medicine.lv skaitļos

Lietotāji online138
Aktīvie uzņēmumi12643
Nozares raksti1311
Ekspertu atbildes20768
Vai pēc avārijas kontracepcijas zālēm var būt dedzinošas sāpes un asinis urinējot?

Vai pēc avārijas kontracepcijas zālēm var būt dedzinošas sāpes un asinis urinējot?

Renāte 2021. gada 30. maijā

Labdien!

Pirms 24 h iedzēru avārijas kontracepcijas zāles. Sākumā bija nogurums un nedaudz sāpēja vēders, bet šodien urinējot ļoti dedzināja, apmēram kā apsaldējuma gadījumā, un urīns bija sārts. Tas ir normāli vai man būtu jāiet pie ārsta ?

Paldies!

Atbildes:

  • 2021. gada 8. jūnijā
    Labdien!

    Avārijas kontracepcijas zāles neizraisa minētās parādības. Tās nepasargā no seksuāli transmisīvām slimībām, tādēļ jādodas pie ārsta, jo, visticamāk, ir notikusi inficēšanās.

    Maija Dace Broša, ginekoloģe, "Rīgas 1. slimnīca", SIA, Poliklīnika "Šarlotes"

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.