medicine.lv skaitļos

Lietotāji online207
Aktīvie uzņēmumi12792
Nozares raksti12402
Ekspertu atbildes21477
Turpinās asiņošana pēc nevainības zaudēšanas - vai tas ir normāli?

Turpinās asiņošana pēc nevainības zaudēšanas - vai tas ir normāli?

Samanta 2021. gada 7. jūnijā

Labdien!

Man ir 18 gadi un pirms 3 dienām zaudēju nevainību. Bija diezgan daudz asinis, un asiņošana turpinās joprojām. Nav daudz, bet tāpat ir. Vai tas ir normāli, vai arī man jāvēršas pie ārsta steidzami?

Paldies!

Atbildes:

  • 2021. gada 15. jūnijā
    Labdien!

    Steidzami pie ārsta jāiet nav, bet, ja ilgstoši asiņošana turpinās, tad jāiet. Parasti tas beidzas nedēļas laikā.

    Maija Dace Broša Ginekologs 1. slimnīca Šarlotes poliklīnika, "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

Komentāri