medicine.lv skaitļos

Lietotāji online63
Aktīvie uzņēmumi12615
Nozares raksti4797
Ekspertu atbildes20696
Kāpēc, lietojot antidepresantus, uz kājām parādās zilumi?

Kāpēc, lietojot antidepresantus, uz kājām parādās zilumi?

Daiga 2021-02-12

Labdien!

Man ir 43 gadi. Gribēju uzzināt, kāpēc man parādās zilumi uz kājām, sākot lietot antidepresantus, konkrēti "Brintellix"? Un vai asinsvadu stiprināšanai varu lietot Askorutīnu?

Paldies!

Atbildes:

  • 2021-02-26
    Labdien!

    Ir jānoskaidro, vai pie zilumu parādīšanās uz kājām būs pie vainas antidepresanti, tāpēc iesakām doties pie ģimenes ārsta un veikt asins analīzes.

    Ar cieņu,

    Veselības salons 888, "Rodain", SIA

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.