja stipri šņauciet degunu, utt. Nevaru konkrēti atbildēt, jo nav zināms ne grūtniecības laiks, ne asinsspiediens un citi izmeklējumi. Lūdzu, konsultējieties ar ģimenes ārstu.

    Maija Dace Broša, ginekoloģe, "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

Komentāri